Web Analytics Made Easy - Statcounter
AWS برای حمایت از استارت آپ های نوپا، شتاب دهنده انرژی پاک راه اندازی می کند

AWS برای حمایت از استارت آپ های نوپا، شتاب دهنده انرژی پاک راه اندازی می‌کند

آمازون وب سرویس در پاسخ به گسترش سریع استارت آپ هایی که برای حل چالش های انرژی جهانی کار می کنند، شتاب دهنده انرژی پاک AWS را راه اندازی کرده است.

پرداختن به تغییرات آب و هوایی مستلزم نوآوری در سراسر جهان، صنایع و شرکت های چند ملیتی استارتاپی است. AWS می گوید ، از انرژی توزیع شده تا راه حل های ذخیره سازی و نرم افزار بهره وری یا بهینه سازی – سرمایه گذاری و نوآوری در فناوری پاک افزایش یافته است.

شتاب دهنده انرژی پاک AWS اولین شتاب دهنده AWS است که بر رشد سریع نوآوری ها در حوزه فناوری پاک تمرکز دارد، و با دادن دسترسی به منابع بیشتر ذخیره سازی، پردازشی و حتی مالی می کوشد تا استارت آپ های فعال در حوزه انرژِی های پاک سریع تر پیشرفت کرده و در روند کنترل و کاهش مصرف انرژی موثر واقع شوند.

شین اوونبی ، معاون رئیس انرژی در آمازون می گوید: سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر یکی از اقدامات آمازون است که به عنوان بخشی از تعهد آب و هوایی انجام می شود، و پایبندی به این تعهد مستلزم نوآوری در مقیاس بزرگ و تاسیس و کمک به سازمان ها در جهت حرکت به سمت کاهش تولید کربن است.

AWS  در طی هفته جاری 10 شرکت تازه تاسیس را برای شرکت در این شتاب دهنده پنج هفته ای انتخاب می کند. استارت آپ های منتخب ممکن است اعتبار تبلیغاتی AWS Activate و همچنین مشاوره فنی ، تجاری و بازار به بازار از کارشناسان انرژی پاک AWS دریافت کنند. این برنامه همچنین فرصت های همکاری با مشتریان انرژی AWS و اعضای Amazon Partner Network (APN) را که به دنبال راه حل های انرژی پاک هستند ، ارائه می دهد.

رامتین نورمحمد