Web Analytics Made Easy - Statcounter

درباره ما

IT

آی تی جو از تاریخ ۱۱ آبان‌ماه سال ۱۳۹۹ به عنوان نخستین رسانه تخصصی حوزه مراکز داده و فناوری اطلاعات در اینستاگرام آغاز به کار کرد. رسالت آی تی جو از نخستین روزهای فعالیت، تمرکز بر بخش‌های تخصصی و کم‌تر دیده شده در دنیای فناوری و پرهیز از انتشار مطالب غیرموثق و بی‌اساس بوده است.

وبسایت آی تی جو از مردادماه ۱۴۰۰ با هدف پوشش کامل و جامع اخبار و مقالات در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و اکنون در هر ماه توجه ده‌ها هزار بازدیدکننده را به خود جلب می‌کند.

مخاطبین آی تی جو طیف وسیعی از مدیران، متخصصین، مشاوران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات، فعالان اقتصادی حوزه مراکزداده، سیاست‌گذاران و صاحبنظران بخش‌های دولتی و خصوصی، اساتید، دانشجویان و تمامی علاقه‌مندان به مباحث حوزه فناوری اطلاعات هستند.

آی تی جو بر آن است تا با حفظ رسالت خود به عنوان رسانه ای بی‌طرف با نگاهی نو به یکی از منابع خبری پیشرو در پوشش تخصصی اخبار صنفی و فناوری، مقالات روز، بررسی محصولات، ارایه راهکارهای نوین در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین محلی جهت معرفی شرکت‌ها، محصولات و خدمات، اشتراک‌گذاری اخبار و اطلاعات توسط مخاطبین و متخصصین تبدیل گردد.