Web Analytics Made Easy - Statcounter

ایکس باکس در حال کار بر روی یک کنسول کلود گیمینگ است

چکیده خبر

بر اساس گزارشی جدید، مایکروسافت در حال کار بر روی یک کنسول کوچک است که به کاربران امکان می‌دهد بازی‌ها را تنها از طریق اینترنت و بدون نیاز به خرید سخت‌افزار گران‌قیمت انجام دهند.

ایکس باکس کلود گیمینگ - بازی ابری

این دستگاه به هیچ یک از اجزای قدرتمند و گران قیمت کنسول‌هایی مانند ایکس باکس سری ایکس نیاز ندارد. در عوض، به سادگی بازی‌ها را از طریق اینترنت، از یک کنسول راه دور و با استفاده از پلتفرم کلود گیمینگ مایکروسافت استریم می‌کند.

این امر به مشتریان امکان می‌دهد جدیدترین بازی‌های ایکس باکس را با هزینه کمتری بازی کنند و همچنین از مشکلات جاری در خرید ایکس‌باکس که به خاطر اختلال زنجیره تامین به وجود آمده، جلوگیری می‌کند.

کلود گیمینگ انقلابی در صنعت بازی

ایکس باکس برای اولین بار پروژه استریم را با نام مستعار “Keystone” در ژوئن گذشته معرفی کرد. از آن زمان، اطلاعات کمی در مورد آن فاش کرده است، در حالی که همچنان به کار بر روی یک پلت فرم استریم در دستگاه‌های دیگر ادامه می دهد.

این شرکت اعلام کرد که متعهد به ایجاد راهی کم‌هزینه برای ورود افراد به کنسول‌ها است، اما نیاز به کار بیشتر و امتحان پلن‌های مختلف دارد.

سخنگوی مایکروسافت در این باره گفت:«تلاش ما برای ساخت ایکس باکس کلود گیمینگ تزلزل ناپذیر است، هدف ما این است که مردم را قادر کنیم بازی‌های مورد نظر خود را در دستگاه‌هایی که می خواهند و در هر مکانی که می‌خواهند، اجرا کنند. همانطور که سال گذشته اعلام شد، ما در حال کار روی یک دستگاه استریم بازی با نام رمز Keystone هستیم که می‌تواند به هر تلویزیون یا مانیتوری بدون نیاز به کنسول متصل شود. ما به طور مداوم تلاش های خود را ارزیابی می‌کنیم، آموخته های خود را مرور می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم. ما از آموخته‌های خود استفاده خواهیم کرد و تلاش‌های خود را بر روی رویکرد جدیدی متمرکز خواهیم کرد که به ما این امکان را می‌دهد که ایکس باکس کلود گیمینگ را به افراد بیشتری در سراسر جهان ارائه دهیم.»