Web Analytics Made Easy - Statcounter

آیا با خرید لایک اینستاگرام، پست‌های ما به اکسپلور می‌رود؟

آیا با خرید لایک اینستاگرام، پست‌های ما به اکسپلور می‌رود؟

افزایش لایک اینستاگرام به معنی علاقه کاربران نسبت به محتوای ارسالی شما است. هر چه میزان لایک‌های یک پست بیشتر باشد اعتبار آن پیج از نظر کاربران و نیز الگوریتم اینستاگرام بیشتر است. تعداد لایک زیاد در اینستاگرام منجر به افزایش تعامل و همچنین جذب اعتماد کاربران و ورود به اکسپلور می‌شود.

برای افزایش لایک‌ اینستاگرام دو روش‌ ارگانیک (جذب طبیعی) و غیر ارگانیک (خرید لایک) وجود دارد. استفاده از روش‌های غیر ارگانیک ضوابط و قوانین خاص خود را دارد که در صورت رعایت کردن آن‌ها می‌تواند محتوای شما را وارد اکسپلور کند.

ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام به معنی دریافت بازدید بیشتر، لایک بیشتر، تعامل بیشتر و در نتیجه افزایش فالوورهای آن پیج است. ورود به این صفحه، هدف اصلی هر وبلاگ نویس، اینفلوئنسر و هر کسب و کاری است.

روش‌های افزایش لایک اینستاگرام به صورت ارگانیک

روش‌های زیادی برای بالا رفتن تعداد لایک‌ها و به صورت کلی بازخوردهای دریافتی از پست‌، استوری و ریلز وجود دارد که مهمترین ان‌ها را به صورت مختصر بیان می‌کنیم.

روش‌های افزایش لایک اینستاگرام به صورت ارگانیک

1- تولید محتوای جذاب و کاربرپسند و انتشار آن در زمان مناسب

تولید محتوایی جذابی که متناسب با سلیقه مخاطبان باشد و توجه آن‌ها را به خود جلب کند منجر به دریافت بازخورد زیاد می‌شود. بازخوردهای مخاطبان شامل لایک، کامنت، اشتراک‌گذاری و فالو است که باعث افزایش ایمپرشن پیج می‌شود.

اینستاگرام به پست‌هایی که در ساعات اولیه انتشار، ایمپرشن (لایک، کامنت و…) بیشتری دارند، علاقه بیشتری دارد. 

با تحلیل اینسایت اینستاگرام می‌توانید بیشترین ساعات فعالیت کاربران را پیدا کنید. انتشار پست‌ها در زمان مناسب و اوج فعالیت کاربران، احتمال قرار گرفتن در اکسپلور را افزایش می‌دهد.

2- تعامل با کاربران با انتشار محتوای آن‌ها و ترغیب مخاطبان به لایک کردن و ارسال کامنت

تعامل با کاربران، با پاسخ دادن به موقع به دایرکت‌ها و کامنت‌ها، باعث می‌شود تا فالوئرهایتان به پیج شما وفادارتر باشند.

زمانی که کاربران محتوای جذاب یا موضوعات مناسبی برای پست‌ها پیشنهاد می‌دهند، با استفاده از این محتواها و موضوعات، می‌توانید پست‌های زیبایی درست کنید. این کار باعث می‌شود تا آن دسته از مخاطبان که محتوایشان را منتشر کرده‌اید، علاقه بیشتری به پیج شما داشته باشند.

بسیاری افراد تا از آن‌ها درخواستی صورت نگیرد، اقدام به لایک کردن یا کامنت گذاشتن نمی‌کنند. به همین دلیل می‌توانید با استفاده از کال تو اکشن مناسب، کاربران را تشویق به لایک کردن کنید. با این روش احتمال این که پست‌های شما لایک بیشتری دریافت کنند، افزایش می‌یابد.

3- افزایش لایک اینستاگرام با استفاده از هشتگ‌های مناسب

هشتگ در اینستاگرام مانند یک فیلتر عمل می‌کند و قابلیت جداسازی نتایج جستجوی کاربر را دارد. افراد با استفاده از هشتگ به راحتی می‌توانند محتوای مورد علاقه خود را پیدا کنند. با استفاده از هشتگ مناسب، کاربران بسیار بیشتری پست شما را مشاهده می‌کنند و باعث افزایش تعداد لایک‌ها می‌شوند. 

افزایش لایک اینستاگرام با استفاده از هشتگ‌های مناسب

4- استفاده از عکس و فیلم باکیفیت برای انتشار پست و ریلز

استفاده از عکس‌ها و فیلم‌های با کیفیت در کنار کپشن و محتوای ویدیویی مناسب، باعث افزایش ویو پست می‌شود. این افزایش بازدید می‌تواند تعداد افرادی که پست شما را می‌پسندند و لایک می‌کنند را افزایش دهد. 

5- داشتن تقویم محتوایی مناسب برای افزایش لایک اینستاگرام و ورود به اکسپلور

داشتن تقویم محتوایی مناسب و برنامه‌ریزی برای انتشار، یکی دیگر از راه‌های افزایش لایک اینستاگرام است. شما با استفاده از این تقویم محتوایی می‌توانید پست‌های مناسب را در زمان‌های مناسب منتشر کنید. اطلاع از زمان مناسبت‌ها مانند روز مادر و یا عید، باعث می‌شود تا بتوانید برای این روزها برنامه‌ریزی کنید. داشتن برنامه انتشار پست مناسب برای این مناسبت‌ها باعث می‌شود تا افراد بیشتری پست شما را لایک کنند.

داشتن تقویم محتوایی برای لایک اینستاگرام

6- استفاده از قابلیت‌های مختلف و جدید اینستاگرام

اینستاگرام همواره در حال بروزرسانی و معرفی قابلیت‌های جدید است. افراد فعال در اینستاگرام، پیج‌های متفاوتی را فالو دارند و همین امر باعث شده تا پست‌های زیادی را مشاهده کنند. برای اینکه پیج خود را نسبت به رقبا متمایز کنید از قابلیت‌های جدید مانند ریلز حداکثر استفاده را ببرید. با استفاده از ریلز می‌توان ویدیوهای منحصر به فردی ساخت که بیشترین لایک و بازخورد را دریافت کند.

افزایش لایک اینستاگرام به صورت غیر ارگانیک

در کنار روش‌های ارگانیک که برای افزایش لایک مطرح شد، روش‌های غیر ارگانیک نیز دارای اهمیت است. به عنوان مثال یکی از فاکتورهای مهم که برای اینستاگرام دارای اهمیت است دریافت حداکثر ویو و لایک در لحظات انتشار اولیه پست است.

با خرید لایک و یا خرید ویو اینستاگرام در زمان انتشار پست از سایت‌های معتبری مانند خرید لایک، مسیر برای راه‌یابی پست شما به اکسپلور هموار می‌شود. همانطور که بیان کردیم، یک پست در اینستاگرام زمانی مورد توجه قرار می‌گیرد که در کنار محتوای جذاب، لایک‌های زیادی داشته باشد. راه‌های زیادی برای افزایش لایک واقعی وجود دارد اما اکثر این روش‌ها نیاز به زمان زیادی دارند. به همین دلیل است که باید از روش‌های غیر ارگانیک برای جبران کمبودها استفاده کرد.

آیا با خرید لایک اینستاگرام، کاربران واقعی پست ما را لایک می‌کنند؟

با خرید خدماتی مانند لایک و ویو با کیفیت از سایت‌های معتبر، افراد واقعی پیج شما را مشاهده و لایک می‌کنند و اتفاق‌های مثبت زیادی برای پیچ شما می‌افتد. با افزایش تعداد لایک‌های یک پست، توجه فالوورها به سمت پست‌های شما جلب می‌شود و تعامل پیج افزایش می‌یابد. تاثیر این خرید و افزایش بازخورد و تعامل کاربران در قسمت اینسایت اینستاگرام قابل مشاهده است.

با خرید لایک واقعی اینستاگرام، پست‌های شما به اکسپلور هدایت می‌شود. زمانی که یک پست به اکسپلور راه پیدا کند، فالوورهای جدیدی را به سمت پیچتان روانه می‌کند.

همان‌طور که در دنیای واقعی افراد نسبت به محصولات و کالاهای موردعلاقه خود بازخورد دارند و برای آن تبلیغ می‌کنند. در اینستاگرام نیز افراد پست‌های موردعلاقه خود را لایک می‌کنند.

خرید لایک‌ در اینستاگرام مانند پرداخت هزینه برای تبلیغات در دنیای واقعی است. با خرید لایک‌ برای یک پست و افزایش تعداد لایک‌های آن به دیگران نشان می‌دهید که افراد زیادی به آن محصول یا محتوای تولیدشده علاقه داشته‌اند.

ورود به اکسپلور با خرید خدمات شبکه‌های اجتماعی

پیج‌هایی که در اینستاگرام تعداد ویو، کامنت و لایک‌های آن‌ها بیشتر باشد، احتمال بیشتری برای ورود به اکسپلور و جذب فالوور ارگانیک دارند. با روش‌های طبیعی و بدون پرداخت هزینه به تنهایی این افزایش امکان‌پذیر است اما نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد. در صورتی که قصد رسیدن به نتیجه مطلوب در زمان کمتر را دارید استفاده از خدمات با پرداخت هزینه توصیه می‌شود. اما در انتخاب سایتی که برای خرید این خدمات انتخاب می‌کنید نهایت دقت را انجام دهید

خرید لایک اینستاگرام زمانی موثر است که سرویس خریداری شده باکیفیت و واقعی باشد در غیر این صورت ممکن است تاثیر منفی بر پیج شما داشته باشد.

سایت خرید لایک با ارائه خدمات باکیفیت و پشتیبانی رایگان، با ارائه پکیج‌های متنوع با قیمت مناسب می‌تواند ورود شما به اکسپلور را هموار کند. به همین جهت می‌توانید از خدمات خرید لایک اینستاگرام در سایت ما اعتبار پست و صفحه خود را به حداکثر برسانید.

سخن پایانی

افزایش لایک اینستاگرام موضوعی است که به‌خصوص برای پیج‌های بیزینسی بسیارحائز اهمیت است. به دو روش ارگانیک و غیر ارگانیک دریافت لایک حداکثری امکان‌پذیر است. در روش ارگانیک با استفاده از روش هایی مانند تولید محتوای کاربرپسند، هشتگ‌گذاری مناسب، استفاده از روش‌های افزایش تعامل و استفاده حداکثری از قابلیت‌های درون برنامه‌ایی اینستاگرام مانند ریلز، می‌توان به تعداد لایک‌های زیاد رسید و به اکسپلور راه یافت.

با روش‌هایی ارگانیک با صرف زمان می‌توان به نتیجه مطلوب که همان بازدید حداکثری و فالوورهای زیاد دست یافت. سوال اینجاست که آیا می‌توان زمان رسیدن به موفقیت را کاهش داد؟

 پاسخ این سوال بله است. با داشتن استراتژی مناسب و استفاده به‌جا از روش‌های غیر ارگانیک مانند خرید لایک اینستاگرام از سایت‌های معتبری مانند خرید لایک می‌توان مسیر رسیدن به موفقیت در شبکه‌های اجتماعی را هموار کرد. با استفاده از خدمات ارائه شده در این وبسایت می‌توانید در کنار روش‌های ارگانیک زمان رسیدن به هدف را به طور چشمگیری کاهش دهید.