Web Analytics Made Easy - Statcounter

رونمایی از پلتفرم جدید پارس فریلنسر

رونمایی از پلتفرم جدید پارس فریلنسر

پارس‌فریلَنسر، به‌صرفه‌ترین پلتفرم فریلَنسری ایران از سایت جدید خود رونمایی کرد؛ در نسخه جدید سرعت سایت تا 4 برابر افزایش یافته و تجربه‌کاربری ساده‌ و روان‌تر شده است.

پارس فریلنسر، بستری است حرفه‌ای و هوشمند برای برون‌سپاری پروژه و استخدام فریلنسر  که فعالیت آن بصورت رسمی از سال 96 آغاز شده است. پلتفرم پارس فریلنسر بستری کاملاً امن جهت سپردن پروژه به فریلنسرها می باشد. از مدیریت پروژه تا پرداخت حق‌الزحمه به متخصصان (فریلنسرها)، همه چیز در آن به صورت آنلاین و با نظارت دائم کارشناسان انجام می‌شود.

در ادامه مطلب شمارا با تغییرات و امکانات سایت جدید پارس فریلنسر آشنا می‌کنیم؟

زیر ساخت قوی:

قدم اول مهاجرت از سیستم وردپرس به ASP.net core با قابلیت‌هایی چندین برابر بهتر، سریع‌تر و امن‌تر از وردپرس بود، نسخه جدید از نو کدنویسی و طراحی شده، و خبری از مشکلات و باگ‌های وردپرس در آن نیست. همچنین بارگذاری سایت و انجام فرآیندها حداقل 4 برابر سریع‌تر از قبل شده است.

طراحی محصول بی‌نظیر:

پارس فریلنسر

با توجه به نیاز کاربران امکانات و فیچرهایی به پلتفرم جدید اضافه شده که فریلنسر و کارفرما را از هر برنامه جانبی بی‌نیاز می کند. پلتفرم جدید به یک میزکار حرفه‌ای برای کاربران حرفه‌ای تبدیل شده است.

… این روند ادامه دارد و امکانات جدید و بروز با توجه به نیاز کاربران به پلتفرم اضافه می‌شود.

رابط کاربری و تجربه کاربری:

مهمترین مسئله در هر محصولی طراحی ظاهر یا ui آن هست، در طراحی جدید سعی شده است بجای استفاده از رنگ‌های پرتکرار و زیاد در صفحات سایت، از یک تم رنگی پیروی شود تا حس سادگی و آرامش را به کاربر منتقل کند.

تجربه کاربری یا همان ux، دسترسی سریع و آسان به تمام امکانات و فیچرهای یک پلتفرم از مزیت‌های رقابتی آن محسوب می‌شود. در نسخه جدید، تمامی امکانات و فیچرها به طور شفاف و آسان در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند و با دسترسی سریع به این امکانات بهره‌برداری از سایت لذت بخش‌تر شده است.

تعرفه خدمات پارس فریلنسر:

با توجه به سطح فعالیت فریلَنسرها و امکانات جدیدی که به سایت اضافه شده، تغییراتی در نرخ و تعرفه‌های پارس‌فریلَنسر صورت گرفته است. تغییرات به گونه‌ای انجام شده تا در شرایط اقتصادی دشوار، نیاز تمام اقشار جامعه را برآورده نماید.

در نسخه جدید پارس فریلنسر کارمز دریافتی از فریلنسر حداکثر 5% و از کارفرما کارمزد و مالیات دریافت نمی شود.

معرفی برخی از امکانات جدید:

پلتفرم پارس‌فریلَنسر به منظور برآورده کردن نیازهای کاربران، امکانات و فیچرهای جدیدی را اضافه کرده است. برای کشف امکانات جدید از اینجا وارد داشبورد جدید شوید.

ابزار هوش مصنوعی:

در نسخه جدید امکان دسترسی به بروزترین ابزارهای هوش‌مصنوعی در اختیار کاربران پارس‌فریلنسر قرار دارد . کاربران بدون نیاز به هیچگونه ابزار جانبی مانند شماره مجازی و … می‌توانند از تکونولوژی هوش‌مصنوعی (chatgpt) بهره‌برداری کنند.

پاداش :

به مناسبت رونمایی از نسخه جدید (تا پایان سال 1402)، ایجاد پروژه و آگهی استخدام بصورت رایگان امکان پذیر شده است.

وقت شما با ارزش است، با برون‌سپاری پروژه‌ها در پارس‌فریلنسر در وقت و هزینه شما برای یافتن نیروی متخصص و ماهر صرفه‌جویی می‌شود.