Web Analytics Made Easy - Statcounter
بزرگترین مموری کارت microsd در جهان

رونمایی از بزرگترین کارت حافظه MicroSD با ظرفیت 1/5 ترابایت

میکرون کارت حافظه میکرو اس‌دی را معرفی کرده است که با ۱/۵ ترابایت حافظه بزرگ‌ترین کارت حافظه در جهان به شمار می‌آید.
میکرون کارت حافظه میکرو اس‌دی را معرفی کرده است که با ۱/۵ ترابایت حافظه بزرگ‌ترین کارت حافظه در جهان به شمار می‌آید.

میکرون کارت حافظه میکرو اس‌دی را معرفی کرده است که ادعا می‌کند بزرگ‌ترین کارت حافظه در جهان است. سری i400 microSD در ظرفیت‌های 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت، 512 گیگابایت، 1 ترابایت و 1/5 ترابایت ارائه می‌شود. این کارت‌ها برای برنامه‌های ذخیره‌سازی لبه‌ای (Edge) با تمرکز بر انجام وظایفی مانند ضبط ویدیوی مداوم یا چندین رویداد ضبط هوش مصنوعی به طور همزمان طراحی شده‌اند.

همه کارت‌های i400 برای کارکرد 24 ساعته تا پنج سال متوالی با میانگین زمان خرابی دو میلیون ساعت رتبه‌بندی می‌شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند در محیط‌های بین منفی 25 درجه سانتیگراد تا 85 درجه سانتیگراد سالم بمانند و در برابر آسیب‌های ناشی از آب، آهن‌ربا، اشعه ایکس، ضربه و شوک دوام بیاورند. به گفته میکرون، کارت 1/5 ترابایتی می‌تواند تا چهار ماه فیلم ویدئویی را ذخیره کند.

کارت حافظه ۱.۵ ترابایتی میکرون

سری i400 میکرون از 176 لایه NAND 3 بعدی استفاده می‌کند که در اواخر سال 2020 معرفی شد. در آن زمان، این شرکت گفت که تعداد لایه‌های آن تقریباً 40 درصد بیشتر از نزدیک‌ترین رقیب خود خواهد بود و برای فرم فاکتور کوچک ایده آل است.

میکرون گفت که کارت‌ها ذخیره‌سازی داده‌ها را برای لبه‌ای که در آن ایجاد می‌شود، برای آنالیز آنی تسهیل می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند به کسب‌وکارهای کوچک اجازه دهند نیاز به آپلود مداوم داده‌ها در فضای ابری را که می‌تواند پرهزینه باشد، به ویژه از مکان‌های دور مانند کشتی‌های باری یا سکوهای نفتی را کاهش دهند.

کارت‌های جدید i400 میکرون اکنون در حال تست توسط مشتریان هستند.