Web Analytics Made Easy - Statcounter

اشتراک پولی توییتر بیش از پنجاه درصد گران‌تر می‌شود

توییتر بلو - اشتراک پولی تلگرام

بسیاری از مردم تعجب خود را از رایگان بودن خدمات توییتر ابراز می‌کنند، اما سال گذشته سرویس پریمیوم این شبکه اجتماعی، تحت عنوان توئیتر بلو در چندین کشور راه‌اندازی شد و این پلتفرم برای هر کسی که مایل به پرداخت سه دلار در ماه است، چند ویژگی کاربردی اضافی را در نظر گرفت. با این حال امروز این سرویس به مشترکین خود اعلام کرد که به زودی قیمت اکانت پولی را افزایش می‌دهد و این قیمت در امریکا به پنج دلار در ماه خواهد رسید. با این اتفاق، ممکن است خیلی از مردم از خود بپرسند که آیا اکانت پریمیوم توییتر بلو همچنان ارزش این مبلغ را دارد یا خیر؟

امکانات اشتراک پولی توییتر بلو

بسیاری از قابلیت‌های موجود در توییتر بلو بسیار مفید هستند مانند یک پنجره لغو توییت برای رفع اشتباهات تایپی، یک نوار پیمایش قابل تنظیم، فهرستی از مقالات برتر به اشتراک گذاشته شده توسط افرادی که دنبال می‌کنید و دسترسی بدون آگهی به مقالات در سایت‌هایی از جمله The Verge. اما برخی از این قابلیت‌ها بی‌اهمیت (قابلیت انتخاب از بین نمادهای برنامه های مختلف) و حتی مشکوک (عکس پروفایل NFT) به نظر می‌رسند.

دلیل افزایش تعرفه اشتراک توییتر بلو

تیم توییتر بلو در ایمیلی به کاربران اصرار دارد که تعرفه بالاتر «به ما کمک می‌کند تا برخی از ویژگی‌هایی را که درخواست کرده‌اید، اضافه کنیم، ویژگی‌هایی را که قبلاً دوست دارید بهبود بخشیم و مأموریت خود در حمایت از روزنامه‌نگاری را حفظ کنیم.»

قیمت بالاتر در حال حاضر برای مشترکین جدید اعمال می‌شود، اما برای کاربران اولیه، توییتر می‌گوید که تا ماه اکتبر با قیمت قبلی فروخته می‌شود و این کاربران می‌توانند انتظار داشته باشند که حداقل 30 روز قبل از اعمال نرخ جدید، فرصتی برای لغو اشتراک دریافت کنند.