Web Analytics Made Easy - Statcounter
قابلیت حلقه توییتر - Twitter Circle

ویژگی Twitter Circle اکنون برای همه در دسترس است

توییتر رسماً اعلام کرد ویژگی Twitter Circle (حلقه توییتر)، قابلیتی که به شما امکان می‌دهد توییت‌های خود را محدود به مخاطبان کمتری کنید، اکنون برای همه در دسترس است. این پلتفرم برای اولین‌بار آزمایش این ویژگی را در میان «افراد منتخب» در ماه مه قبل از عرضه گسترده‌تر آغاز کرد.

Twitter Circle شباهت زیادی به ویژگی «دوستان نزدیک (Close Frineds)» در اینستاگرام دارد که به شما امکان می‌دهد پست‌های خود را با گروه کوچکتری از افراد به اشتراک بگذارید. در توییتر، می‌توانید تا 150 نفر را به حلقه خود اضافه کنید، خواه آن‌ها شما را دنبال کنند یا نه. وقتی می‌خواهید توییتی ارسال کنید که ممکن است بخواهید کل کاربران توییتر آن را نبینند، می‌توانید به جای خصوصی کردن حساب کاربری‌تان، آن را با این قابلیت به اشتراک بگذارید.

قابلیت حلقه توییتر - Twitter Circle

هنگامی که بخش نگارش توییت را باز می‌کنید، گزینه اشتراک‌گذاری در حلقه را خواهید دید. منوی کشویی در بالای آهنگساز را انتخاب کنید و سپس Circle را بزنید. شما می‌توانید با زدن دکمه Edit که در کنار گزینه ظاهر می‌شود، افراد مورد نظر خود را در حلقه خود انتخاب کنید. وقتی کاربران آن‌ها را از حلقه خود اضافه یا حذف می‌کنید، اعلانی دریافت نمی‌کنند. اما افرادی که در حلقه شما قرار می‌گیرند، نشان برجسته‌شده‌ای را خواهند دید که در زیر پست‌های ارسال شده به حلقه شما نوشته شده است: «فقط افراد موجود در حلقه توییتر می‌توانند این توییت را ببینند.»

این ویژگی می‌تواند به کاربران کمک کند تا کنترل بیشتری بر حریم خصوصی خود داشته باشند، بدون اینکه حساب‌های خود را کاملاً خصوصی کنند. با این حال، محتوای به اشتراک گذاشته شده با حلقه شما همچنان تابع دستورالعمل‌های انجمن پلتفرم است و همچنین مانع از گرفتن اسکرین شات از پست‌های شما توسط کاربران نخواهد شد.