Web Analytics Made Easy - Statcounter

آیفون SE4 احتمالاً مجهز به پورت USB-C، دکمه اکشن و فیس‌آیدی خواهد بود

نسل چهارم آیفون SE به سبک آیفون 15 پرو دارای دکمه اکشن و چندین ویژگی جدید مهم دیگر خواهد بود.

در اوایل این هفته، افشاگر معروف Unknownz21 نسل چهارم آیفون SE را به عنوان نسخه اقتباسی از آیفون 14 توصیف کرد، که تأییدکننده گزارش‌های قبلی از تحلیلگران اپل مانند مینگ‌چی‌کو است.

او در جدیدترین توییت خود جزئیات جدیدی در مورد آیفون ارزان‌قیمت بعدی اپل ارائه می‌دهد و مجدداً تاکید می‌کند که طراحی آن بر اساس آیفون 14 خواهد بود. ظاهراً این دستگاه دارای یک پورت USB-C خواهد بود که برای اولین بار آیفون SE را از لایتنینگ دور می‌کند. همچنین ظاهراً این مدل دارای Face ID خواهد بود که شایعات قبلی مبنی بر اینکه iPhone SE دکمه Touch ID خواهد داشت را نقض می‌کند.

جالب‌تر از همه این که افشاگران ادعا می‌کنند که این دستگاه مانند آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس دارای دکمه اکشن است. این یک تفاوت واضح بین آیفون SE و آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس خواهد بود که انتظار نمی‌رود از این ویژگی برخوردار باشند. ظاهراً نسخه چهارم آیفون SE مانند مدل فعلی از یک دوربین پشتی تکی برخوردار خواهد بود.

در اوایل این هفته، گزارش شد که سازندگان در حال حاضر برای دریافت سفارشات از اپل، برای پنل‌های نمایشگر OLED نسل چهارم آیفون SE پیشنهادات خود را ارائه داده‌اند که ارتقای قابل توجهی نسبت به LCD مدل موجود خواهد بود. همچنین گمان می‌رود که نسل بعدی آیفون SE جزو اولین گوشی‌هایی باشد که مودم ۵G سفارشی اپل را که مدت‌ها مورد انتظار بود را در خود جای داده است. با این حال انتظار نمی‌رود این محصول زودتر از سال 2025 عرضه شود.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما