Web Analytics Made Easy - Statcounter

بهترین شرکت برنامه نویسی

شرکت برنامه نویسی خوب با ویژگی‌های مختلفی شناخته می‌شود. تعیین بهترین شرکت برنامه نویسی ممکن است مفهومی نسبی و وابسته به عناصر مهم از دیدگاه هر کس متفاوت باشد. به طور مثال برای یک نفر قیمت ویژگی مهم تر است در حالیکه برای دیگری کیفیت وزن بیشتری دارد. ما در این مقاله سعی کردیم یکی از بهترین شرکت های این حوزه را که با توجه به عناصر مختلف در سطح خوبی قرار دارد، به شما عزیزان معرفی کنیم.
شرکت برنامه نویسی

شرکت برنامه نویسی خوب با ویژگی‌های مختلفی شناخته می‌شود. تعیین بهترین شرکت برنامه نویسی ممکن است مفهومی نسبی و وابسته به عناصر مهم از دیدگاه هر کس متفاوت باشد. به طور مثال برای یک نفر قیمت ویژگی مهم تر است در حالیکه برای دیگری کیفیت وزن بیشتری دارد. ما در این مقاله سعی کردیم یکی از بهترین شرکت های این حوزه را که با توجه به عناصر مختلف در سطح خوبی قرار دارد، به شما عزیزان معرفی کنیم.

شرکت برنامه نویسی رایانیتا، توسعه دهنده انواع پلتفرم، سیستم های تحت وب، اتوماسیون‌ها و انواع اپلیکیشن می‌باشد، شما می‌توانید با خیال راحت پروژه‌های برنامه نویسی خود را به این شرکت بسپارید.

یک شرکت برنامه نویسی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک شرکت نرم افزاری یا برنامه نویسی خوب باید ویژگی‌های متعددی داشته باشد تا بتواند نیازهای مشتریان را به درستی برآورده کند و پروژه‌ها را با موفقیت انجام دهد.

در زیر ویژگی‌هایی که یک شرکت برنامه نویسی خوب ممکن است داشته باشد آورده شده است:

۱- تخصص و تجربه

تخصص در زمینه‌های مختلف برنامه نویسی مانند وب، موبایل، هوش مصنوعی و تجربه کار با پروژه‌های مشابه به پروژه مورد نظر شما از اولویت‌های مهم در انتخاب شرکت برنامه نویسی می‌باشد.

شرکت رایانیتا با بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در زمینه ارائه انواع خدمات برنامه نویسی گزینه مناسبی جهت اجرا پروژه‌های شما با بهترین کیفیت می‌باشد.

 ۲- توانمندی تیم

  تیم متخصص و متعهد همراه با تجربه کافی و هماهنگی و ارتباط فعال بین اعضای تیم از ویژگی‌های مهم یک تیم توانمند در زمینه ارائه خدمات برنامه نویسی می‌باشد.

متخصصان رایانیتا گلچینی از بهترین مهندسان کشور می‌باشند که در کنار یکدیگر با هماهنگی بینظیری درحال اجرای پروژه‌های شما با بالاترین کیفیت می‌‌باشند.

برای تست این مورد فقط کافیست با کارشناسان رایانیتا تماس بگیرید و در رابطه با پروژه خود توضیحاتی ارايه نمایید، تخصص و توانمندی از شروع این ارتباط نمایان خواهد شد و کارشناسان رایانیتا با تسلط کامل و ارائه جزيیات فنی و کسب و کاری توجه شما را جلب خواهند کرد.

 ۳- کیفیت کد نویسی

 تولید کدهای قابل نگهداری و توسعه پذیر ، رعایت استانداردهای برنامه نویسی، استفاده از سیستم‌های بروز  و آپدیت بودن دانش افراد و تسلط کامل به ابعاد پروژه باعث می‌شود خروجی کار کاملا استاندارد باشد.

فرایند توسعه و کدنویسی در رایانیتا به این صورت است:

 • تحلیل دقیق پروژه و تعیین زیرساخت مناسب
 • انتخاب بهترین ابزار با توجه به ویژگی‌های پروژه
 • تحلیل سیستم و طراحی نمودار‌ها و جداول مورد نیاز
 • برنامه نویسی با رعایت‌ همه استاندارد‌ها
 • تست و رفع ایرادات با رعایت اصول بین‌المللی TDD (Test Driven Development)
 • دریافت بازخورد مرحله به مرحله

همانطور که از فرایند ذکر شده مشخص است کد‌های نوشته شده توسط رایانیتا از بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد‌های بین‌المللی برخوردار است.

۴- نوآوری و خلاقیت

  ارائه راه‌حل‌های خلاقانه به مشکلات شما در طول مدت اجرای پروژه و دنبال کردن تکنولوژی‌ها و ابتکارات جدید در صنعت برنامه نویسی از ویژگی‌های مورد نیاز در زمینه نوآوری و خلاقیت برای یک شرکت برنامه نویسی می‌باشد.

خلاقیت و نوآوری نیازمند دو عامل است:

 • توانایی‌های ذاتی تعلیم داده شده
 • اشراف کامل به یک موضوع جهت بروز خلاقیت

متخصصان رایانیتا برای هر مشکلی که در پروژه شما ایجاد شود یک راه حل نوآورانه دارند و همچنین با توجه به اینکه در رایانیتا تمامی افراد دخیل در پروژه علاوه بر تخصص اصلی، با مهارت‌های دیگری مانند مدیریت کسب و کار و بازاریابی آشنایی دارند، نتیجه کار آن‌ها پروژه‌های کاربر پسند و خلاقانه است.

۵- تعهد به مهلت زمانی

 تعهد به تحویل پروژه در زمان مقرر و ارائه برنامه زمانی و مدیریت مناسب پروژه از ویژگی‌های مهم یک شرکت برنامه نویسی است. با توجه به اینکه چالش‌های اجرای پروژه‌های برنامه نویسی زیاد است معمولا برآورد درست زمان اجرا پروژه‌های با اشتباه همراه است.

تیم رایانیتا در ۸ سال فعالیت خود حتی یک روز دیرکرد در تحویل پروژه‌های خود نداشته است

تیم رایانیتا برای اجرا هر پروژه کوچک و بزرگ یک فرایند ابتدایی مشخص را طی می‌کند:

 ۱-ایجاد فاز بندی و تعیین زمان انجام هر فاز

۲- چک با کارفرما جهت تغییر ترتیب فاز‌ها در صورت نیاز  به یکسری ویژگی‌ها در زمان سریع تر

۳- برنامه ریزی مجدد و تعیین ترتیب نهایی فاز‌ها با اعمال نظرات فنی

۴- تعیین فاز‌های تحویلی و در نظر گرفتن زمان جهت تست و بررسی

با اعمال فرایند ذکر شده خیال شما از تحویل پروژه هم در فاز‌های میانی و هم در فاز نهایی راحت خواهد بود.

 ۶- ارتباطات فعال با مشتری

 توانایی ارتباط موثر و فعال با مشتریان و درک دقیق از نیازها و انتظارات مشتریان یکیدیگر از ویژگی‌های مهم یک شرکت برنامه نویسی است.

فرایند ارتباط با مشتریان و کارفرمایان در رایانیتا به این صورت است:

 • شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین، ایمیل و انواع پیام رسان‌ها با کارشناسان رایانیتا در ارتباط باشید.
 • در صورت نیاز به جلسه دمو، توضیحات فنی و یا بررسی بیشتر نیازمندی‌ها یک جلسه با کارشناسان و یا مدیر فنی به صورت آنلاین و یا حضوری برگزار می‌شود.
 • پس از عقد قرارداد امکان ارتباط مستقیم با متخصصان پروژه برای شما فراهم می‌شود.
 • جلسات دمو هر فاز به صورت آنلاین و یا حضوری برای شما برگزار می‌شود.

در نتیجه همواره بر فرایند کار آگاه خواهید بود و در طول اجرای پروژه کارشناسان رایانیتا کنار شما خواهند بود.

۷- پشتیبانی و نگهداری

هر پروژه نرم‌افزاری پس از گذشت زمان و استفاده کاربران ممکن است ایراداتی از آن که در مرحله تست و بررسی نهان بوده است نمایان شود در نتیجه  ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مداوم و تضمین نگهداری و به‌روزرسانی‌های لازم برای پروژه یکی دیگر از ویژگی‌های مورد نیاز یک شرکت برنامه نویسی است.

تمامی پروژه‌های انجام شده توسط شرکت رایانیتا با یک سال پشتیبانی رایگان ارائه می‌شوند. در طول این مدت هر گونه ایراد و مشکل فنی در صورت بروز با بالاترین اولویت و به سرعت حل خواهد شد.

۸- امنیت

رعایت استانداردهای امنیتی و حفاظت اطلاعات مشتریان و اعمال موارد امنیتی در تمام مراحل توسعه نرم‌افزار بسیار حائز اهمیت است.

یکی از مهمترین اولویت‌های تیم رایانیتا رعایت مسايل امنیتی می‌باشد در نتیجه در طول اجرای پوژه‌ها رعایت تمامی مسايل امنیتی در دستور کار قرار دارد از جمله فعالیت‌های در راستای امنیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– تست و بررسی سیستم در طول فرایند توسعه

-انجام تست‌های نفوذ و حمله پس از اتمام کار

-رمزنگرای اطلاعات حساس

-استفاده از منابع مطمئن و تست شده

۹- قیمت مناسب

 ارائه خدمات با قیمت رقابتی و معقول و شفافیت در موضوعات مالی و قراردادها یکی از موضوعاتی است برای کارفرمایان بسیار حائز اهمیت است.

قیمت گذاری در رایانیتا کاملا مشخص و دقیق است، پس از مشخص شدن جزئیات کار هزینه اجرای پروژه و تمام هزینه‌های احتمالی که تا انتهای پروژه ممکن است ایجاد شود برای شما مشخص شده و در قرارداد به صورت دقیق نوشته می‌شود.

۱۰- پوشش تمام نیاز‌ها

در صورتی که شما نیاز به سایر خدمات در زمینه فناوی اطلاعات مانند سئو و دیجیتال مارتکینگ، طراحی، آموزش و… داشته باشید. بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که امکان پاسخگویی به همه نیاز‌های شما را داشته باشد.

شرکت رایانیتا ارائه دهنده انواع خدمات فناوری اطلاعات می‌باشد که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد:

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

برای سفارش طراحی سایت خود می‌توانید به رایانیتا مراجعه کنید، رایانیتا ارايه دهنده انواع خدمات طراحی سایت مانند طراحی سایت شرکتی و خبری، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی انواع پلتفرم و مارکت پلیس، طراحی سیستم‌های اتوماسیون اداری و… می‌باشد.

پس از ارائه توضیحات وب سایت مورد نظر خود کارشناسان مجرب رایانیتا نیازمندی‌های شمارا بررسی کرده و روش‌های قابل پیاده سازی برای شما را توضیح می‌دهند تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط رایانیتا ویژگی‌های زیر را دارا می‌باشند:

 • کیفیت بالای طراحی از نظر UI و UX
 • فرایند‌های کاربر پسند
 • امنیت و سرعت مناسب
 • یک سال پشتیبانی فنی رایگان
 • کارشناسان مجرب جهت ارائه انواع راهنمایی‌ها
 • ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی از کیفیت اجرا
 • امکان پرداخت اقساطی
marketplace

طراحی سایت مارکت پلیس

سایت مارکت پلیس و یا سایت چند فروشندگی به نوعی از وب‌سایت‌ها اطلاق می‌شود که به فروشندگان مختلف اجازه می‌دهد تا محصولات خود را در یک پلتفرم مشترک بفروشند و همچنین به مشتریان این امکان را می‌دهند تا از تامین کنندگان و فروشندگان متنوع خرید کنند.

ویژگی‌ کلی مارکت پلیس‌ها

وب‌سایت این امکان را فراهم می‌کند که فروشندگان مستقل بتوانند محصولات خود را در یک مکان مشترک عرضه کنند.

سیستم پرداخت و مدیریت سفارشات بر روی وب‌سایت چند فروشندگی از طریق پرداخت‌های آنلاین و مدیریت موجودی به فروشندگان کمک می‌کند.

هر فروشنده می‌تواند با مشتریان خود مستقیماً و یا به صورت غیر مستقیم ارتباط برقرار کند، همچنین وب‌سایت این امکان را فراهم می‌کند تا اطلاعات مربوط به محصولات و سفارشات به صورت مشترک بین خریدار، فروشنده و مالک وب سایت به اشتراک گذاشته شود.

سیستم بازخورد و امتیازدهی به مشتریان این امکان را می‌دهد تا تجربه خرید خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و به این ترتیب بازخوردهای مثبت یا منفی را بررسی کنند.

به منظور ایجاد اعتماد، وب‌سایت‌های مارکت پلیس معمولا سیستم‌های گارانتی، بازپرداخت و پرداخت امن را نیز ارائه می‌دهند.

نمونه‌هایی از وب‌سایت‌های مارکت پلیس خارجی عبارتند از آمازون (Amazon)، ایبی (Ebay)، علی اکسپرس(AliExpress) و..

همچنین نمونه کاملا موفق مارکت پلیس ایرانی دیجیکالا (Digikala) است.

 جهت سفارش طراحی سایت مارکت پلیس نیز می‌توانید به وب سایت رایانیتا مراجعه نمایید.

application

طراحی اپلیکیشن

در صورتی که قصد طراحی اپلیکیشن و گسترش دامنه مشتریان وب سایت خود را دارید و یا می‌خواهید یک اپلیکیشن موبایل کاربردی جهت انجام فرایند‌های مشخصی ایجاد کنید بازهم رایانیتا در کنار شماست.

تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های موبایل وجود دارند که در موبایل و تبلت ما نصب می‌شوند و وظایف و خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند. در زیر، دسته‌های مختلف اپلیکیشن‌هارا مشاهده خواهید کرد:

 • اپلیکیشن‌های ارتباطی (پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی و…)
 • اپلیکیشن‌های مالی (خدمات بانکی و پرداخت قبوض و…)
 • اپلیکیشن‌های سلامت و تندرستی (برنامه تغذیه و ورزش، رهگیری وضعیت جسمانی و…)
 • اپلیکیشن‌های آموزشی (آموزش زبان، کلاس آنلاین و…)
 • اپلیکیشن‌های ترفندهای زندگی و سرگرمی (آموزش آشپزی، نگهداری کودک و…)
 • اپلیکیشن‌های مسافرت و نقشه‌برداری (رزرو اقامت گاه، مسیریابی و…)
 • اپلیکیشن‌های خدمات محلی (سفارش غذا و خرید سوپرمارکتی و…)
 • اپلیکیشن‌های خبرخوان و رسانه (اپلیکیشن‌های خبری و مقالات و…)
 • اپلیکیشن‌های تولید محتوا (ادیت متن، تصویر و ویدیو، هوش محصنوعی و…)
 • اپلیکیشن‌های امنیتی (آنتی ویروس‌ها و ابزار‌های قفل برنامه‌ها و…)

در صورتی که قصد سفارش اپلیکیشن موبایل اندروید و یا IOS را دارید با کارشناسان رایانیتا در ارتباط باشید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

رایانیتا ارائه دهنده انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ می‌باشد، خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌ای از ابزار و تکنیک‌های آنلاین هستند که به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا برند خود را تبلیغ کنند، بازاریابی انجام دهند، مشتریان جدید جذب کنند، و با مشتریان فعلی ارتباط برقرار کنند. در زیر به برخی از انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ اشاره شده است:

سفارش سئو

سفارش سئو

 در صورتی که قصد ثبت سفارش سئو دارید متخصصان رایانیتا در کنار شما هستند، تیم رایانیتا با ترکیب تخصص فنی، بازاریابی و خلاقیت در اجرا گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

سئو یا به عبارت کامل “بهینه‌سازی موتورهای جستجو”، مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ است که برای بهبود رتبه یک وب‌سایت در نتایج موتورهای جستجوی اینترنتی (مانند گوگل) و افزایش نمایش آن در صفحه نتایج جستجو (SERP) انجام می‌شود. هدف از سئو، جذب ترافیک (طبیعی و رایگان) به وب‌سایت است.

عوامل متعددی در سئو تاثیرگذار هستند که شامل موارد زیر می‌شوند:

 1. کلمات کلیدی (Keywords)

   – انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای محتوای وب‌سایت به منظور جلب ترافیک.

 1. ساختار و محتوا

   – ایجاد یک ساختار و محتوای مناسب که به صورت روان و قابل فهم برای کاربران و موتورهای جستجو باشد.

 1. بک‌لینک (Backlinks)

   – بدست آوردن لینک‌های با کیفیت و اعتبار از وب‌سایت‌های دیگر که به وب‌سایت شما لینک داشته باشند.

 1. سرعت بارگذاری

   – بهینه‌سازی سایت برای بارگذاری سریع و به موقع صفحات.

 1. تجربه کاربری (User Experience)

   – ایجاد یک تجربه کاربری مثبت و راحت برای بازدیدکنندگان.

 1. بهینه‌سازی تصاویر و چندرسانه‌ای

   – بهینه‌سازی تصاویر و فایل‌های چندرسانه‌ای برای بهبود سرعت بارگذاری.

 1. در دسترس بودن وب‌سایت

   – اطمینان از دسترسی به منابع و محتواهای معتبر و به‌روز بر روی وب‌سایت.

 1. استفاده از برچسب‌ها و Meta Tags:

   – استفاده از برچسب‌های متا (Meta Tags) مناسب و جذاب.

 1. ساخت لینک داخلی (Internal Linking)

   – ایجاد لینک‌های داخلی برای بهبود مشخصات و ارتباطات داخلی وب‌سایت.

 1. تجزیه و تحلیل وب‌سایت:

    – استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند Google Analytics برای نظارت بر عملکرد وب‌سایت و بهبود استراتژی‌های سئو.

سئو یک فرآیند مستمر و پویا است و با تغییرات الگوریتم‌های موتورهای جستجو و تحولات در تکنولوژی دیجیتال به‌روز رسانی می‌شود.

تبلیغات پرداخت‌شده (PPC):

در این نوع تبلیغات به ازای ورود هر کاربر به وب سایت و یا اپلیکیشن خود مبلغی را پرداخت می‌کنید، مدیریت کمپین‌ها، انتخاب محل تبلیغات، رهگیری کاربران، بودجه بندی و آنلایز از وظایف مهم متخصص دیجیتال مارتینگ در این نوع تبلیغات می باشد.

از انواع محل‌های تبلیغاتی به روش PPC می‌توان به این سیستم‌ها اشاره کرد:

   – Google Ads: تبلیغات پرداخت‌شده در موتور جستجوی گوگل.

   – Facebook Ads: تبلیغات در شبکه اجتماعی فیسبوک.

   – Instagram Ads: تبلیغات در اینستاگرام.

بازاریابی محتوا

   – ایجاد و انتشار محتواهای ارزشمند برای جلب و تربیت مشتریان.

   – وبلاگ‌نویسی، ویدئومارکتینگ، پادکست و محتوای ایمیل مارکتینگ.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

   – مدیریت و تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی مانند Facebook، Instagram، LinkedIn، Twitter و Snapchat.

ایمیل مارکتینگ

   – ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی، خبرنامه‌ها و پیام‌های مستقیم به مشتریان.

مارکتینگ تجربه کاربری (UX)

   – بهبود تجربه کاربری و رابط کاربری وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها.

بازاریابی موبایل

   – تبلیغات و استراتژی‌های بازاریابی برای دستگاه‌های همراه.

مدیریت اعتبار آنلاین (ORM)

   – مدیریت نظرات و امتیازات آنلاین مشتریان برای بهبود اعتبار آنلاین برند.

آنالیز داده و ابزارهای تحلیلی

   – استفاده از ابزارهای مانیتورینگ و تحلیلی برای اندازه‌گیری و بهبود عملکرد کمپین‌های مارکتینگ.

سخن پایانی

در این مقاله با انواع خدمات شرکت برنامه نویسی و بازاریابی رایانیتا شامل خدمات طراحی سایت و مارکت پلیس، طراحی اپلیکیشن، سئو و دیجیتال مارکتینگ آشنا شدیم و ویژگی ها و وجه تمایز این شرکت در انجام پروژه‌های برنامه نویسی و بازاریابی را بررسی کردیم.

در صورتی که شما هم تجربه کار با شرکت رایانیتا را دارید تجربه خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.