Web Analytics Made Easy - Statcounter

انتقاد محمد خوانساری از قطعی پیام‌رسان ایتا

رییس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به قطعی پیام‌رسان ایتا به علت اصلاح فنی گفت: وزارت ارتباطات تمام قد حامی سکوهای داخلی است، اما این شکل کار به هیچ وجه قابل قبول نیست.
محمد خوانساری - رییس سازمان فناوری اطلاعات

پیام‌رسان داخلی ایتا امروز برای دقایقی دچار اختلال شد و ساعتی بعد محمد خوانساری، معاون وزیر ارتباطات در شبکه اجتماعی ویراستی خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد:

«امروز به دلیل انجام یک اصلاح فنی توسط تیم ایتا، این پیام‌رسان برای دقایقی از دسترس خارج شد. این شکل کار به هیچ وجه قابل قبول نیست. وزارت ارتباطات تمام قدحامی سکوهای داخلی است اما آنها نیز متعهد هستند که این پشتیبانی دولت و اعتماد کاربران را باتقویت تیم فنی و پایداری سرویس و ایجاد خدمات جدید پاسخ دهند.»

محمد خوانساری در ویراستی

محمد احسان خرامید: قطعی در اوج ساعت کاری قابل قبول نیست

در این بین یکی از کاربران ویراستی در بخش نظرات به محمد خوانساری گفت که حتی قوی‌ترین و بهترین سکوهای دنیا از جمله تلگرام و واتساپ و توییتر و اینساگرام هم down time دارند که با پاسخ محمداحسان خرامید، رییس روابط عمومی وزارت ارتباطات همراه بود:«اینکه در اوج ساعت کاری دست به تغییری بزنند که می‌توانند نصف شب هم انجام بدهند، قابل قبول نیست. اینکه الان چندین ماه است که قرار است که به زیرساخت ابری متصل شوند که پایداری آن بیشتر است ولی دائم به تعویق می‌اندازند، قابل قبول نیست.»

انتقاد محمد احسان خرامید از ایتا