Web Analytics Made Easy - Statcounter

آیفون 15 دارای طراحی زیبا و شبیه به اندروید خواهد بود

با این که تا عرضه سری آیفون 15 هنوز 8 ماه دیگر باقی مانده است، اما شایعات پیرامون طراحی آن در حال افزایش است. افشاگر معروف ShrimpApplePro امروز یک سری شایعات در مورد گوشی‌های نسل بعدی اپل منتشر کرد.

این افشاگر جزئیاتی در مورد طراحی و صفحه نمایش آیفون 15 ارائه کرده است. Shrimp ادعا می‌کند که خط آیفون 15 در اندازه‌های مشابه با سری آیفون 14 عرضه می‌شود، به این معنی که ما دو مدل استاندارد با صفحه نمایش 6.1 و 6.7 اینچی و دو مدل بالاتر با نمایشگرهای 6.1 و 6.7 اینچی را خواهیم دید.

احتمالاً در آیفون 15 نام پرومکس به اولترا تغییر خواهد کرد

Shrimp می‌گوید که مدل‌های پیشرفته‌تر که احتمالاً با نام‌های آیفون 15 پرو و آیفون 15 اولترا شناخته خواهند شد، حاشیه‌های نازک‌تری نسبت به مدل‌های 2022 خواهند داشت.

این افشاگر در مورد آیفون 15 حرف‌های زیادی برای گفتن داشت؛ از جمله این پیش‌بینی که آیفون 15 طراحی زیبا و اندروید مانندی خواهد داشت.

او افزود که همه مدل‌ها دارای لبه‌های خمیده و صفحه نمایش تخت خواهند بود و طراحی آن به اپل واچ سری 8 شباهت خواهد داشت. همچنین همه مدل ها دارای بریدگی داینامیک آیلند (Dynamic Island) خواهند بود که در حال حاضر منحصر به مدل‌های پرو است. گوشی‌ها همچنان از شیشه سرامیک‌شیلد استفاده خواهند کرد.

ممکن است آیفون 15 همان دوربین سلفی را حفظ کند     

آیفون 15 دارای بریدگی دوربین در اندازه نسل فعلی خواهد بود که نشان می‌دهد احتمالاً مشخصات دوربین جلو تغییر نخواهد کرد.

فاش کننده همچنین اشاره کرده است که تغییرات طراحی آیفون 15 آن را شبیه به گوشی های اندروید می کند. آیفون‌ها در حال حاضر به دلیل صفحه تخت، ناچ و فرم خاص آرایه دوربین‌ها به راحتی قابل شناسایی هستند.

همان‌طور که در اخبار قبلی اشاره شد، اپل احتمالاً در آیفون 15 دکمه‌های فیزیکی و پورت لایتنینگ را حذف کند و مدل‌های پرو از یک تراشه 3 نانومتری تغذیه خواهند کرد. برخی گزارش‌ها همچنین نشان می‌دهند که مدل‌های پایه مقرون به صرفه‌تر از مدل‌های 2022 هستند، اما ممکن است مدل‌های پرو و اولترا گران‌تر باشند.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما