Web Analytics Made Easy - Statcounter

معرفی خدمات فروشگاه اکانت accsell

معرفی خدمات فروشگاه اکانت accsell + آشنایی با انواع سرویس ها و خدمات وب سایت فروشگاهی اکسل مرجع قانونی خرید و فروش اکانت

خدمات فروشگاه اکانت accsell برای استفاده از بهترین برنامه های روز دنیا با کمترین هزینه ها مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است. انواع اکانت های اسپاتیفای، آیکلود، اپل وان و… در این برنامه به سهولت پریمیوم شده و در دسترس مخاطبین قرار می گیرند. این خدمات با پشتیبانی کارشناسان مجموعه اکسل همراه هستند و به همین خاطر رضایت بسیاری از کاربران را جلب کرده اند. قیمت های به صرفه پریمیوم سازی هر یک از اشتراک ها نیز از مزایای خرید از اکسل به شمار می رود.

نحوه پشتیبانی خدمات در فروشگاه اکانت اکسل

خدمات فروشگاه اکانت accsell با کیفیت بسیار بالایی در دسترس مشتریان قرار می گیرند. به همین خاطر در سال های گذشته بسیاری از کاربران برنامه های بین المللی از خدمات خرید اکانت اکسل استفاده کرده اند. یکی از مهمترین تغییراتی که در سیستم پشتیبانی مجموعه اکانت اکسل شاپ به وجود آمده، رسیدگی جداگانه به هر یک از برنامه ها در پلتفرم های مختلف است. به طور مثال در تیم پشتیبانی اکسل، برخی کارشناسان در خصوص اکانت های پلتفرم موسیقی خدمات رسانی می کنند، برخی به اکانت های مربوط به فیلم و سریال رسیدگی می کنند و…. 

به این ترتیب کلیه خدمات این مرکز با بهترین کیفیت در بخش های مختلف ارائه می شوند. با این روش تیم کارشناسی حرفه ای برای هر یک از پلتفرم ها و اشتراک های پریمیوم در دسترس کاربران قرار می گیرند. این روش، پشتیبانی از نیازهای مشتریان را ساده تر می کند. تیم اکسل قبل و بعد از فروش هر یک از اکانت های پریمیوم بین المللی در خدمت مشتریان عزیز است.

سرویس های موسیقی accsell

خدمات فروشگاه اکانت accsell در خصوص هر یک از برنامه های پخش موسیقی با کیفیت قابل توجهی ارائه می شوند. برنامه های پخش موسیقی تنوع بسیار بالایی دارند و اکسل همه این پلتفرم ها را در دسترس شما قرار می دهد. هر یک از این برنامه ها خود شامل چند زیر گروه و دسته بندی می شوند که ویژگی ها و قابلیت های خاص خود را دارند. در میان این پلتفرم ها می توان به برنامه های محبوب زیر اشاره کرد که اکسل پریمیوم سازی آن ها را انجام می دهد:

 1. اسپاتیفای در مدل های فمیلی، محدودیت خور، دو کاربره، آرتیست که هر یک اشتراک های 4 ماهه، 6 ماهه و 15 ماهه دارند و قابلیت های ویژه ای ارائه می کنند.
 2. اکانت های اپل موزیک
 3. اکانت های یوتیوب موزیک
 4. برنامه پر طرفدار دیزر
 5. ساند کلاد
 6. آمازون فیک
 7. برنامه پاندورا
 8. پلتفرم آلتمیت گیتار
معرفی خدمات فروشگاه اکانت accsell

سرویس های گیمینگ در فروشگاه اکسل accsell

خدمات فروشگاه اکانت accsell در خصوص پشتیبانی از سرویس های گیمینگ نیز به صورت مجزا و مستقل ارائه می شوند. تیم پشتیبانی از شنبه تا پنجشنبه در خدمت مشتریان عزیز هستند. سرویس های گیمینگ اغلب مورد استفاده گیمرهای حرفه ای قرار می گیرند. برخی از پلتفرم ها نیز برای مبتدیان طراحی شده اند. در اکسل کلیه این اکانت ها به صورت پریمیوم شده در دسترس قرار می گیرند. برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • پی اس ناو
 • گیم پس
 • پلاس پلی استیشن دلوکس
 • کرو پک فورتنایت
 • پرایم سی اس گو
 • اپل ارکید
 • جم فری فایر
 • گیفت کارت ریزر گلد
 • تغییر ریجن اپیک گیم

سرویس های تحصیلی در اکسل

از مجموعه خدمات فروشگاه اکانت accsell پشتیبانی از پلتفرم های تحصیلی است. این برنامه از انواع اکانت های تحصیلی، آموزشی و کاربردی پشتیبانی می کند و خدمات پریمیوم سازی آن ها را با دقت کافی انجام می دهد. برخی از اکانت ها را در زیر مشاهده می کنید:

 1. لینود
 2. الواته
 3. اپل وان
 4. گرامرلی
 5. بوسو
 6. گیت هاب
 7. اطلس
 8. منگو

سرویس های فیلم و سریال accsell

خدمات فروشگاه اکانت accsell شامل فروش و پشتیبانی از پلتفرم های پخش فیلم نیز می شود. برخی از این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

 1. سرویس های یوتیوب و یوتیوب تی وی که با اشتراک های مدت دار در دسترس قرار می گیرند.
 2. اکانت هولو
 3. برنامه محبوب نتفلیکس
 4. پرایم ویودیوی آمازون
 5. برنامه فوبو تی وی 
 6. برنامه پیکس آرت گلد
 7. وی اس کو
خدمات فروشگاه اکانت accsell

خدمات آموزشی اکسل

خدمات فروشگاه اکانت accsell برای ارائه اطلاعاتی در راستای استفاده از پلتفرم ها و برنامه های بین المللی نیز مورد توجه قرار دارند. آموزش هایی برای انتقال اکانت های مختلف، انتقال طرح های برنامه ها و… در فروشگاه معتبر اکسل برای استفاده بهتر از قابلیت های این برنامه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. استفاده از این خدمات آموزشی استفاده از برنامه های مختلف را ساده تر می کند.

مزایای استفاده از قابلیت های فروشگاه accsell

قابلیت های این برنامه به صورت کاملا قانونی در اختیار مشتریان قرار دارد. خدمات فروش هر یک از پلتفرم ها و اکانت های بین المللی در اکسل با رعایت قوانین مربوط به این حوزه ارائه می شوند و مشتریان در این خصوص با مشکلی رو به رو نخواهند شد. قیمت های به صرفه هر یک از این اکانت ها نیز از مهمترین مزایای خرید از اکسل به شمار می رود. شما می توانید اکانت های مورد نظر خود را از این پلتفرم با نازل ترین قیمت ها و هزینه ها خریداری کنید. امنیت بالای هر یک از اکانت های خریداری شده در این برنامه نیز از مزایای مهم آن به شمار می رود. با خرید از اکسل می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین آن نیز بهره مند شده و از بروز هر گونه مشکلی در اکانت خود پیشگیری کنید.

جمع بندی

خدمات فروشگاه اکانت accsell توسط بهترین کارشناسان ارائه می شود. استفاده از این مجموعه خدمات به شما کمک می کند که از اکانت خریداری شده بهتر استفاده کنید. اکسل بسیاری از اکانت های بین المللی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. هر یک از برنامه های کاربردی اکسل، با محبوبیت قابل توجهی همراه هستند. خرید هر یک از این اکانت ها در فروشگاه معتبر اکسل در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. قیمت و هزینه خرید هر یک از این اکانت ها بسیار به صرفه است و در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما