Web Analytics Made Easy - Statcounter

تصاویر گوشی گوگل پیکسل ۹ با طراحی جدید و دوربین تله فوتو

گوگل پیکسل ۹ - Google pixel 9

اولین تصاویر سری گوشی‌های گوگل پیکسل 9 فاش شد که برنامه‌های این شرکت برای سال 2024 با طراحی جدید و استفاده از سه دوربین در نسخه استاندارد را نشان می‌دهد.

از زمان راه اندازی پردازنده‌های گوگل تانسور (Tensor) در سال 2021، گوگل نسخه‌های پرچمدار خود را به دو مدل تقسیم کرده است. یک دستگاه “Pro” بزرگ و قدرتمندتر و یک دستگاه کوچکتر با قیمت کمتر. تفاوت بین این دو به طور کلی اندازه صفحه‌نمایش، حافظه ذخیره‌سازی و اضافه شدن یک دوربین تله فوتو منحصراً در مدل بزرگتر Pro بود که به نظر می‌رسد قرار است امسال این دوربین در نسخه کوچکتر هم استفاده شود.

در رندرهای جدید توسط @OnLeaks و 91Mobiles افشا شده است، نگاهی اجمالی به گوگل پیکسل 9 کوچکتر داریم که بر خلاف سری‌های قبلی گوگل پیکسل، تقریباً طراحی جدید پیکسل 9 پرو را دارد.

ابعاد دستگاه 152.8×71.9×8.5 میلی متر  و در مقایسه با پیکسل 8 کمی بزرگ‌تر است اما اندازه صفحه نمایش هنوز هم حدود 6.2 اینچ ذکر شده است.

خبر بزرگ این است که پیکسل 9 ظاهراً سه دوربین دارد. دوربین‌ها دقیقاً با همان چیدمان پیکسل 9 پرو نشان داده می‌شوند و کاملاً واضح است که لنز سوم یک لنز تله فوتو با طراحی پریسکوپ است. این با طراحی کشیده و گردتر که در رندر دیده می‌شود. این خبر خوبی برای کسانی است که دستگاه کوچک‌تری را ترجیح می‌دهند اما نمی‌خواهند سنسور دوربین تله‌فوتو را از دست بدهند.