Web Analytics Made Easy - Statcounter
HPE

HPE ضرب‌الاجل اهداف زیست محیطی خود را از سال ۲۰۵۰ به ۲۰۴۰ تغییر داد

HPE در بخشی از گزارش زیست‌محیطی سال 2021 به تسریع فعالیت‌های زیست‌محیطی و اهداف کاهش انتشار کربن خود اشاره کرد
HPE در بخشی از گزارش زیست‌محیطی سال 2021 به تسریع فعالیت‌های زیست‌محیطی و اهداف کاهش انتشار کربن خود اشاره کرد

HPE موعد اهداف زیست محیطی و آب و هوایی خود را ده سال از 2050 تا 2040 تسریع کرد. این موضوع در بخشی از آخرین گزارش «پیشرفت زندگی» برای سال مالی 2021 است که این هفته منتشر شد.

برای دستیابی به این هدف، این شرکت در گزارش خود نقاط کلیدی را عنوان کرده است، از جمله تعهد به کاهش 70 درصدی انتشارات محدوده 1 و 2 از 2020 تا 2030. HPE همچنین در نظر دارد با تمرکز بر محصولات فروخته شده، حمل و نقل و توزیع و انتشار مستقیم زنجیره تامین، انتشار محدوده 3 را تا 42 درصد کاهش دهد..

بدین ترتیب تا سال 2040، این شرکت باید تا 90 درصد ردپای کربن و آثار مخرب ‌زیست‌محیطی خود را کاهش دهد.

این گزارش اشاره می‌کند که در سال 2021، انتشار کربن HPE نسبت به سال قبل 9 درصد افزایش یافته است، که این شرکت استدلال می کند که به دلیل تغییر فروش خطوط مختلف تولید و انرژی مصرفی مشتریانی است که محصولات به آن‌ها فروخته شده است.

آنتونیو نِری، مدیرعامل شرکت HPE، در گزارش پیشرفت نوشت: «ما نه تنها به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا اهداف ESG خود را برآورده کنند، بلکه به پیشبرد خود و کل صنعت خود ادامه خواهیم داد. در HPE، ما یک مسئولیت مهم و یک برنامه متمرکز داریم تا به مشتریان، تامین‌کنندگان و جامعه کمک کنیم تا با موفقیت به آینده‌ای بدون کربن برسیم.

آنتونیو نری - مدیرعامل HPE

بخشی از این طرح برای کمک به مشتریان برای انتقال به محصول خدماتی HPE GreenLake، پلتفرم Edge-to-Cloud این شرکت است. در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت اعلام کرد که مشتریانی که از مدل‌های سنتی به HPE GreenLake مهاجرت می‌کنند، می‌توانند بیش از 30 درصد کاهش در هزینه های انرژی داشته باشند.

HPE تنها شرکتی نیست که اهداف پایداری و ESG را در اولویت قرار می‌دهد. هفته گذشته اعلام شد که مایکروسافت قراردادی را با Eaton امضا کرده است تا مراکز داده خود را به شبکه برق تجدید پذیر متصل کند و شرکت تبلیغات دیجیتال PubMatic فاش کرد که مراکز داده آن اکنون 100 درصد از انرژی‌های تجدید پذیر تغذیه می‌شوند.