Web Analytics Made Easy - Statcounter
نیمی از مراکزداده‌ی Digital Realty از منابع انرژی تجدیدپذیر استفاده می‌کند

نیمی از مراکزداده‌ی Digital Realty از منابع انرژی تجدیدپذیر استفاده می‌کند

بر اساس سومین گزارش ESG، Digital Realty با وجود افزایش 24 درصدی کل مصرف انرژی در سال 2020، نسبت سبد سهام جهانی خود را با انرژی‌های تجدیدپذیر 20 درصد افزایش داد.

در این گزارش، Digital Realty اعلام کرد که 154 مگاوات انرژی تجدیدپذیر در سال 2020 اضافه کرده است و مجموع انرژی خورشیدی و بادی در محل تحت قراردادهای بلند مدت را به 556 مگاوات می‌رساند.

تمام املاک اروپایی Digital Realty و همچنین کسب و کارهای کولوکیشن امریکایی آن 100 درصد از انرژی تجدیدپذیر استفاده می‌کنند.

نیمی از مجموعه جهانی Digital Realty در حال حاضر از طریق انرژی‌های تجدیدپذیر تأمین می‌شود، در حالی که از سال 2019، 30 درصد افزایش داشته است، علیرغم این که مصرف کل انرژی در سال 2020، 24 درصد افزایش یافته است.

ویلیام استین مدیرعامل Digital Realty گفت: «ما اقدامات قابل توجهی را برای پیشبرد اولویت‌های ESG خود در سال 2020، تعیین اهداف بلندپروازانه برای کاهش تأثیر آب و هوا، گسترش تلاش‌های عدالت اجتماعی و افزایش تنوع هیئت مدیره انجام دادیم. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نقشی سازنده و پیشگیرانه در پیشبرد هدف خود در زمینه رشد پایدار برای ذینفعان، مشتریان، کارکنان و جوامعی که در سراسر جهان به آنها خدمت می‌کنیم، داشته باشیم.»

همچنین شرکت QTS نیز سومین گزارش ESG خود را در این هفته منتشر کرد. این شرکت ابراز داشت که 36 درصد از منابع آن تا سال 2020 از منابع تجدیدپذیر تامین می‌شد. چاد ویلیامز مدیرعامل این شرکت که اخیراً خریداری شده است عنوان داشت که قصد دارد تا سال 2025 صد درصد توان مورد نیاز برای مراکز داده خود را از منابع تجدیدپذیر تهیه کند.

این شرکت دارای هشت تأسیسات است که در بخشی از عملکرد خود از انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده می‌کنند. سه مرکز داده «پیسکاتوی و پرینستون»، «نیوجرسی و ریچموند»، «ویرجینیا» دارای صفحات خورشیدی در محل هستند. QTS پیش از این اعلام کرده که دارای میانگین PUE 1.49 در ایالات متحده و 1.79 در اروپا است.

ویلیامز افزود:«ما پایداری را به عنوان سرپرستی مستمر مردم، مشتریان و جوامع خود و یک فرصت کلیدی برای افزایش ارزش سهامداران در نظر می‌گیریم. این اعتقاد و تعهد صادقانه است که برنامه پایداری QTS را از نظر مالی، فرهنگی و عملیاتی پایدار می‌کند.»

این هفته Equinix متعهد شد که انتشار کربن خود و آنچه که از تأمین برق منتشر می شود، را تا قبل از سال 2030 تا 50 درصد کاهش دهد و تا همان سال به استفاده صد درصدی از منابع انرژی تجدیدپذیر برسد.