Web Analytics Made Easy - Statcounter

گوگل گوشی‌های پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو و ساعت پیکسل واچ 2 را معرفی کرد

گوگل ویدیوهای کوتاهی از پیکسل 8، پیکسل 8 پرو و ​​پیکسل واچ 2 را به نمایش گذاشت که طراحی زیبای آن‌ها را نشان می‌دهد. با این حال این حداقل تا ماه آینده نباید انتظار عرضه این سه محصول را داشته باشیم
پیکسل ۸ ، پیکسل ۸ پرو و پیکسل واچ ۲ - pixel 8 , pixel 8 pro , pixel watch 2

گوگل گامی غیرمعمول برداشته است و رسماً طراحی سخت افزار پرچمدار آینده خود را تقریباً یک ماه قبل از رویداد بعدی معرفی خود، رونمایی کرده است.

تا همین چند هفته قبل علیرغم اطلاعات و تصاویر فاش شده، گوگل در مورد احتمال عرضه پیکسل 8، پیکسل 8 پرو و ​​نسل دوم پیکسل واچ، سختگیرانه‌تر صحبت می‌کرد. اما اکنون خود گوگل دو ویدیوی کوتاه از سری پیکسل 8 و پیکسل واچ منتشر کرده است.

با توجه به برنامه‌ریزی اپل برای معرفی سری آیفون و اپل واچ جدید در 21 شهریورماه، تلاش گوگل برای مطرح کردن دستگاه‌های خود جای تعجب ندارد.

پیکسل واچ 2 IP68 خواهد بود

مسلماً ویدیوی پیکسل واچ 2 جزئیات جدید بیشتری را نسبت به سری پیکسل 8 نشان می‌دهد. به عنوان مثال، این ویدیو تأیید می‌کند که پیکسل واچ 2 دارای گواهی IP68 است. نسخه قبلی آن ضدآب نبود و تنها در برابر پاشش آب و گردوغبار مقاوم بود.

سنسورهای جدیدی به پیکسل واچ 2 اضافه شده است

علاوه بر این، گوگل به ساعت جدید خود آرایه سنسور جدیدی را اضافه کرده است که ظاهراً یک حسگر فعالیت الکترودرمال (EDA) برای نظارت بر سطوح استرس است. همچنین پیکسل واچ 2 دارای دکمه‌های سخت‌افزاری اصلاح‌شده است، البته با همان قاب‌های نمایشگر و مکانیزم بند ساعت اختصاصی. طبق گزارش‌ها، پیکسل واچ 2 به لطف پردازنده اسنپدراگون W5 Gen 1، عمر باتری و عملکرد بهتری را هم ارائه می‌دهد.

گوگل در خبری که منتشر کرده است اعلام کرد که پیش فروش پیکسل 8، پیکسل 8 پرو و ​​پیکسل واچ 2 را ماه آینده در چندین کشور آغاز خواهد کرد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما