Web Analytics Made Easy - Statcounter
شرکت سیسکو

سیسکو برنامه خروج دائمی از روسیه را تایید کرد

سیسکو ابتدا در اوایل سال فعالیت خود در روسیه را به حالت تعلیق درآورده بود، اما حالا خروج دائمی از روسیه را اعلام می‌کند
سیسکو ابتدا در اوایل سال فعالیت خود در روسیه را به حالت تعلیق درآورده بود، اما حالا خروج دائمی از روسیه را اعلام می‌کند

سیسکو، غول شبکه، به طور کسب و کار خود را در روسیه و بلاروس به دلیل حمله به اوکراین در اوایل سال جاری، تعطیل خواهد کرد.

این شرکت ابتدا در مارس 2022 در کنار چندین شرکت بزرگ فناوری و تلفن همراه دیگر، فعالیت خود را در این دو کشور به حالت تعلیق درآورد و «جنگ ناموجه» و خشونت علیه غیرنظامیان را محکوم کرد.

اپل، اریکسون، IBM، مایکروسافت و نوکیا از جمله مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که از زمان آغاز حمله روسیه، اقدامات جدی انجام داده‌اند. اکنون سیسکو نیز تصمیم گرفته است موضع خود را دائمی کند و روند خروج کامل را آغاز کرده است.

پایان سیسکو در روسیه

این شرکت در بیانیه‌ای در وب‌سایت خود گفت: ما از همان روزهای ابتدایی به نظارت دقیق جنگ در اوکراین ادامه دادیم و اکنون تصمیم گرفته ایم که تعطیلی همیشگی کسب و کار خود را در روسیه و بلاروس اعلام کنیم.

ما برای اطمینان از اینکه با کارکنان آسیب‌دیده در روسیه و بلاروس با احترام برخورد می‌شود و از حمایت ما در طول این گذار برخوردار می‌شوند، تمرکز کرده‌ایم. سیسکو متعهد به استفاده از تمام منابع خود برای کمک به کارمندان، موسسات و مردم اوکراین و مشتریان و شرکای خود در این دوران چالش برانگیز است. ما مستقیماً با مشتریان، شرکا و فروشندگان برای حل و فصل مسائل مالی خود، از جمله بازپرداخت مبالغ پیش‌پرداختی و ترتیبات نرم‌افزاری، تا حد مجاز طبق قوانین و مقررات قابل اجرا، ارتباط برقرار خواهیم کرد.»