Web Analytics Made Easy - Statcounter
سیسکو و اینتل از مجموعه جدیدی از سرورها برای زیرساخت های ابر ترکیبی رونمایی می کنند

سیسکو و اینتل از مجموعه جدیدی از سرورها برای زیرساخت‌های ابر ترکیبی رونمایی می‌کنند

سیسکو رده جدیدی از سرور های مجهز به پردازنده های نسل سوم Xeon Scalable اینتل، که برای پشتیبانی از زیرساخت های ابر ترکیبی طراحی شده اند را رونمایی کرد.

این سری جدید از سرور ها همگام با سیستم محاسبات یکپارچه (UCS) شامل سرورهای Cisco UCS B200 M6، C220 M6 و C240 ​​M6 می باشد که همه از ویژگی های ادغام بومی با پلت فرم عملیات ابری ترکیبی Cisco’s Intersight برخوردار هستند.

پلت فرم Intersight قابلیت های ایجاد شده در پردازنده های نسل سوم Intel Xeon Scalable مانند رمزگذاری حافظه Intel Total (TME) ، فناوری Speed ​​Speed ​​Select (SST) و ماژول های حافظه پایدار Intel Optane (PMem) را اضافه می کند.

از طریق ویژگی مدیریت دسترسی ها مبتنی بر پلتفرم Intersight ، کاربران می توانند خط مشی حافظه PMem خود را از قبل فراخوانی کنند و نیاز به فعال کردن ویژگی های Intel را به صورت جداگانه برطرف کنند.

طبق گفته این شرکت، سازمان ها از برنامه های بیشتری برای ارائه تجربیات دیجیتالی برای مشتریان، شرکا و کارمندان خود استفاده می کنند. به همین علت تیم های عملیاتی فناوری اطلاعات باید مراقبت و کنترل بیشتری بر روی زیرساخت هسته، لبه و ابری داشته باشند.

این شرکت اظهار داشت که اتوماسیون و مشاهده برای مدیریت این پیچیدگی ضروری شده است. در نتیجه ، نیاز به زیرساخت های مدرن و ابزارهای عملیاتی جدید برای آوردن سادگی و مقیاس به محیط های رایانه ای ترکیبی و متنوع است.

 سیسکو و اینتل مشترکا در بیانیه ای گفتند: “سیسکو و اینتل مفتخر هستند که راه حل هایی ارائه می دهند که نه تنها پاسخگوی نیازهای کاری امروز هستند بلکه پایه های لازم را برای پذیرش فناوری های جدید و نوظهور فراهم می کنند.”

همچنین با معرفی این سری جدید، راه حل های HyperFlex سیسکو و مجموعه زیرساخت های همگرا نیز از طریق قابلیت های جدید پردازنده های Intel Xeon Scalable افزایش می یابد.

این برنامه ها شامل VDI (زیر ساخت دسکتاپ مجازی) ، پایگاه داده ها ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، داده های بزرگ و طیف وسیعی از هسته ها ، فرکانس ها ، ویژگی ها و سطح مصرف برق هستند.

Intel Xeon و گروه حافظه VP و GM Lisa Spelman می گویند که همکاری اینتل و سیسکو منافع پردازنده و سرور را برای مشتریان باز می کند.

“با ادامه رشد و تکامل تقاضاهای حجم کار ، زیرساخت های انعطاف پذیر که برای چند ابر ، هوش مصنوعی بهینه شده و به تنوع زیادی از بارهای کاری پاسخ می دهد ، برای مشتریان ضروری است.”

“به همین دلیل ما یک بستر ایجاد کرده ایم که انعطاف پذیری را فراهم می کند ، AI را از Edge به Cloud و از Cloud به همه جا می رساند ، و ما خوشحال هستیم که جدیدترین پردازنده های نسل سوم Intel Xeon Scalable را با سرورهای جدید UCS سیسکو به بازار عرضه می کنیم ، و این بزرگترین گام در جهت نوسازی زیرساخت های آنها است. “

سیسکو می گوید که سرورهای جدید از 90 روز آینده در دسترس عموم قرار میگیرند.

رامتین نورمحمد