Web Analytics Made Easy - Statcounter

بلوسرور امکان خرید VPS ارزان از مرکز داده هتزنر را فراهم کرد

برای بسیاری از شرکت‌ها و سایت‌ها، زمانی فرا می‌رسد که میزبانی هاست اشتراکی دیگر نمی‌تواند با افزایش ترافیک وبسایت هماهنگی داشته باشد. در اینجا نیاز است که یک تغییر داشته باشید و به میزبانی VPS منتقل شوید. میزبانی ابری خرید سرور مجازی VPS بلوسرور از دیتاسنتر هتزنر (Hetzner)، قابلیت ارتقا و انتقال را برای شما فراهم می‌کند و با منابع قوی و قابل ارتقایی که دارد باعث افزایش سرعت وی پی اس می‌شود.

سرور مجازی بلوسرور از دیتاسنتر هتزنر

رایانش ابری روشی برای استفاده از منابع از طریق شبکه از سرورها که بهم پیوسته هستند. هاست Cloud VPS مجموعه‌ای اختصاصی از منابع سرور، انعطاف‌پذیری سفارشی‌سازی، مقیاس‌پذیری و قابل ارتقا بودن را داراست که باعث افزایش سرعت سایت و کنترل بیشتر سرور می‌شود. میزبانی ابر VPS بلوسرور، یک سرویس متعادل از لحاظ قیمت و قوی بودن سرور ارایه می‌دهد، کاربران با هزینه‌ای کم یک سرور مجازی ارزان تهیه می‌کنند.

معرفی دیتاسنتر هتزنر

دیتاسنتر Hetzner در سال 1997 تاسیس شد و یک ارائه‌دهنده خدمات میزبانی وب، سرور مجازی، سرور اختصاصی آلمانی است. دارای یک مرکز داده در فنلاند، دو مرکز داده در آمریکا و دو دیتاسنتر در آلمان است. Hetzner انواع مختلف میزبانی را ارائه می‌دهد، میزبانی هاست اشتراکی، سرورهای اختصاصی، سرورهای ابری Hetzner cloud و فضای ذخیره سازی.

معرفی هاستینگ بلوسرور

بلوسرور یکی از هاستینگ‌های ایرانی است که از دیتاسنترهای خارجی مانند Hetzner، Equinix و … خدمات سرور مجازی VPS ابری ارایه می‌دهد. در حال حاضر بلوسرور امکان سرویس دهی بیش از 50 کشور و IP را دارد.

ساختمان دیتاسنتر هتزنر آلمان

دلایل انتخاب سرور مجازی Hetzner از بلوسرور

قیمت : خدمات و امکانات سرویس‌های دیتاسنتر Hetzner نسبت به قیمت آن فوق ‌العاده است و هیچ رقیبی ندارد. در مورد قیمت پایین هتزنر اینجوری نیست که چون قیمت پایین هست پس خدمات

ترافیک بالا : ترافیک سرور مجازی ابری هتزنر و 20 ترابایت ترافیک خروجی دارد و ترافیک های ورودی به داخل سرور نامحدود است.

سخت افزار قوی : سرور مجازی VPS که توسط بلوسرور از دیتاسنتر هتزنر ارایه میشود سخت افزار قوی و با کیفیتی دارند و از CPU های Intel xeon Gold و Amd Epyc و هارد رید 10 استفاده شده است.

پورت شبکه : پورت شبکه سرور مجازی بلوسرور آلمان، فنلاند و آمریکا دیتاسنتر هتزنر، 10Gbps است و سرعت بالایی برای دانلود و آپلود دارد.

سیستم عامل : در سرور مجازی بلوسرور دیتاسنتر هتزنر انواع سیستم‌عامل ویندوز و لینوکس مانند windows 2019 – 2022 و لینوکس‌های Centos – Ubuntu – fedora – Debian – rocky و امکان نصب انواع app و mount سایر سیستم‌عامل‌ها نیز است.

اسنپ شات : سرور شما هر حجمی که دارد، امکان تهیه اسنپ دارید.

هارد Raid 10 : خوبی سرور مجازی که بلوسرور از دیتاسنتر هتزنر ارایه می‌دهد، هارد raid 10 است، این VPS ها 4 هارد دارند و امکان از دست رفتن اطلاعات به حداقل می‌رسد.

پشتیبانی : کیفیت و امکانات سرور مجازی بلوسرور از دیتاسنتر هتزنر به قدری بالا است شما را از پشتیبانی بی‌نیاز می‌کند، دیتاسنتر هتزنر گارانتی آپتایمی برای سرورهایش ارایه نداده ولی آپتایم سرورها همیشه 100% بوده و پایداری سرویس‌ها خیلی بالا است.

Cloud VPS بلوسرور چیست؟

Cloud VPS (Virtual Private Server) بلوسرور نوعی سرویس میزبانی است که از فناوری مجازی سازی برای ارائه یک سرور مجازی اختصاصی به کاربران در زیرساخت سرور فیزیکی اشتراکی که در فضای ابری قرار دارد استفاده می‌کند. Cloud VPS یک گزینه میزبانی شخصی سازی و مقیاس پذیری برای ارتقا است.

منابعی مانند CPU، RAM و فضای ذخیره‌سازی به هر سرور مجازی ابری هتزنر اختصاص داده می‌شوند و کاربران این امکان را می‌دهد که بسته به نیاز خود مقیاس را افزایش یا کاهش دهند. این بدان معناست که کاربران به راحتی می‌توانند منابع خود را بسته به نیاز برنامه‌ها یا وب‌سایت‌های خود ارتقا یا کاهش دهند.

با استفاده از Cloud VPS بلوسرور، کاربران به سرور مجازی خود دسترسی کامل به root لینوکس و administrator ویندوز دارند، به این معنی که کنترل کاملی بر سیستم عامل دارند و می توانند نرم‌افزارهای خود را نصب و تنظیم کنند. سرور مجازی بلوسرور انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتری را نسبت به میزبانی هاست اشتراکی، که در آن چندین کاربر منابع را روی یک سرور به اشتراک می‌گذارند، ارائه می‌دهد.

سرویس ابر VPS بلوسرور بر روی یک زیرساخت مبتنی بر ابر میزبانی می‌شود، به این معنی که سرور مجازی به یک سرور فیزیکی یا مرکز داده محدود نمی‌شود. در عوض، منابع در میان خوشه‌ای از سرورها پخش می‌شوند و در دسترس بودن و افزونگی بالا را فراهم می‌کنند. این امر، ابر VPS را به یک گزینه میزبانی مطمئن و ایمن برای مشاغل و افرادی تبدیل می‌کند که به یک محیط میزبانی با کارایی بالا نیاز دارند که می‌تواند به سرعت و به آسانی افزایش یا کاهش یابد.