Web Analytics Made Easy - Statcounter

آپدیت ویندوز 10 نسخه 22H2 در راه است

مایکروسافت تأیید کرده است که نسخه بعدی ویندوز 10 نسخه 22H2 است که قرار است پاییز امسال عرضه شود.

مایکروسافت در حال حاضر آزمایش نسخه جدید ویندوز 10 22H2 را در کانال پیش نمایش Windows Insider آغاز کرده است و به کاربران آن اجازه می دهد تا نسخه جدید آن را قبل از انتشار رسمی آزمایش کنند.

نسخه 22H2 تغییرات اساسی در ویندوز 10 ایجاد نمی‌کند، اما مایکروسافت می‌گوید این به‌روزرسانی دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید خواهد بود و از نظر سخت افزار و درایور، مطلقاً هیچ تغییری وجود ندارد.

در واقع، درایورهای موجود شما، از جمله درایورهای نصب شده برای ویندوز 10 نسخه 2004، به طور معمول در ویندوز 10 نسخه 22H2 کار خواهند کرد.

ویژگی‌های جدید ویندوز 10 نسخه 22H2

در حالی که مایکروسافت ویندوز 10 نسخه 22H2 را برای آزمایش منتشر کرده است، اما هنوز لیستی از ویژگی‌های جدید را منتشر نکرده است.

با این حال، اعتقاد بر این است که هر ویژگی جدیدی که به ویندوز 10 می‌آید، بیشتر سازمانی خواهد بود و ویژگی‌های جدید کمی برای کاربران خانگی اضافه می‌شود.

علاوه بر این از یادداشت‌های منتشر شده برای نسخه‌های فعلی ویندوز 10، می‌توان دریافت که مایکروسافت به بهبود ویژگی‌های موجود، مانند Focus Assist و Windows Autopilot ادامه خواهد داد.

به عنوان مثال، به‌روزرسانی اخیر KB5015878 به شما این امکان را می دهد که وقتی Focus Assist روشن است، اعلان‌های مهم را دریافت کنید. Focus Assist حالتی مانند حالت «مزاحم نشوید» است که اعلان‌ها را پنهان می‌کند.

نحوه دانلود ویندوز 10 نسخه 22H2

انتظار می‌رود این به‌روزرسانی در ماه مهر یا آبان به عنوان یک آپدیت اختیاری برای ویندوز 10 عرضه شود.

برای دریافت به‌روزرسانی نسخه 22H2، باید به Settings > Update & Security بروید و با کلیک کردن روی دکمه Download & install now دانلود را شروع کنید.

اگر می‌خواهید همین الان آن را امتحان کنید، ابتدا باید به ویندوز اینسایدر بپیوندید و مراحل بالا را دنبال کنید.

مایکروسافت همچنین فایل ISO ویندوز 10 نسخه 22H2 را برای دانلود از طریق برنامه ویندوز اینسایدر برای کسانی که در این برنامه عضو هستند و مایل به نصب مستقیم هستند، در دسترس قرار داده است.