Web Analytics Made Easy - Statcounter

خرید شارژ ایرانسل با چه روشی راحت‌تره؟

خرید شارژ ایرانسل یکی از کارهایی است که مشترکین اعتباری این اپراتور به‌طور معمول با آن سروکار دارند و به‌دنبال یافتن روشی مناسب و راحت برای انجام این کار هستند.

تا چند سال گذشته شما برای خرید شارژ ایرانسل مجبور به واردکردن کدهای فعال‌سازی بودید که باید از طریق نمایندگی‌های فروش آنها را تهیه می‌کردید و اغلب دردسرهای زیادی را به‌همراه داشت.

این در حالی است که با ایجاد روش آنلاین و استفاده از کدهای دستوری مختلف امکان خرید شارژ ایرانسل با استفاده از گوشی همراه و در هر زمانی از شبانه‌روز برای افراد فراهم شده تا مشکلات آنها برطرف شود.

مشکلاتی که خرید شارژ ایرانسل در گذشته به همراه داشت؟

بسیاری از کسانی که چند سالی است از مشترکین خطوط اعتباری ایرانسل هستند، مسائل مربوط به خرید شارژ در سال‌های اول عرضه سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل را به یاد می‌آورند، شما باید برای افزایش اعتبار خود کارت‌هایی را خریداری می‌کردید که رمز 16 رقمی روی آن درج شده بود.

البته با خرید کارت‌شارژ به‌طور معمول مشکلات مختلفی برای افراد ایجاد می‌شد، به این صورت که شما تصور کنید در حین یک مکالمه مهم هستید و شارژ شما به پایان می‌رسد، درحالی‌که دسترسی به نمایندگی‌های فروش نداشتید، از همین رو برای خرید شارژ ایرانسل مجبور بودید مدت‌زمانی را برای این کار صرف کنید.

در ضمن یکی دیگر از مشکلاتی که اغلب افراد با آن مواجه می‌شدند، مخدوش‌شدن رمز شارژ بود، این مسئله در مواقعی برای افراد دردسر ایجاد می‌کرد و برای رفع آن نیاز به تماس با پشتیبانی اپراتور داشتند.

یکی دیگر از مشکلاتی که برای این روش وجود دارد، امکان مسدودشدن خط اعتباری شما به واسطه واردکردن رمز اشتباهی است. این مسئله نیز کاربران ایرانسل را با مسائل مختلفی مواجه می‌کرد.

از چه روشی برای خرید شارژ ایرانسل استفاده کنیم؟

با در نظر گرفتن تمام مشکلاتی که خرید شارژ به روش قدیمی به‌همراه داشت، زمانی که استفاده از روش آنلاین و کدهای دستوری برای خرید شارژ اجرا شد، توانست در مدت‌زمان کوتاهی با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شود.

گسترش اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند باعث می‌شود تا بسیاری از افراد به‌دنبال استفاده از روش‌های سریع وآسان باشند و یکی از کارهای معمول که همیشه به آن نیاز دارید خرید شارژ است که به روش آنلاین راحتتر انجام خواهد شد.

بسیاری از افراد بیشتر وقت خود را با گوشی و اینترنت می‌گذرانند و استفاده از روش آنلاین می‌تواند به بالابردن سرعت فرایندهای مورد نیاز آنها کمک کند. از همین رو امکانی فراهم شد تا افراد به جای دریافت رمز شارژ بتوانند به‌صورت مستقیم حساب خود را شارژ کنند.

از همین رو دیگر مشکلی مبنی‌بر مخدوش‌شدن رمز کارت‌شارژ یا احتمال مسدودشدن سیم‌کارت به‌دلیل اشتباه واردکردن رمز برای شما ایجاد نمی‌شود و این مورد می‌تواند تعداد تماس با پشتیبانی اپراتور برای رفع این مشکلات را نیز کاهش دهد.

در هر ساعتی از شبانه روز که اعتبار حساب شما تمام شود، به‌راحتی و در کمتر از 1 دقیقه می‌توانید نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام کنید. یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی که می‌توانید برای این منظور مورد استفاده قرار دهید، تاپ نام دارد.

مواردی مانند پرداخت قبض همراه اول، خلافی و عوارضی، کارت به کارت و …. نیز به صورت آنلاین و امن از طریق تاپ انجام می شود.

خرید شارژ ایرانسل با تاپ؛ راهی آسان و مطمئن

سوپر اپلیکیشن تاپ امکانی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با نصب اپلیکیشن و مراجعه به بخش خرید شارژ در اسرع وقت اعتبار خود را افزایش دهید. برای این منظور می‌توانید مبلغ را از میان گزینه‌های پیشنهادی انتخاب کرده یا اینکه مبلغ دلخواه را برای شارژ در قسمت مربوط وارد کنید.

البته به این مورد هم توجه داشته باشید که شما می‌توانید با انتخاب گزینه شارژ شگفت‌انگیز تا 30 درصد اعتبار بیشتر از اپراتور دریافت کرده که البته باید در بازه زمانی مشخصی آن را مصرف کنید و مدت اعتبار آن به صورت زیر است:

  • هدیه شارژ 5 هزار تومانی به مدت 5 روز زمان دارد.
  • در صورت خرید شارژ 10 هزار تومانی، اعتبار هدیه تا 7 روز خواهد بود.
  • برای مبلغ شارژ 20 هزار تومان شما می‌توانید تا 15 روز از اعتبار هدیه استفاده کنید.

در ضمن به این مورد هم توجه داشته باشید که علاوه‌بر خرید شارژ برای اپراتور ایرانسل، شما می‌توانید به‌منظور افزایش اعتبار اپراتورهای همراه اول و رایتل نیز از سوپر اپلیکیشن تاپ استفاده کنید و از این بابت مطمئن شوید که بستری امن و مطمئن را در اختیار دارید.

خدمات شگفت‌انگیز سوپر اپلیکیشن تاپ را بشناسید

سوپر اپلیکیشن تاپ و سرویس‌هایی که به شما ارائه می‌دهد تنها به خدمات مالی یا خرید شارژ محدود نمی‌شود و شما می‌توانید با نصب این برنامه هوشمند از 73 سرویس متنوع به شرح زیر استفاده کنید:

  • خلافی، طرح ترافیک، بیمه بدنه و شخص ثالث که جزء خدمات خودرو است.
  • فین تک و پرداخت که شامل پرداخت قبوض خدماتی، کارت به کارت و بیمه می‌شود.
  • هر فرایند مورد نیاز برای بازار سرمایه
  • خرید بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و پرداخت عوارض خروجی که در دسته گردشگری و تفریحاتی هستند.
  • مالی و اعتباری که مربوط به خدمات بانکی است.

جمع‌بندی

تا چند سال گذشته مردم برای خرید شارژ ایرانسل مجبور به استفاده از کارت‌شارژهایی بودند که معمولا تهیه آنها موجب اتلاف وقت می‌شد و مشکلاتی همچون مخدوش‌شدن را به‌همراه داشت. از همین رو درحال‌حاضر اغلب افراد به استفاده از روش آنلاین برای انجام این کار روی آورده‌اند که سوپر اپلیکیشن تاپ بهترین انتخاب برای ارائه این خدمات خواهد بود.