Web Analytics Made Easy - Statcounter

بهترین پنل اس ام اس کدام است ؟ / پنل SMS فول آپشن ولی رایگان!

شاید این سوال شما هم باشد که بهترین پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه در بین شرکت هایی که پنل پیامکی دارند کدام است؟ بهترین پنل اس ام اس با توجه به نیازهایی که افراد یا سازمان ها دارند متفاوت است ممکن است برای سازمانی سرعت ارسال مهم باشد و برای سازمانی دیگر پیشتیبانی و معیار های دیگری مهم باشد.

ما در این مقاله به شما راهنمایی میکنیم تا در بین پنل های پیامکی متعدد بهترین پنل اس ام اس را انتخاب کنید. به این سوال شما پاسخ خواهیم داد که بهترین پنل اس ام اس ایران کدام است ؟

دوراهی انتخاب پنل اس ام اس

ویژگی های بهترین پنل اس ام اس

بهترین پنل اس ام اس ها خدمات منحصر به فرد خود را دارند. خدمات و وظایفی که پنل های  پیامکی ارائه می دهند شرایط ارسال از طریق وب سرویس، ارسال پیامک های تبلیغاتی برای مدارس، کانون تبلیغاتی، هتل ها، اموزشگاه ها، رستوران ها.

در این قسمت برخی ویژگی ها و مشخصاتی که پنل اس ام اس باید داشته باشد را برای شما می گوییم:

1-محیط کاربری آسان و امکانات کامل

بهترین پنل اس ام اس باید باید محیط کاربری داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی از قسمت های مختلف پنل کاربری استفاده کند و از خدمات آن بهره مند گردد و کاربر بتواند به راحتی با پنل اس ام اس ارتباط برقرار کند.

2-قیمت مناسب پنل اس ام اس

بهترین پنل پیامک باید قیمت مناسب برای خدماتی که ارائه می دهد در نظر بگیرد توجه کنید که همیشه کمترین قیمت تضمینی بر اعتبار سامانه پیامکی نیست و باید دقیت کنید قیمت خرید پنل پیامکی بر اساس چه معیارهایی تعیین شده است.

3-کیفیت و امنیت پنل اس ام اس

بهترین پنل پیامکی پنلی است علاوه بر تعرفه از امنیت و کیفیت خوبی برخوردار باشد و قیمت پنل اس ام اس بر اساس امنیت و کیفیتی که سامانه پیامکی ارائه می دهد متفاوت است مانند پشتیبانی و امکاناتی که پنل اس ام اس ارائه می شود بر تعرفه پیامک نیز تاثیر میگذارد و با کیفیت بهتری پنل پیامکی ارائه می گردد.

4- ارائه گزارش از ارسال پیامک

بعد از ارسال پیامک بررسی اینکه چه تعداد پیامک موفق ارسال شده و به دست مخاطب رسیده و چه تعداد پیام به مشتری ارسال نشده از ویژگی هایی است که یک پنل پیامکی خوب باید داشته باشد و از شرایط ارسال شده و نشده های پیامک گزارشی را به صورت فایل اکسل در اختیار شما قرار دهد.

5- تفکیک شماره ها و ارسال پیامک هدفمند

پیامک ها با هدف های مانند معرفی کالا و خدمات، اطلاع رسانیف یادآوری و تبلیغاتی و…. ارسال می شوند در صورت شناخت و جداسازی مخاطبین خود برای ارسال پیامک بازخورد بهتری دریافت خواهید کرد همچنین با شناسایی مشتریان خود از هدر رفتن زمان و هزینه جلوگیری خواهید کرد.

 بهترین پنل اس ام اس علاوه بر بهرمندی از بانک شماره های تلفن قوی باید قابلیت ارسال پیامک به تفکیک استان، منطقه، شهر، جنسیتو سن، مشاغل و اصناف و کد پستی را داشته باشد.

لپ تاپی که پیامک می فرستاد

چرا  باید پنل اس ام اس داشته باشم ؟

سامانه پیامکی پیام رسان از معتبرترین و بهترین پنل اس ام اس ها می باشد این پنل پیامکی از سال 1387 ارسال پیامک تبلیغاتی را به صورت انبوه انجام میداد و در حوزه اس ام اس مارکتینگ فعالیت دارد و بیشتر از 300 هزار کاربر فعال در پنل اس ام اسی خود دارد.

با استفاده از این سامانه پیامکی علاوه بر ارسال پیامک متنی پیامک صوتی نیز می توانید ارسال کنید.

در این قسمت مهم ترین ویژگی هایی که سامانه پیامکی پیام رسان را می توانید انتخاب کنید را برای شما عنوان کردیم:

 • از انواع روش های ارسال منطقه ای، گروهی، مشاغل، کدپستی، و… پشتیبانی می کند.
 • بانک شماره تلفن های جامع و به روز به تفکیک جنسیت، سن، مشاغل و…
 • ارسال صوتی با قابلیت گوینده مجازی
 • وب سرویس هایی که با سایت ها و نرم افزارها سازگاری دارند ارائه می دهد.
 • با انواع افزونه های وردپرسی نظیر افزونه دیجیتس 🔑 نیز سازگاری دارد.
 • به شماره هایی که در بلک لیست قرارد دارند هم قابلیت ارسال پیامک دارد.
 • امکان گزارش از ارائه ارسال پیام برای شما ارائه خواهد داد.
 • ثبت نام رایگان
 • اشتراک گذاری خطوط اختصاصی
 • برگشت هزینه ی خرید پنل اس ام اس در صورت عدم رضایت از پنل پیامکی به هر دلیلی تا یک ماه
 • دقت و سرعت ارسال پیامک
 • و…
تایپوگرافی پیام رسان

سخن آخر

بعد خواندن ویژگی هایی که برای بهترین پنل اس ام اس برای شما گفتیم ما سامانه ارسال پیامکی پیام رسان را به شما معرفی میکنیم تا با این انتخاب بهترین تجربه را در ارسال پیامک های خود داشته باشید. تیم پشتیبانی آنلاین پنل پیامکی پیام رسان ، حرفه ای و با ترجبه در فنون ICDL – 7 روز هفته از ساعت 8 الی 23 آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما هستند.