Web Analytics Made Easy - Statcounter

بهترین باربری آنلاین کشور کدام است؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش روز افزون ارائه خدمات بر بستر اینترنت ، شرکت های حمل و نقل و باربری نیز خدمات خود را بر بستر اینترنت ارائه می نمایند. باربری آنلاین به عنوان یک خدمات نوین امکان ثبت سفارش و درخواست انواع خودروی باری را در هر نقطه ای از کشور برای هموطنان گرامی فراهم می نماید.  یکی از اولین شرکت هایی که خدمات حمل و نقل و باربری را به صورت آنلاین ارائه می نماید مجموعه آنی بار است.

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار با بیش از 35 سال تجربه در ارائه خدمات باربری ، همه روزه برای انتقال محموله های شما از هرنقطه ای از کشور آماده همکاری است .

باربری آنلاین آنی بار با کمترین قیمت و با انواع خودروهای باری امکان انتقال محموله های مختلفی را برای شما فراهم می نماید. در ادامه این مقاله به معرفی آنی بار و خدمات این مجموعه می پردازیم . با ما همراه باشید .

باربری آنلاین با انواع خودروی باری

اگر قصد ارسال بار به نقاط مختلف را دارید باید بر اساس میزان وزن ، ابعاد و شرایط محموله های شما خودروی مناسب آن مورد استفاده قرار گیرد . همین موضوع باعث می شود که نیاز به خودروهای مختلف باری در شرایط مختلف وجود داشته باشد و آنی بار با در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان حمل و نقل کشور در اسرع وقت این نیاز شما را برطرف می نماید .

مجموعه آنی بار انواع خودروهایی که در صنعتی حمل و نقل و باربری مورد استفاده قرار میگیرند را در اختیار شما قرار میدهد تا کالاها و محموله های خود را منتقل نمایید .

خودروهای باری مجموعه آنی بار به صورت زیر می باشند.

 • کامیون ( تک / جفت / 911 )
 • تریلی ( کفی / بغلدار / چادری / کمرشکن )
 • خاور و ایسوزو ( مسقف و روباز )
 • نیسان وانت

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان حمل و نقل بین شهری ، خدماتی سریع و تخصصی و ارزان را در اختیار شما قرار میدهد . شما عزیزان می توانید با یک تماس تلفنی با شمار 57669-021 انتقال کالا با هر نوع خودروی باری را در اسرع وقت انجام دهید .

به عنوان مثال ، برای حمل بار به رشت ، همه روزه انواع خودروهای باری از همه نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرند.

باربری آنلاین با انواع کامیون

کامیون ها برای انتقال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند و به دلیل توان بالایی که در انتقال محموله ها دارند امکان ارسال محموله ها در اسرع وقت و در حجم زیاد را فراهم می نمایند. در شرکت باربری آنلاین آنی بار انواع کامیون ها از نقاط مختلف کشور در اختیار شما قرار میگیرند که به صورت زیر هستند :

 • کامیون 10 تن یا کامیون تک
 • کامیون 15 تن یا کامیون جفت
 • کامیون 911 یا کامیون 5/5 تن

آنی بار با ارائه خدمات باربری آنلاین با انواع کامیون ها امکان بارگیری و انتقال کالاهای مختلف را از هر نقطه ای برای شما فراهم می نماید. کامیون ها یکی از بهترین خودروهای باری هستند که انتقال کالاهای تجاری و صنعتی در حجم بالا را برای شما فراهم می نماید.

کامیون های آنی بار در همه نقاط کشور برای بارگیری محموله های شما آماده ارائه خدمات هستند . همین ویژگی آنی بار سبب شده است که به عنوان یکی از بهترین مجموعه های باربری آنلاین کشور شناخته شده باشد.

به عنوان مثال ، برای حمل بار به اهواز می توانید به صورت همه روزه از همه نقاط کشور انواع کامیون را ثبت سفارش نمایید.

باربری آنلاین با تریلی

یکی از بزرگترین خودروهای باری که برای انتقال حجم زیادی از محموله ها استفاده می شود تریلی است . تریلی ها دارای ابعاد بزرگی هستند و امکان انتقال طیف وسیعی از محموله ها توسط آنها انجام میشود.

در مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های مختلف شما از انواع تریلی ها استفاده می شوند که به صورت زیر می باشند :

 • تریلی کفی
 • تریلی چادری
 • تریلی بغدار
 • تریلی کمرشکن
 • تریلی یخچالدار

باربری آنلاین آنی بار برای انتقال محموله های مختلف با استفاده از تریلی ها به صورت همه روزه خدمات باربری را از همه نقاط کشور در اختیار شما قرار میدهد. تریلی های آنی بار به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه معتبر می باشند. از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله های خود را تا تناژ 24 تن با انواع تریلی ها  بارگیری و ارسال کنید.

برای انتقال محموله های با وزن بالاتر ، انتقال با استفاده از تریلی کمرشکن انجام میشود. اگر قصد ارسال بار و کالا با تریلی را دارید ، بهترین راه مشاوره با کارشناسان و متخصصین مجموعه آنی بار است که از طریق شماره 5 رقمی 57669-021 انجام میشود.

یکی از تخصص های آنی بار ، حمل بار به اصفهان است که با استفاده از انواع تریلی ها انجام میشود.

حمل و نقل فوق سنگین توسط باربری آنلاین آنی بار

یکی از ویژگی های مجموعه آنی بار به عنوان برترین باربری آنلاین کشور ، در اختیار داشتن خودروهای خاص برای انتقال محموله های خاص و فوق سنگین می باشد. همانطور که می دانید ، انتقال محموله های سنگین و خاص نیاز به شرایط ویژه ای دارد. به عنوان مثال برای انتقال یک توربین بادی که بسیار بزرگ است می بایست حمل و نقل زمینی تحت شرایط خاصی  انجام شود.

مجموعه آنی بار به دلیل در اختیار داشتن بهترین ناوگان فوق سنگین ایران شامل انواع کمرشکن و بوژی های سنگین ، همه روزه امکان انتقال محموله های نیروگاهی ، صنعتی و قطعات سنگین را برای شما عزیزان فراهم می نماید.

انتقال محموله های بزرگ یک امر کاملا تخصصی است و تنها برند حمل و نقل در کشور که این امکان را فراهم نموده است آنی بار می باشد .برای انتقال محموله ها نیاز به تیم های راهسازی ، برق و اسکورت و همچنین نیاز به اخذ مجوز های خاص وجود دارد.

به عنوان مثال ، برای حمل بار به کرمانشاه و انتقال محموله های سنگین و بزرگ فقط کافیست با شماره کارشناسان مجموعه آنی بار در تماس باشید. بهترین خدمات را می توانید از طریق شماره 57669-021 در اختیار داشته باشید.

چه نوع کالاهایی توسط باربری آنلاین آنی بار قابل ارسال هستند ؟

مجموعه باربری آنلاین آنی بار به دلیل در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان حمل و نقل بین شهری در کل کشور ، انواع کامیون و تریلی در ابعاد و توان مختلف را برای انتقال محموله های مختلف در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه خدمات مورد نیاز را در اختیار داشته باشید .

محموله های شما در صورتی که ممنوعیتی در حمل و نقل از طرف قانون برای آنها درنظر گرفته نشده باشد ، توسط تیم باربری آنلاین آنی بار از هرنقطه ای از کشور قابل انتقال است .

یکی از مهمترین موضوعات در حمل و نقل محموله ها ، شرایط محموله است که در برخی موارد نیاز به دریافت مجوز های تردد دارد . اما بصورت کلی ، هر نوع بار و کالای تجاری و صنعتی توسط تیم باربری آنلاین آنی بار در کمترین زمان ممکن قابل انتقال خواهد بود .

 • انواع تولیدات کارخانجات و کارگاه ها
 • دستگاه های صنعتی  و کشاورزی
 • انواع تره بار و مواد غذایی
 • اثاثیه و لوازم خانه
 • محموله های تجاری و صادراتی
 • دستگاه های راهسازی و ماشین آلات

لیست بالا تنها برخی از انواع محموله های ارسال شده توسط مجموعه آنی بار می باشد . به عنوان مثال ، برای حمل بار به همدان و  مشاوره با کارشناسان در خصوص محموله های خود می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید .

معتبر ترین باربری آنلاین با بهترین بیمه نامه

همانطور که می دانید محموله های مختلف چه کم ارزش و چه پر ارزش باید برای اطمینان از حفظ سلامت و سرمایه صاحبین آنها به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار گیرند تا در صورت بروز حوادث و خسارات امکان جبران آن فراهم باشد.

شرکت حمل و نقل و باربری آنلاین آنی بار برای انتقال محموله های مختلف از بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه استفاده می نماید تا در صورت بروز حادثه صاحبین بار در اسرع وقت خسارات خود را دریافت نمایند.

از آنجایی که حمل و نقل جاده دارای مخاطرات زیادی هستند استفاده از بیمه نامه به یک ضرورت تبدیل شده است و شرکت های معتبر باربری بدون استفاده از بیمه نامه محموله ای را جابجا نمی نمایند.

از همین جهت ، شرکت حمل و نقل آنی بار از بیمه ایران برای انتقال کالاها استفاده می نماید و تا سقف 100 میلیون تومان بیمه رایگان برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا علاوه بر افزایش ایمنی ، هزینه های شما نیز تا حد زیادی کاهش یابد.

مشاوره تخصصی در باربری آنلاین آنی بار

آنی بار به عنوان یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های باربری آنلاین به صورت همه روزه امکان انتقال محموله ها با بهترین کیفیت را برای شما فراهم می نماید. مشاوره تخصصی برای خدمات باربری آنلاین امکان ارسال محموله های مختلف در اسرع وقت و با بهترین کیفیت را برای شما فراهم می نماید.

مشاوره رایگان آنی بار در کاهش هزینه های انتقال بار و همچنین افزایش ایمنی باربری بسیار مهم است . برای ثبت سفارش و استعلام قیمت باربری فقط کافیست با شماره 5 رقمی 57669-021 در تماس باشید و یا اطلاعات بیشتر را در سایت آنی بار به آدرس anibar.net بیابید.