Web Analytics Made Easy - Statcounter

ضد سرقت نود 32 چیست و چگونه فعال می شود

ضد سرقت نود 32 چیست و چگونه فعال می شود

ضد سرقت چیست؟ 

وسایل شخصی ما دائماً در معرض خطر گم شدن یا سرقت قرار دارند. اگر دستگاه شما هرگز گم شده یا به سرقت رفته باشد ، ESET Anti-Theft به شما امکان می دهد با استفاده از محلی سازی آدرس IP ، میزان استفاده را کنترل کرده و دستگاه گمشده خود را در هر کجای دنیا ردیابی کنید. ضد سرقت ESET نه تنها به شما کمک می کند دستگاه گمشده خود را ردیابی و بازیابی کنید ، بلکه از اطلاعات شخصی شما نیز محافظت می کند.

در ادامه آموزش ما نحوه فعالسازی ضد سرقت نود 32 را به شما آموزش خواهیم داد این اموزش از سایت inod.site گرفته شده است

ضد سرقت چگونه کار می کند؟

محصول ESET پس از نصب بر روی دستگاه شما ، با رابط وب ضد سرقت ESET ادغام می شود. با استفاده از حساب my.eset.com وضعیت دستگاه خود را مدیریت کرده و در صورت گم شدن یا به سرقت رفتن دستگاه ، نظارت را فعال کنید. وقتی دستگاهی گم یا دزدیده شود ، محصول ESET شما بطور خودکار شروع به پخش اطلاعات از دستگاه شما به حساب شما می کند ، مهم نیست که دستگاه شما در کجای دنیا قرار دارد. هر زمان که دستگاه گمشده شما به اینترنت دسترسی پیدا کند ، محصول ESET شما تصاویر صفحه به روز شده ، تصاویر وب کم و مختصات GPS را به رابط وب ضد سرقت می فرستد.

راه حل

ضد سرقت نود 32 چیست و چگونه فعال می شود

در ابتدا یک حساب کاربری در سایت ESET به نشانی my.eset.com ایجاد کنید برای ساخت اکانت در ESET لینک ساخت اکانت در ESET را بخوانید

سپس مطابق تصویر زیر ابتدا روی Setup و بعد از آن بر روی Security Tools کلیک کنید.

پس وارد شدن به بخشSecurity Tools بر روی نوار لغزنده Anti-Theft کلیک کنید

در این مرحله اگز از قبل حساب کابری ESET ندارید بر روی Create Account کلیک کنید اگر حساب کاربری دارید می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و سپس کلیک بر روی sign in وارد حساب کاربری ESET شوید

در صورتی که حساب کاربری ندارید در ادامه اموزش همراه ما باشید.

آدرس ایمیل و رمز عبوری را که برای ورود به حساب my.eset.com خود استفاده می کنید در قسمت های مناسب تایپ کنید. این رمز عبور را گم نکنید ، برای دسترسی به پورتال ضد سرقت به آن نیاز خواهید داشت. سپس با قبول   شرایط و ضوابط ESET موافقم  و Create new account کلیک کنید .

نامی برای دستگاه خود تایپ کنید و روی Continue کلیک کنید.

ضد سرقت فعال شده و دستگاه شما با حساب ضد سرقت شما در پورتال anti-theft.eset.com متصل می باشد. در ادامه بر روی Close کلیک کنید

پنجره پورتال ضد سرقت ESET به طور خودکار باز می شود. اگر اینگونه نیست ، به سایت anti-theft.eset.com مراجعه کرده و وارد شوید. در پنجره پورتال ضد سرقت ، روی Optimization کلیک کنید .

روی Create Phantm account کلیک کنید . حساب فانتوم به شما کمک می کند در صورت گم شدن یا به سرقت رفتن دستگاه خود را بازیابی کنید. حساب فانتوم برای استفاده کامل از تمام ویژگی های ضد سرقت مورد نیاز است.

روی Create Phantom account  کلیک کنید . نام پیش فرض فانتوم “John” است. تغییر نام حساب فانتوم لازم نیست.

پس از ایجاد حساب Phantom ، حساب ضد سرقت شما کاملاً بهینه شده است. دستگاه شما به عنوان گمشده ( Not Missing )  نشان داده نمی شود .

در صورتی که تمامی مراحل را گام به گام انجام دهید کامپیوتر شخصی شما به سیستم ضد سرقت وصل است و شما پس از ورود به حساب کاربری ESET می توانید تمامی اطلاعات این کامپیوتر مطلع شوید.

در صورتی که از ابزار های بخش  Anti-theft را آشنایی ندارید مقاله آشنایی با ابزار Anti theft شرکت ESET را مطالعه کنید

توجه

دقت کنید ابزار Anti-theft ( ضد سرقت ) فقط بر روی نرم افزار Internet Security و Smart SecurityPremim قابلیت فعالسازی دارد

در صورتی که نیاز به خرید ESET  دارید  می توانید از سایت inod.site

اقدام به خرید لایسنس نود 32 در منو ها اقدام کنید