Web Analytics Made Easy - Statcounter

وام سیم کارت 0912 چیست و شرایط دریافت آن چطور است؟

وام سیم کارت به افرادی توصیه می شود که به سیم کارت و تماس های سیم کارت خودشان نیاز دارند زیرا با وام سیم کارت شما خط ۰۹۱۲ خود را از دست نخواهید داد و حتی در زمان اخذ وام نیز می توانید از سیم کارت خود استفاده نمایید .

وام سیم کارت، یک روش بسیار ساده و فوری برای دریافت تسهیلات بدون ضامن روی خطوط ۰۹۱۲ همراه اول محسوب می‌شه و این امکان رو برای شما فراهم می‌کنه تا به‌اندازه ارزش سیم کارتتون، وام فوری دریافت کنین ؛ اما دریافت وام سیم کارت ۰۹۱۲ چه شرایطی داره؟ در این مطلب، در مورد سیم کارت اقساطی ۰۹۱۲ و وامی که از طریق سیم کارت ۰۹۱۲ به متقاضیان داده می‌شه، اطلاعاتی به شما عزیزان ارائه می‌دیم و درباره شرایط و مدارک موردنیاز برای دریافت این وام ۰۹۱۲ ، توضیح می‌دیم…

 وام سیم کارت چیست؟

دریافت این نوع وام به این صورته که شما می‌تونید با توجه به ارزش سیم کارتتون، تا ۹۰ درصد اون رو وام بگیرید. مدت پرداخت اقساط این وام می‌تونه طی ۴ تا ۱۰ ماه ادامه داشته باشه؛ همچنین این اقساط دارای سود منطقی هستن . توجه داشته باشید که تنها سیم کارت‌های ۰۹۱۲ واجد شرایط دریافت این نوع وام بوده و ارزش وام سیم کارت نیز مطابق با رندی شماره و همچنین پس‌ شماره‌های بعدی اون تعیین می‌شه.

یکی از سؤالاتی که به‌طور فراوان از سوی کاربران پرسیده می‌شه، اینه که دریافت وام سیم کارت طی چه مدت‌زمانی انجام می‌شه؟ در پاسخ به این سؤال باید بگیم که مبلغ این وام، در کوتاه‌ترین زمان ممکن یعنی زیر یک ساعت به‌حساب بانکی شما واریز خواهد شد؛ البته درصورتی‌که تمام مدارک موردنیاز رو از قبل آماده کرده باشید.

مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

حتماً تا حالا نسبت به دریافت وام‌های مختلف اقدام کردید و دیدید که دریافت بعضی از اون‌ها به مدارک متعددی نیاز داشته و روند بسیار پیچیده و طاقت‌فرسایی داره. با این ذهنیت، ممکنه در ابتدا تصور کنید که دریافت وام با سیم کارت هم به مدارک مختلفی نیاز داشته باشه و با دشواری‌هایی همراه باشه؛ اما خبر خوب اینه که دریافت این نوع وام بسیار ساده بوده و به مدارک چندان زیادی احتیاج نداره. شرایط و مدارک دریافت این وام عبارت‌اند از:
•    حضور مالک سیم کارت
•    همراه داشتن کارت ملی
•    همراه داشتن سیم کارت ( الزامی نیست )
مواردی که مطرح شد، تنها شرایط و مدارک موردنیاز برای دریافت این نوع وام هستن؛ به این صورت که پس از ارائه اون‌ها، درخواست شما مورد رسیدگی قرار می‌گیره و پس از گذشت حدوداً یک ساعت (یا حتی کمتر) مبلغ درخواستی به‌حساب شما واریز می‌شود.

مراحل دریافت وام سیم کارت

همون‌طور که می‌دونید، برای دریافت هر نوع وامی باید یه سری مراحل رو یکی پس از دیگری پشت سر بذارین؛ وام ۰۹۱۲ نیز از این قاعده مستثنا نیست و متقاضیان باید برای دریافت اون، یک‌سری مراحل رو طی کنن. در این بخش، این مراحل رو به‌ ترتیب توضیح دادیم:
در اولین مرحله، باید با کارشناس وام سیم کارت محبی تماس بگیرید تا سیم کارت شما ارزش‌گذاری بشه.
در مرحله بعد، باید پرس‌و‌جو کنید که چه مدارکی برای دریافت این نوع وام موردنیاز هستش. (در بخش قبل، به‌طور مفصل به این موضوع پرداختیم)
گرفتن وقت قبلی برای دریافت وام و تسهیلات سیم کارت، سومین مرحله از دریافت وام محسوب می‌شه.
سپس باید مدارک موردنیاز رو آماده کنید و به وام سیم کارت محبی برید.
در مرحله بعد، امور دفتری و اداری مربوط به درخواست وام سیم کارت انجام می‌شه.
مرحله ششم آخرین مرحله بوده و طی اون، وام به فرد متقاضی داده می‌شه.
پس از پشت سر گذاشتن این مراحل، می‌تونید نسبت به دریافت وام سیم کارت خود اقدام کنید.

زمان باز پرداخت وام سیم کارت

دریافت تسهیلات سیم کارت بسیار آسون و به‌صرفه ست؛ به این صورت که متقاضی می‌تونه خودش زمان بازپرداخت این وام را مشخص کنه و بازه‌ای بین ۴ تا ۱۰ ماه رو در نظر بگیره.

پس از تموم شدن اقساط، سیم کارت مجدداً به نام شخص زده می‌شه و اون فرد، دوباره مالک سیم کارت خودش می‌شه. در طول این مدت، فروشنده اجازه فروش سیم کارت رو نداشته. معمولاً زمان مواجهه با مسائل و مشکلات مالی، اولین گزینه‌ای که به ذهن افراد می‌رسه، فروش اموال و دارایی‌ها هستش؛ اما دریافت وام با سیم کارت ، یکی از روش‌هاییه که می‌شه از طریق اون، بدون فروش و یا سرمایه‌گذاری، سریعا صاحب مبلغی به‌اندازه تقریبی ارزش سیم کارت شد.
این نوع وام رو می‌شه از وام سیم کارت محبی بابیش از دو دهه سابقه فعالیت دریافت کرد؛ همچنین لازم به ذکره که برای دریافت وام سیم کارت ، شخصی که سیم کارت به نام اوست باید به‌صورت حضوری اقدام کرده و زمان باز پرداخت وام رو با توجه به وضعیت مالی خود مشخص کنه.

معایب وام سیم کارت

  1. سیم کارت 0912 در زمان اخذ وام از نام شما خارج می شود و احتمالا در سیستم بانکی (رمز پویا) دچار مشکل خواهید شد . (فقط برای حساب هایی که بعد از وام افتتاح شده )
  2. برای دریافت وام سیم کارت باید ماهیانه سود بپردازید.
  3. وام سیم کارت اغلب برای خطوط بالای 20 میلیون است و سیم کارت 0912 زیر 20 میلیون وام سیم کارت ندارد.

مزایای وام سیم کارت

  1. با وام سیم کارت شما میتونید حدود 80% ارزش سیم کارت خودتون رو بدون از دست دادن شماره و تماس هاتون دریافت کنید.
  2. با توجه به بالا رفتن روزانه قیمت سیم کارت 0912 سودی که بابت وام سیم کارت می پردازید عملا ناچیز است.
  3. سریع و بدون تشریفات اداری است.
  4. چک و ضامن نیازی ندارد.
  5. در زمان وام می توانید از سیم کارت خود استفاده کنید و مخاطبین خود را از دست نخواهید داد.

2 نکته مهم برای دریافت وام سیم کارت 0912

  1. به مراکز مجاز و معتبر مراجعه نمایید
  2. قرارداد دوبرگی 

چرا مبلغ وام سیم کارت ۰۹۱۲ از ارزش سیم کارت ما کمتر است؟!

در تمام وام ها میزان مبلغ وام به نسبت ارزش گذاری ضمانت کمتر است و دلیل آن پر واضح است ، ضمانت باید از مبلغ وام بیشتر باشد.

چرا وام سیم کارت نیازی به ضامن ، چک و سفته ندارد؟

چون سیم کارت ۰۹۱۲ شما ضامن شماست و به همین علت روند دریافت وام سیم کارت بسیار سریع و راحت است و نیازی به تشریفات اداری ، ضامن و چک ندارد.

در صورت عدم پرداخت اقساط چه اتفاقی برای سیم کارت می افتد؟

سیم کارت بعنوان ضمانت وام سیم کارت است و در صورت عدم پرداخت اقساط از طرف مستاجر سیم کارت به فروش و مزایده در خواهد آمد.

مراقب کلاهبرداری در وام سیم کارت ۰۹۱۲ باشید!

اخیرا مراکز زیادی اقدام به درج آگهی وام سیم کارت دارند ، مراکزی نامعتبر بدون داشتن پروانه کسب و نداشتن نمایندگی همراه اول ، جدا مراقب این مراکز نامعتبر باشید!

معرفی مرکز تخصصی وام سیم کارت…

نمایندگی همراه اول محبی با بیش از یک دهه تجربه در خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ ، اولین و تنها مرکز تخصصی وام سیم کارت را با عنوان وام سیم کارت محبی تاسیس کرده تا شما متقاضیان عزیز بتوانید به راحتی و اطمینان کامل وام سیم کارت را دریافت نمایید ، مرکز تماس وام سیم کارت محبی : 09121405045 ، 09121184481 

وام سیم کارت به چه افرادی می شود؟

وام سیم کارت به افرادی توصیه می شود که به سیم کارت و تماس های سیم کارت خودشان نیاز دارند زیرا با وام سیم کارت شما خط ۰۹۱۲ خود را از دست نخواهید داد و حتی در زمان اخذ وام نیز می توانید از سیم کارت خود استفاده نمایید .

وام سیم کارت برای چه افرادی توصیه نمی شود؟

 افرادی که به سیم کارت 0912 خود هیچ وابستگی ندارند بهتر است سیم کارت 0912 خودشان را بفروشند و وام نگیرند! زیرا با اخذ وام مقداری سود ماهیانه باید بپردازید و این موضوع برای افرادی که به سیم کارت ۰۹۱۲ خود نیاز چندانی ندارند مقرون به صرفه نخواهد بود.

دریافت وام سیم کارت؛ روشی ساده برای دریافت وام با ارزش بالا

در این مطلب، درباره وام سیم کارت ۰۹۱۲ اطلاعاتی به شما کاربران گرامی ارائه دادیم. ارائه این وام، مزیتی است که مثل دریافت سیم کارت اقساطی از سوی اپراتور همراه اول در اختیار مشترکین قرار داده می‌شه. اگه شما هم دارای خط ۰۹۱۲ هستید، می‌تونید از طریق وام سیم کارت محبی ، نسبت به دریافت وام با ارزشی معادل ارزش سیم کارت خود اقدام کنید؛ همچنین می‌تونید تعداد اقساط و طول مدت پرداخت اون‌ها را به‌دلخواه خودتون انتخاب کنید ، در پایان توجه داشته باشید که وام سیم کارت را فقط و فقط از نمایندگی های همراه اول دریافت نمایید و در صورتی که سوالی دو مورد وام سیم کارت داشتید می توانید با کارشناسان وام سیم کارت محبی تماس بگیرید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.