Web Analytics Made Easy - Statcounter

راه حل های افزایش سود و بهره وری از کسب و کار چیست؟

آیا از کسب و کار خود راضی هستید؟ آیا تا بحال از ویدئو وال، اسمارت برد، استند و یا نمایشگر های LED دات پیچ چیزی شنیده اید؟ امروزه با توجه به وضعیت بازار و نوسانات موجود در آن، بیشتر بازارهای کاری آسیب دیده اند. آیا شما جزو افرادی هستید که در این بازار آسیب دیده قرارگرفته اید؟ آیا دنبال راه حلی برای افزایش سود و بهره وری کسب و کار خود هستید؟ پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، ابزارهای جدید دراختیار عموم مردم قرار گرفته است. اگر شما یک سرمایه دار یا صاحب یک کسب و کار هستید که به بیشتر کردن فروش خود و بزرگتر کردن کسب  و کار خود اهمیت میدهید، این تکنولوژی ها برای شما ساخته شده اند. در این پست قصد داریم تا چند نمونه از این ابزار را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم که به چه علت این ابزار مناسب پیشرفت کسب و کار شما هستند. با ما همراه باشید.

  1. ویدئو وال

تصور کنید که در یک سینما هستید و جمعیت عظیمی از مردم را میبینید که در صف ایستاده اند و منتظر این هستند که یا به داخل سالن سینما بروند و یا منتظر این هستند تا نوبتشان بشود و بلیط فیلم موردنظر خود را تهیه کنند. در این وضعیت، کمتر کسی حال این را دارد تا خود را مشغول دیدن این جمعیت کند و عام مردم خود را یا درگیر گفت و گو با همراه خود میکنند و یا به موبایل های هوشمند خود مشغول میشوند. حال تصویر بزرگی را در نظر بگیرید که در این میان چشم دیده همه مردم را به خود جلب میکند. تصویری شامل ۴ الی ۱۲ نمایشگر بهم چسبیده یا شاید حتی بیشتر. این تصویر بزرگ درحال پخش تیزر فیلمی است که شما برای خرید بلیط آن در یک صف طولانی منتظر ایستاده اید. بله، با استفاده درست و صحیح از ویدئو وال ها شما میتوانید توجه تمامی مخاطب های خود را به تبلیغاتی که در ویدئووال درحال پخش است جلب کنید و کسب و کار خود را گسترده تر و کارامد تر کنید. برای نمونه، شما میتوانید تصویر این ویدئووال که در سینما بازار بزرگ اطلس توسط تیم مبنا رایانه کیان کار شده است را مشاهده کرده و تاثیر این عامل در تبلیغات خود را مشاهده کنید.

ویدئو وال پروژه اطلس
  1. نمایشگر LED دات پیچ

نمایشگرهای LED دات پیچ نسخه های بروزتر و با ویژگی های بیشتر در مقیاس های بزرگتر ویدئو وال ها هستند.
به عنوان مثال، شما نمیتوانید از ویدئووال ها در یک فضای بیرونی که بطور مکرر در معرض تابش نور خورشید، باران و گرد و غبار است استفاده کنید زیرا زیرساخت های ویدئو وال ها برای محیط های مشابه ساخته نشده است.
به عنوان مثال، بیلبورد های عظیم و بزرگی را درنظر بگیرید که در محیط شهر در حین رانندگی و یا پیاده روی توجه شما را به خود جلب میکند در حینی که فردی را مشاهده میکنید که دارد تبلیغ برندی از لوازم آرایشی و بهداشتی را میکند. طبیعتا در این لحظه و حین مشاهده همچین تبلیغاتی آنقدر توجه به این نمایشگرها جلب میشود که روزانه هزاران هزار سفارش از آن برند بوجود خواهد آمد.
پس راه دیگری که میتوانید با استفاده از آن کسب و کار خود را به پیشرفتی چشم گیر برسانید استفاده از نمایشگر های دات پیچ میباشد.

نمایشگر  دات پیچ LED
  1. اسمارت برد و یا استند ها

اگر شما در محیطی هستید که لزومه کسب و کار شما، ارتباط برقرار کردن مشتریان با محصولات شما میباشد، بهترین انتخاب برای شما اسمارت برد و یا استفاده از استند های لمسی میباشد. بگذارید تا با یک مثال، صحولت این مسئله را بررسی کنیم. محیط های بزرگی مانند سالن های پرواز و یا قطار شهری را درنظر بگیرید. روزانه بالغ بر هزاران مسافر از این سالن ها استفاده میکنند و فقط دو پرسنل فرودگاه و یا قطار برای پاسخگویی به این مسافران در این سالن ها وجود دارد. حال پروازی را درنظر بگیرید که به تاخیر خورده است و پاسخگویی سالن نمیتواند به همه مسافران پاسخ بدهد. در این لحظه است که نمایشگرهای لمسی اسمارت برد و یا استند به کمک شما می آیند. با نصب این کالا، شما به مشتریان خود این قابلیت را میدهید تا در فروشگاه شما با کالا ارتباط برقرار کنند و همین ارتباط برقرار کردن میتواند تاثیری در خرید محصول شما داشته باشد. به عنوان مثال، میتوانید کاتالوگ لوازم های آرایشی، لباس های مزون، لوازم برقی و….. که میفروشید را بر روی استند های خود بارگذاری کرده و به کاربران اجازه دهید تا با ایجاد تعامل میان خود و کالای شما نسبت به خرید خود اطمینان بیشتری داشته باشند. ناگفته نماند که با استفاده از این دستگاه ها شما هزینه استخدام یک پرسنل کاری برای پاسخگویی به مشتریان خود را کاهش داده اید.

نمایشگر لمسی استند، اسمارت برد در فرودگاه
  • جمع بندی

هر کسب و کاری دوران افت و خیز خود را خواهد داشت. هیج کسب و کاری وجود ندارد که به صورت دائم سیر صعودی و یا نزولی داشته باشد. مدیریت یک کسب و کار و سرمایه گذاری درست، کلید موفقیت آن پروژه میباشد. زمان آن رسیده است که با سرمایه گذاری و مدیریت درست سرمایه خود، در کسب و کار خود جهشی ایجاد کرده تا پیشرفت را لحظه به لحظه مشاهده کنید. مواردی که در این مقاله به آنها اشاره شد تنها مواردی از امکانات تکنولوژی برای پیشرفت کسب و کار شما بود. شما میتوانید با تماس با تیم پشتیبانی مبنا رایانه کیان نسبت به تهیه هرکدام از محصولاتی که در مقاله گفته شد اقدام کرده و یا با تیم پشتیبانی ما جهت مشاوره صحبتی داشته باشید تا تیم ما بهترین و درست ترین محصول را به شما معرفی کند.