Web Analytics Made Easy - Statcounter

دیگه برای خرید اقساطی کالای دیجیتال بهونه ای نداریم

گوشی های هوشمند  وگجت ها همیشه مورد علاقه همه طیف  افراد جامعه بوده است، اما بحث هزینه آن ها برای بعضی افراد خیلی بالا است. از آنجا که تکنولوژی های گوشی های هوشمند روز به روز پیشرفت میکند به طبع  قیمت آن ها هم به گونه ای افزایش میابد. اما با خرید گوشی اقساطی، شما می توانید از تمامی ویژگی های گوشی هوشمند جدید بهره مند شوید و در عین حال گوشی شما به روز هست و از تکنولوژی روز عقب نمیمانید که این خود حسن بزرگی است

خرید گوشی اقساطی یکی از بهترین راه های خرید این محصولات با کیفیت و عالی است. با خرید گوشی هوشمند اقساطی، شما می توانید هزینه های خرید خود را کاهش دهید و در عین حال به یک گوشی هوشمند بدون مشکلات دست پیدا کنید

مشکلاتی از قبیل کندی گوشی و آپدیت های امنیتی و برنامه ای  که به دلیل قدیمی بودن گوشی دیگر کار نمیکند.

خرید گوشی هوشمند اقساطی به شما این اجازه را می دهد که خودتان انتخاب کنید کدام گوشی را خریداری کنید و در عین حال هزینه آن را به صورت تقسیطی پرداخت کنید

بعضی از ویژگی هایی که باید در هنگام خرید گوشی هوشمند اقساطی در نظر بگیرید عبارتند از:

قیمت گوشی هوشمند

تعداد اقساط و مدت زمان پرداخت

نرخ بهره اقساط

شرایط تسویه حساب

تفاوت اصلی بین خرید گوشی هوشمند اقساطی و خرید نقدی این است که در خرید اقساطی شما می توانید هزینه گوشی را به دو یا چند بخش تقسیط کنید و همچنین در خریداقساطی گوشی به مراتب بالاتری خرید نمایید.

با این حال، پیشنهاد ما برای خرید گوشی هوشمند اقساطی، تمرکز بر روی شرکت های مانند موبایل7 که  مطمئن و معتبر است  و سابقه ای طولانی در خرید اقساطی کنسول بازی و لپ تاپ و گوشی موبایل دارد تا از کیفیت محصول و آسایش و راحتی  شما و همچنین سرعت عمل بالا و کم ترین نرخ سود اطمینان حاصل شود.

در کل، خرید گوشی هوشمند اقساطی به شما اجازه می دهد تا از تمامی ویژگی های این گوشی هوشمند بهره ببرید و در عین حال هزینه آن را به صورت خرید گوشی با قسط ‌های ماهیانه می‌تواند یکی از بهترین راحل‌ها برای کاهش هزینه‌های خرید گوشی باشد. اما بسیاری از مردم به دلیل نداشتن چک و یا وثایق معتبر نمیتوانند اقدام به خرید اقساطی گوشی و یا دیگر لوازم کنند که مجموعه موبایل7 با کم ترین تضامین درحد گواهی کسر از حقوق است که دیگر به چک و یا سفته و سپرده نیاز نیست .

در مورد مدت بازپرداخت بابت خرید اقساطی کالا باید گفت مجموعه موبایل هفت بالاترین زمان بازپرداخت را در میان دیگر همکاران خود دارد که بمدت سه سال یا 36 ماه میباشد که تاثیر بسیار بالای در مورد سرشکن شدن و کوچک تر شدن مبلغ هر قسط دارد که نقطعه قوت مجموعه موبایل هفت میباشد.

در مورد نرخ سود باید گفت نرخ سود مطابق با تصویب بانک مرکزی میباشد و با بودن طرح ها یا پلتفرم های گوناگون داخل سایت  موبایل7 این امکان را به مشتری میدهد تا منطبق ترین طرح را برای خود برگزیند بطوری که اشخاص با مراجعه به وبسایت موبایل7 عملا دست خالی برنمیگردنند.

سرعت عمل در تامین و تحویل کالا و تنوع بینظیر محصول یکی از دیگر نقاط قوت مجموعه موبایل7 میباشد و حتی در صورت درخواست مشتری کالای استوک یا همان کارکرده نیز با مهلت تست تحویل مشتری گردیده.

اما حالا با خرید گوشی جدید از مجموعه موبایل7 می‌توانید گوشی با برند و کیفیت بالا را با قیمتی مشابه  از بازار به دست بیاورید و راحتترین شیوه پرداخت را از میان چندین گزینه انتخاب کنید چون موبایل7 چندین روش اقساطی با شرایط متنوع دارد.

با گوشی‌های جدید و متنوع  ما، مشتریان می‌توانند به آسانی گوشی را که انتخاب کرده و قسط‌ های ماهیانه را به دلخواه خود انتخاب کنند واعتبار سنجی انجام میگردد سپس برای پرداخت قسط‌های ماهیانه خود، تنها باید به سایت در مرحله نخست مراجعه کنند به وبسایت موبایل7 پردازش را انجام دهند و تایید اعتبار شوند و کالای مورد نظر خود را سفارش دهند .

چه برند هایی و چه کالاهایی در موبایل هفت شامل طرح اقساطی میشود؟

مجموعه موبایل با توجه به نیاز مشتری ها طیف گسترده ای از کالای دیجتال مانند لپ تاپ و کنسول بازی و اسپیکر های بلوتوثی و انواع گوشی موبایل و لوازم خانه از جمله پکیج های جهزیه  را در وبسایت خود مهیا کرده است تا مشتریان عزیز با گرفتن اعتبار دیگر نیاز نداشته باشند که به چندین شرکت مراجعه کنند.

ودیگر نقاط مثبت خرید اقساطی از مجموعه موبایل7 نبود محدودیت در تنوع و تعداد کالا هست مگر اینکه کالا در بازار موجود نباشد و کلیه کالا داری اصالت هستند و از گارانتی های معتبر بهره میبرند که این امر باعث آسایش خاطر هرچه بیشتر مشتریان عزیز ما میگردد.

مزیت اصلی خرید اقساطی، کاهش فشار مالی به شخص خریدار کمک به معیشت خانواده و افزایش قدرت خرید شخص خریدار ذکر کرد زیرا بسیاری از افراد امروزه با گوشی خود امرار معاش میکنند.

در سال های  اخیر، تقاضای برای گوشی‌هایی با برند و کیفیت بالا افزایش یافته و از طرفی، قیمت گوشی ها با توجه تورم کشورمان

بسیار بالا رفته که ماهیت گوشی را از حالت مصرفی دارد به حالت تجملی متاسفانه تغییر میدهد.

در واقع می‌توانیم بگوییم که خرید گوشی با اقساط ماهیانه یکی از بهترین راهکارهای اقتصادی برای افرادی است که نمی توانند یکبار این هزینه را پرداخت کنند. می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات و تخفیف‌های فوق‌العاده ما در خصوص خرید اقساطی بهره‌مند شوید.

در آخر باید این جمله معروف را یادآور شد که هرکسی که میخره برنده است پس ما رو به دوستان خود معرفی کنید

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما