Web Analytics Made Easy - Statcounter

خرید ووچر بدون احراز هویت با زرین اکسچنج ممکن شد

خرید ووچر بدون احراز هویت یکی از سرویس هایی است که به تازگی توسط صرافی زرین اکسچنج معرفی شده و مناسب افرادی است که حجم خرید روزانه آن ها محدود بوده و تمایلی به ارسال مدارک هویتی و شخصی ندارند.
خرید ووچر بدون احراز هویت

امروزه استفاده از خدمات پیشرفته پرداخت به ویژه پرداخت های آنلاین رشد قابل توجهی داشته است. اما در ایران به دلیل عدم دسترسی مستقیم به بسیاری از این امکانات، کاربران نیازمند استفاده از خدمات سایت های واسط برای خرید ووچر بدون احراز هویت هستند.

اگر کمی دقت کنید به راحتی متوجه می‌شوید که خرید ووچر پرفکت مانی همیشه نیازمند احراز هویت و ارسال مدارک شناسایی بوده است که همین امر استفاده از این خدمات را برای افراد زیادی دشوار یا شک برانگیز می‌کند. اما حالا با استفاده از سرویس خرید ووچر بدون احراز هویت که توسط سایت زرین اکسچنج ارایه می‌شود، شما به راحتی می‌توانید بدون ارسال تصویر مدارک هویتی و شخصی خودتان ووچر پرفکت مانی بخرید و بفروشید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی نوعی ارز دیجیتال با قیمت ثابت است که برای پرداخت های اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان ساخت چندین نوع کیف پول مانند کیف پول دلاری، یورو، طلا، بیت کوین و … در سایت پرفکت مانی وجود دارد.

نکته حایزاهمیت در مورد این سیستم این است که برای استفاده از و پرداخت با ووچر پرفکت مانی شما حتی نیاز به ثبت نام در سایت پرفکت مانی هم ندارید، تنها لازم است از سرویس خرید ووچر بدون احراز هویت زرین اکسچنج استفاده کنید.

اما اگر قصد دارید از کیف پول آنلاین آن استفاده کنید لازم است ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید و کیف پول های خود را نسبت به نیازتان شخصی سازی کنید. 

خرید ووچر بدون احراز هویت از زرین اکسچنج

استفاده از پرفکت مانی امن است؟

بله، استفاده از پرفکت مانی برای پرداخت کاملا ایمن بوده و چندین سال است که خدمات این سایت بدون توقف یا شبهه برقرار است.

از طرفی می توان پرفکت مانی را یکی از بهترین گزینه برای کاربران ایرانی دانست، زیرا نه تنها حساب کاربران ایرانی مسدود نمی‌شود بلکه امکان احراز هویت با مدارک ایرانی نیز وجود دارد. همچنین این سایت هیچگونه خدماتی به کاربران ایالات متحده آمریکا نمی‌دهد، در نتیجه خیالتان بابت حساب کاربریتان کاملا راحت باشد.

مزایای پرفکت مانی چیست؟

در زیر به چند مزیت ویژه سایت پرفکت مانی به صورت خلاصه اشاره می‌کنیم:

انتقال آنلاین و سریع پول

انتقال ارز در این سیستم نیاز به هیچگونه تایید از سمت اپراتورها ندارد و به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود. شارژ حساب کاربری نیز به همین شکل آنی و اتوماتیک است. در حالی که در بعضی از ارزهای دیجیتال دیگر یک تراکنش ممکن است تا ساعت‌ها یا حتی روزها تایید نشود و معلق بماند.

خرید از سایت های خارجی و خدماتی

از آنجایی که ما در ایران به بسیاری از سرویس های پرداخت بین المللی مثل پی پال، ویزا و مسترکارت و … دسترسی نداریم، شاید بتوان گفت که استفاده از پرفکت مانی برای پرداخت هزینه کالا یا خدمات از سایت های خارجی بهترین گزینه است. بدون هیچگونه ریسکی می‌توانیم تنها سایت یا مجموعه ای که پرفکت مانی را در روش‌های پرداخت پشتیبانی می‌کند پیدا کنیم و هزینه های مربوطه را توسط درگاه پرداخت آنلاین پرفکت مانی یا با استفاده از ووچر پرفکت مانی پرداخت کنیم.

کیف پول‌های مختلف و متنوع

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم، پرفکت مانی امکان ساخت چندین کیف پول مختلف را به کاربران خود می‌دهد. شما در کیف پول‌های خودتان می‌توانید چندین نوع مختلف ارز را ذخیره کنید. از دلار و یورو گرفته تا طلا و کریپتوکارنسی‌ها که هر کدام یک ولت جدید در حساب کاربری شما ایجاد خواهد کرد. البته اگر شما قصد استفاده از ووچر را داشته باشید نیازی به کیف پول ندارید.

خرید ووچر بدون احراز هویت

خرید ووچر بدون احراز هویت

خرید پرفکت مانی یا هر نوع ارز دیجیتال دیگر از سایت های ایرانی نیازمند ارسال مدارک و تایید آن‌ها توسط اپراتور سایت‌ها می‌باشد. کاری که علاوه بر به خطر انداختن اطلاعات حساس هویتی افراد، باعث هدر رفت زمان آن‌ها نیز خواهد شد.

هر صرافی نوع احراز هویت شخصی خودش را دارد و مدارک گوناگونی را از کاربران درخواست می‌کند، امری که در گذشته ضروری بوده و البته همچنان برای کاربرانی که میزان سفارشات روزانه آن‌ها زیاد است الزامی است.

اما سرویس خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت که به تازگی توسط صرافی زرین اکسچنج راه‌اندازی شده، این مشکل را برای کاربرانی که امکان ارسال مدارک را ندارند و حجم خرید آن‌ها خیلی زیاد نیست برطرف کرده است.

برای مثال منطقی نیست کاربری که برای تنها یک خرید خود نیازمند پرداخت با پرفکت مانی است و حجم همان یک خرید نیز کم است، تمام مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی، شناسنامه و … در اختیار سایت‌های مختلف قرار دهد. در نتیجه این کاربر می‌تواند با استفاده از خدمات سایت زرین اکسچنج بدون احراز هویت ووچر پرفکت مانی یا حتی پرفکت مانی بخرد و اطلاعات شخصی و هویتی خودش را نیز محفوظ بدارد، ضمن اینکه زمان چندین ساعته نیز برای تهیه، ارسال و تایید مدارک صرف نکرده است.

خرید ووچر پرفکت مانی

مزایای خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت 

سریع و اتوماتیک

خرید ووچر بدون احراز هویت در سریع‌ترین حالت ممکن انجام می‌شود. اطلاعات کاربر به صورت اتوماتیک بررسی و تایید شده و سپس کاربر در همان لحظه می‌تواند برای انجم سفارش اقدام کند.

ایمن و بدون دردسر

از آنجایی که نیازی به ارسال مدارک شناسایی توسط کاربر نیست و اطلاعات کاربر در هیچ سروری ذخیره نمی‌شود، در نتیجه امکان افشای مدارک کاربران نیز وجود ندارد. پس تمام این پروسه کاملا امن است.

کمترین کارمزد خرید ووچر بدون احراز هویت

کارمزد خرید ووچر پرفکت مانی بدون ارسال مدارک در سایت زرین اکسچنج تنها 1 درصد است و کارمزد فروش صفر است.

محدودیت های خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

همانطور که در بالا گفتیم استفاده از خدماتی که نیاز به احراز هویت ندارند مناسب افرادی است که مقدار خرید روزانه آن‌ها محدود است و کاربرانی که حجم خرید آن‌ها زیاد است همچنان می‌بایست احراز هویت نمایند.

در سایت زرین اکسچنج خرید ووچر بدون ثبت نام دارای محدودیت سقف تراکنش 500 هزار تومانی در روز است که با افزایش امتیاز کاربر این سقف تا 2 میلیون تومان در روز نیز افزایش خواهد یافت. یعنی کاربر در ابتدا می‌تواند روزانه تا 500 هزار تومان ثبت سفارش داشته باشد و سپس بعد از گذشت زمان و افزایش تعداد سفارشات کاربر این سقف ابتدا به یک میلیون تومان و سپس در نهایت به دو میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

محدودیت های خرید ووچر بدون احراز هویت

اطلاعات مورد نیاز برای خرید ووچر بدون احراز هویت

کاربری که قصد خرید ووچر پرفکت مانی بدون ارسال مدارک از زرین اکسچنج را داشته باشد لازم است تا در زمان ثبت نام اطلاعات هویتی خود را وارد کند. این اطلاعات شامل کد ملی، تاریخ تولد و شماره کارت است که همگی می‌بایست متعلق به یک فرد باشد.

این اطلاعات همچنین باید با شماره موبایلی که کاربر برای ثبت نام استفاده می‌کند همخوانی داشته و در واقع شماره موبایل متعلق به صاحب کد ملی و کارت بانکی باشد.

در صورتی که اطلاعات کاملا درست و دقیق باشند، حساب کاربری شخص به صورت خودکار تایید شده و امکان انجام سفارشات خرید و فروش برای ایشان وجود خواهد داشت، در غیر اینصورت حساب کاربری تایید نشده و مجددا می بایست اطلاعات ارسال شوند.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما