Web Analytics Made Easy - Statcounter
مدیرعامل Vertiv می‌گوید که زنجیره تأمین مرکزداده باعث افزایش هزینه‌ها می‌شود

مدیرعامل Vertiv می‌گوید که زنجیره تأمین مرکزداده باعث افزایش هزینه‌ها می‌شود

اختلال مداوم در زنجیره های تأمین جهانی باعث افزایش هزینه تجهیزات زیرساخت های مرکز داده می شود و فروشندگان را در وضعیت دائمی بین تلاش برای جلب رضایت بزرگترین مشتریان خود که هر روز بیشتر و بیشتر مراکز داده ایجاد می کنند و دست نخورده نگه داشتن آنها در خطوط پایین تر قرار می دهد.

مدیرعامل Vertiv(یکی از بزرگترین سازندگان تجهیزات مرکز داده جهان) به خبرگزاری DataCenter Knowledge گفت: «بازار ملتهب است، مردم محصولات را می خواهند، قیمت ها بالا می رود، و شما نمی توانید آن را تهیه کنید این یک سونامی واقعی است.»

راب جانسون، مدیرعامل ورتیو
راب جانسون، مدیرعامل ورتیو

او می گوید که کمبود تراشه تنها بخشی از بحران زنجیره تامین ناشی از همه گیری است. اگر شما شرکتی مانند Vertiv هستید که تجهیزات خنک کننده مرکز داده زیادی می فروشد، برای مثال برای خرید فن کافی مشکل دارید. دسترسی به باتری های لیتیوم-یونی (که در سیستم های UPS مرکز داده استفاده می شوند) و همچنین مواد فولادی ، مسی یا پلاستیکی، سخت است.

حمل و نقل یکی از فاکتور های موثر در افزایش هزینه است. به دلیل ترکیبی از اختلال در زنجیره تامین ، افزایش تقاضا برای حمل و نقل بین المللی، تنگناهای موجود در بنادر بزرگ و انسداد کانال سوئز، متوسط قیمت حمل و نقل یک کانتینر از کشوری به کشور دیگر چهار برابر شده است.

او ادامه داد: «ما فقط سعی می کنیم هزینه های خود را که در حال افزایش است، کنترل کنیم تا بتوانیم از صاحبان سهام خود مراقبت کنیم. مشتریان و شرکای ما نشان داده اند که آنچه در بازار اتفاق می افتد را به خوبی درک می کنند.»

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما