Web Analytics Made Easy - Statcounter

آموزش خرید بلیط هواپیما مشهد ویژه خانواده شهدا

از جمله خدماتی که شرکت‌های هواپیمایی برای خانواده ایثارگران و خانواده شهدا در نظر گرفته است، ارائه نیم بها بلیط هواپیما است. در حال حاضر تنها ایرلاین‌های ایران ایر و هواپیمایی آسمان این خدمات را ارائه می‌دهند و خانواده شهدا می‌توانند با ارائه مدارک لازم از تخفیف‌های در نظر گرفته شده استفاده نمایند. برای تهیه بلیط تنها کافی است وارد سایت شوید و ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب نموده و از تخفیفات موجود بهره مند شوید.

بلیط هواپیما

هدف از این برنامه قدر دانی از خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران است و بسیاری از ارگان‌ها و شرکت‌ها خدمات متنوعی برای این گروه از جامعه در نظر گرفته‌اند. تخفیف 50 درصدی یکی از خدماتی است که توسط دو شرکت هواپیمایی به این عزیزان ارائه می‌گردد. علاوه بر این جانبازان بالاتر از 70 درصد و خانواده‌های ایشان و آزادگان می‌توانند از تخفیف بلیط هواپیما استفاده نمایند. در ادامه با نحوه خرید بلیط هواپیما مشهد ویژه خانواده شهدا آشنا خواهیم شد.

راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما برای خانواده شهدا

در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی برای خانواده شهدا 50 درصد تخفیف در نظر گرفته است و جانبازان و خانواده آنها از 25 الی 50 درصد تخفیف بهره مند می‌شوند. خانواده شهدا برای استفاده از این تخفیف می‌توانند به صورت آنلاین اقدام به خرید بلیط هواپیما نموده و با خرید از ایرلاین‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند بلیط خود را با تخفیف 50 درصدی خریداری کنند و از جاهای دیدنی مشهد دیدن نمایند.. برای خرید بلیط هواپیما کافی است به سایت ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما تخفیف دار مراجعه کنید.

 هم اکنون تنها شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی آسمان برای خانواده شهدا و ایثارگران بلیط تخفیف دار ارائه می‌نمایند. به منظور خرید پس از وارد شدن به سایت هواپیمایی ایران ایر یا هواپیمایی آسمان بایستی گزینه تخفیف دار را انتخاب کرده و تعداد مسافران را مشخص نمائید. پیش از آن بایستی مبدا و مقصد را مشخص نمائید. در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما مشهد را داشته  باشید مطابق با تصویر نام مقصد را شهر مشهد انتخاب نمائید.

هواپیمایی ایران ایر

پس از این که تعداد مسافران را مشخص نمودید بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا بلیط‌های موجود برای شما نمایش داده شود. در ادامه لیست پروازهای موجود به مقصد مشهد برای شما نمایش داده می‌شود و یا توجه به زمان و تاریخ سفر می‌توانید بلیط مورد نظرتان را انتخاب کنید. در توضیحات بلیط اطلاعاتی از قبیل ساعت حرکت از مبدا، ساعت ورود به مقصد، نام فرودگاه و قیمت بلیط را مشاهده می‌نمائید. پس از انتخاب بلیط بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

بلیط هواپیما مشهد

در صفحه بعد بایستی اطلاعات مسافر بنیاد شهید را وارد کنید. اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولید، ملیت و کد ملی و سایر اطلاعات مورد نیاز را وارد نموده و این مرحله را تکمیل نمائید. در صورتی که تعداد مسافران بیش از یک نفر باشد بایستی اطلاعات هویتی تمام مسافران را به صورت مجزا در قسمت مربوطه وارد کنید. پس از اتمام این مرحله بر روی گزینه “ادامه” کلیک نمائید.

هواپیمایی آسمان

در انتهای صفحه نرخ بنیاد شهید را مشاهده می‌نمائید. تمامی هزینه‌های بلیط از جمله مالیات و عوارض و قیمت نهایی بلیط هواپیما در این بخش ذکر شده است. قیمتی که مشاهده می‌نمائید نصف قیمتی است که برای مسافران عادی تعیین شده است و این تخفیف مختص خانواده شهدا است. البته قیمت نهایی بلیط هواپیما پس از تخفیف به قیمت بلیط هواپیما در طول هفته بستگی دارد و ممکن است در روزهای مختلف سال قیمت متفاوتی داشته باشد. یکی از راه‌های خرید بلیط ارزان قیمت خرید بلیط‌های چارتری است. در صورتی که بلیط چارتری ارزان قیمت پیدا کنید و 50 درصد نیز تخفیف داشته باشید، توانسته‌اید در هزینه سفرتان صرفه جویی کنید.

جاهای دیدنی مشهد

پس از تکمیل اطلاعات وارد درگاه بانکی شده و می‌توانید به صورت آنلاین هزینه بلیط را پرداخت نمائید. پس از پرداخت هزینه بلیط الکترونیکی برای شما نمایش داده می‌شود و در صورت تمایل می‌توانید آن را پرینت گرفته و در زمان مراجعه به فرودگاه به متصدی تحویل دهید. در غیر این صورت نسخه الکترونیکی بلیط را ذخیره کرده و در تلفن همراه خود نگه دارید تا در صورت نیاز به متصدی نشان دهید. در زمان خرید بلیط هواپیما توسط خانواده شهدا دیگر سن مسافر مد نظر نبوده و قیمت بلیط برای تمامی مسافران به صورت یکسان محاسبه خواهد شد.