Web Analytics Made Easy - Statcounter

سرایت هوش مصنوعی به لوازم برقی خانگی

هوش مصنوعی یکی از داغ ترین مباحث امروزه بشر است که برخی آن را به عنوان یک فرصت و برخی دیگر نیز آن را به عنوان تهدید در زندگی روزمره خواهند دانست. هوش مصنوعی در مدت زمان بسیار کمی به لوازم برقی خانگی با نام اینترنت اشیاء (Internet Of Things) به منظور آسان کرده مدیریت آنها سرایت کرد. با توجه به اینکه تمامی افراد در سطح جامعه با لوازم برقی خانگی به صورت مداوم سر و کله خواهند زد، مسئله مدیریت آنها از اهمیت بسیار ویژه ای در قرن 21 برخوردار است. از این رو بسیاری از کمپانی ها مطرح جهان  اعم از سامسونگ، بوش، الجی، دوو و …  به استفاده از هوش مصنوعی در لوازم برقی خانگی از جمله ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، فر، تلویزیون و … اقدام نمودند. این مسئله موجب شده است تا بتوان از راه دور لوازم برقی خانگی را مدیریت و از وضعیت آنها به صورت لحظه ای آگاه شد.

در میان برندهای تولید کننده لوازم برقی خانگی، ال جی یکی از کمپانی هایی است که نسبت به سایر رقبا یک سر و گردن بالاتر و بسیار بهتر عمل کرده است. پس اگر به دنیای هوش مصنوعی علاقمند هستید و تمایل دارید که آن را به صورت حرفه ای وارد وارد زندگی روزمره خود نمایید، خرید لوازم خانگی ال جی می تواند این مسئله را به عنوان یک نیاز برآورده نماید.

هوش مصنوعی در یخچال فریزر

یخچال فریزرها یکی از پرکاربردترین نوع لوازم برقی خانه هستند. موارد و تنظیمات بسیار زیادی در یخچال فریزرها وجود دارند که لازم است به صورت لحظه ای بررسی شوند.  یکی از کاربردهای هوش مصنوعی، در یخچال فریزرها ، مدیریت و تنظیم دمای بخش داخلی آن از راه دور است. این ویژگی برای افرادی که مکرراً در حال سفر هستند بسیار کاربردی است.

یکی از برندهایی که بسیار به خوبی خوش مصنوعی را در  یخچال فریزهایش گنجانده است، ال جی می باشد. ال جی از طریق اپلیکشن هوشمند Thinq به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت لحظه ای نظاره گر عملکرد یخچال فریزر باشند. همچنین سیستم هوش مصنوعی در یخچال فریزرهای ال جی این امکان سیستم عیب یابی هوشمند را نیز میسر خواهد کرد. یخچال فریزرهای ال جی مدل های بسیار زیادی دارند که در عصر حاضر مبتنی بر هوش مصنوعی تولید خواهند شد. اگر به دنیای هوش مصنوعی علاقمند و تمایل به داشتن یخچال فریزری هوشمند هستید، خرید یخچال فریزر ال جی از  اسفند کالا می تواند خریدی امن و بدون دغدغه باشد. استفاده از این قابلیت در محصولات برند ال جی بسیار ساده و تنها از طریق تلفن های هوشمند همراه انجام خواهد شد. البته جدیدترین محصولات برند ال جی اعم از ماشین لباسشویی، ظرفشویی، فر و مایکروفر و تلویزیون از قابلیت اینترنت اشیاء پشتیانی خواهند کرد که هر کدام به نحوی مدیریت آنها را ساده کرده است.

نتیجه گیری

اگر علاقمند به دنیای تکنولوژی و یا مدام در بیرون منزل، کارمند و یا کودک خردسال در محیط منزل دارید، لازم است از راه دور اقدام به مدیریت لوازم برقی خانه نمایید. این مسئله از طریق اینترنت اشیا میسر خواهد شد. در حال حاضر برند ال جی یکی از پیشگامان حوزه اینترنت اشیا در محصولات و لوازم برقی خانگی می باشد. سهولت در مدیریت، کاهش هزینه های نگهداری و نظارت کامل بر لوازم خانگی، از مزایای پشتیبانی از اینترنت اشیا و هوش مصنوعی می باشد. در نهایت اگر تصمیم بر خرید محصولات با پشتیبانی از اینترنت اشیا و هوش مصنوعی نهایی نموده اید، آی تی جو، فروشگاه اسفند کالا را برای خرید محصولات ال جی پیشنهاد می نماید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.