Web Analytics Made Easy - Statcounter

کنسول ایکس باکس سری اس جدید با رنگ مشکی و حافظه بیشتر رونمایی شد

کنسول ایکس باکس سری اس جدید با حافظه ذخیره‌سازی بیشتر و رنگ جدید مشکی کربنی معرفی شد؛ این محصول امسال روانه بازار خواهد شد.
ایکس باکس سری اس مشکی کربنی - بلک کربن - ۱ ترابایتی - xbox series s 1tb black carbon

مطمئناً همان‌اندازه که ایکس باکس سری اس (Xbox Series S) را به عنوان یک کنسول ارزان، قدرتمند و مدرن دوست داریم، به همان میزان از حافظه داخلی 500 گیگابایتی و اندک آن برای نصب بازی‌های امروزی ناراضی بوده‌ایم.

این نارضایتی‌ها باعث شد مایکروسافت برای ساخت کنسول جدید ایکس باکس سری اس مشکی (Xbox Series S: Carbon Black) نسخه‌ای از کنسول اقتصادی ایکس باکس با 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی و قیمت 350 دلار اقدام کند. این قیمت حدود 30 دلار کمتر از مبلغی است که باید برای خرید ایکس باکس سری اس 512 گیگابایتی و یک اس‌اس‌دی 512 گیگابایتی جداگانه پرداخت کنید.

ایکس باکس سری اس مشکی امسال روانه بازار می‌شود

جدا از افزایش فضای ذخیره‌سازی، کنسول سری اس مشکی که در 1 سپتامبر در سراسر جهان عرضه می‌شود، از همان قدرت پردازشی سری S استاندارد برخوردار است. برادر کوچک‌تر ایکس باکس سری X با رنگ جدیدش، دوران ایکس باکس 360 را برای ما یادآوری می‌کند. زمانی که کنسول‌های سفید ایکس باکس 360 بازطراحی شدند و با رنگ مشکی براق و فضای ذخیره‌سازی بیشتر روانه بازار شدند.

کنسول ایکس باکس سری ایکس برای برخی از مردم دنیا گران است

فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس باکس و گیمینگ مایکروسافت گفت که این شرکت می‌داند که برای برخی از مردم دنیا 500 دلار هزینه برای یک کنسول خیلی مبلغ زیادی است و قیمت 350 دلاری ایکس باکس سری اس می‌تواند افراد بیشتری را وارد اکوسیستم کنسول‌ها کند. در همان زمان، او گفت که این شرکت بازخوردهای زیادی در مورد مشکلات ظرفیت ذخیره سازی 512 گیگابایتی و هزینه‌های خرید درایو ذخیره‌سازی جداگانه دریافت کرده است.

همچنین علیرغم افزایش تمرکز مایکروسافت روی بازی‌های رایانه شخصی (PC) در سال‌های اخیر، فیل اسپنسر تأکید کرد که مایکروسافت به توجه به کنسول‌ها متعهد باقی می‌ماند.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما