Web Analytics Made Easy - Statcounter

عذرخواهی وزیر ارتباطات بابت قطعی اینترنت

روز گذشته عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود ضمن عذرخواهی از مردم به خاطر اختلال و قطع اینترنت در روز دوشنبه، علت این حادثه را توضیح داده و از برخورد با مقصرین این حادثه خبر داد:

◻️ پیش از ظهر روز گذشته به دلیل قدیمی بودن و فرسودگی کابلهای برق داخلی مرکز مخابراتی انقلاب، ارتباطات اینترنتیِ تعدادی از مشترکین اینترنت ثابت در شهر تهران دچار اختلال و در برخی نقاط قطع شد که با تلاش همکارانم در شرکت ارتباطات زیرساخت و همراهی شرکت توانیر تا قبل از ظهر همان دیروز، این مشکل حل شد و تمامی ارتباطات به حالت پایدار درآمد.

◼️ امروز به شرکت ارتباطات زیرساخت، حراست و بازرسی وزارتخانه ماموریت دادم که به سرعت دلایل بروز این حادثه را بررسی کرده و ضمن شناسایی و برخورد با مقصرین احتمالی از گذشته تا به حال، تمهیدات لازم را برای عدم بروز حوادث مشابه در این مرکز و سایر مراکز اصلی ارتباطات کشور به عمل آورند.

◻️ من بر خود لازم می‌دانم که از هموطنان عزیز و کسب و کارهایی که در مدت این حادثه، دچار مشکل شده‌اند عذرخواهی کنم. همکارانم در بخشهای مختلف وزارتخانه به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا سرعت، کیفیت و امنیت شبکه ارتباطی کشور را روز به روز افزایش دهند.

پست اینستاگرامی وزیر ارتباطات عیسی زارع پور