Web Analytics Made Easy - Statcounter

ویژگی های بارز دستگاه لیزر تیتانیوم 2023

ویژگی های مهم دستگاه لیزر تیتانیوم 2023

دستگاه لیزر تیتانیوم  و دستگاه لیزر پلاتینیوم با استفاده از سه طول موج مختلف و قدرتمند بر ملانین های پوست تأثیر گذاشته و برای تمام طیف های پوستی اعم از برنزه، سبزه، تیره، سفید و … مناسب است. پس لیزر موهای ناخواسته با استفاده از این دستگاه، روشی کاملاً بی خطر و ایمن بوده که عوارض جدی به دنبال ندارد. همچنین متخصصان مو و پوست این دستگاه به روز را بر اساس وضعیت مو افراد و پوست آن ها تنظیم می نمایند. پس همه افراد بدون نگرانی و دغدغه می توانند از اثرات مثبت دستگاه تیتانیوم برخوردار شوند. در حالت کلی ویژگی های مهم لیزر تیتانیوم به شرح زیر هستند.

بهره مندی از طول موج های متعدد

دستگاه لیزر تیتانیوم به طول موج های اندیاگ، دایود و الکساندرایت مجهز بوده که به آسانی موهای ناخواسته بدن را از بین می برد. البته هیچ کدام از دستگاه های لیزر قادر به حذف ریشه موها به صورت صد در صد نیستند. اما این دستگاه لیزر با استفاده از هر کدام از طول موج ها در این امر تا حد زیادی مؤثر است. پس با بهره وری از این لیزر دیگر جای هیچ گونه نگرانی جهت دستیابی به نتایج مثبت وجود نخواهد داشت.

مجهز به سیستم Ice Plus یا خنک کننده

دستگاه لیزر تیتانیوم به سیستم Ice Plus یا خنک کننده مجهز است که هر نوع درد و ناراحتی یا احساس داغی سطح پوست را کاهش می دهد. البته اشعه های لیزر جریان هوای نسبتاً داغ را تولید کرده و با تاباندن آن ها روی پوست، فرد اذیت می شود. پس جهت مقابله با این ناراحتی و درد، روی لیزر تیتانیوم سیستم Ice Plus تعبیه شده که با ایجاد جریان هوای سرد از قرمزی، کبودی، سوزش، خارش و درد روی پوست بیمار جلوگیری می کند. این سیستم خنک کننده در عملکرد لیزر هیچ گونه خللی به وجود نمی آورد و با کاهش هوای گرم و ثابت نگه داشتن هوای خنک، تأثیرات مثبتی در حذف موهای ناخواسته دارد. دیگر دستگاه های لیزر که به سیستم خنک کننده مجهز نیستند، به غیر از سوختگی پوست، نبود رضایت متقاضیان را نیز به دنبال دارند.

تسریع در روند درمان

دستگاه لیزر تیتانیوم با وجود فرکانس بالا و سه طول موج با سرعت زیاد قادر به حذف موهای زائد است. همچنین دو هندپیس قوی که در این دستگاه موجود هستند، سرعت پروسه درمان را افزایش می دهند. بنابراین تعداد جلسات برای رفع موهای ناخواسته نسبت به دیگر روش ها بسیار کم است. البته این هندپیس دسترسی به قسمت های متعدد بدن همچون لایه های بسیار ظریف گوش را امکان پذیر می نماید. در حالت کلی دستگاه های لیزر مجهز به دو هندپیس نسبت به دستگاه های لیزر مجهز به یک هندپیس از سرعت عمل بالاتری برخوردار هستند. پس تکنولوژی های به روز در لیزر تیتانیوم، آن را به محصولی پیشرفته و ایده آل تبدیل نموده است که نتایج مطلوب آن به وفور دیده می شود.

در دستگاه لیزر تیتانیوم اسپات بزرگی تعبیه شده که تا ۴۰% طول دوره درمان را کاهش می دهد. همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف ریشه موها به رنگ پوست متقاضی بستگی دارد. پس هرچه موهای فرد ضخیم تر و پوست تیره تری داشته باشد به زمان بیشتری برای رفع موهای زائد نیاز است. در حالت کلی تعداد جلسات مورد نیاز و مراجعه به متخصص جهت رهایی از موهای ناخواسته، ۶ الی ۸ است.

قابل استفاده برای همه نقاط بدن

دستگاه لیزر موهای زائد  تیتانیوم برای تمام نقاط بدن مانند شکم، پشت لب، زیر بغل، بیکینی، پاها، دست ها، صورت و … به کار برده می شود. همچنین با کارایی مناسب و بهره وری از تکنولوژی پیشرفته، ریشه موها را در هر ناحیه از بدن نابود می نماید.

مناسب برای انواع طیف های پوستی

وجود طول موج های اندیاگ، دایود و الکساندرایت در دستگاه لیزر تیتانیوم، امکان رفع موهای ناخواسته را برای طیف های مختلف پوستی مهیا می سازد. پس افراد دارای پوست سبزه، تیره یا روشن بدون نگرانی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. پس انجام لیزر از این طریق چه برای خانم ها و چه آقایان با کیفیت بالا قابل اجرا است.

از بین بردن فولیکول های مو

بعضی از دستگاه های لیزر قادر به حذف فولیکول های مو به طور کامل نیستند. اما دستگاه لیزر تیتانیوم به آسانی می تواند به فولیکول های مو نفوذ کرده و در تعداد جلسات مشخص، آن ها را از بین ببرد. پس اگر با اتمام دوره درمان، همه فولیکول ها حذف نشوند، نتیجه رضایت بخشی برای بیمار به ارمغان نمی آورند.

بدون درد در زمان درمان و بعد از آن

دستگاه لیزر تیتانیوم با وجود سیستم خنک کننده می تواند از ایجاد ناراحتی و درد در زمان درمان و یا بعد از آن نیز پیشگیری نماید. پس این سیستم با ایجاد تعادل در جریان هوای دستگاه، داغی اشعه را کاهش داده و حس خوشایندی به بیمار انتقال می دهد.

آیا دستگاه لیزر تیتانیوم یک روش بی خطر و ایمن است؟

بسته به عملکرد شگفت انگیز دستگاه لیزر تیتانیوم باید آن را روشی بی خطر و ایمن قلم داد. زیرا حذف موهای ناخواسته با این لیزر هیچ گونه عوارض جانبی نداشته و با اتمام پروسه درمان التهاب یا علائمی روی پوست دیده نمی شود. برخی مواقع احتمال دارد که فرد دارای پوست حساس در قسمت تحت درمان، قرمزی ناچیزی مشاهده کند که با گذشت نیم ساعت برطرف می گردد. پس در مورد استفاده از لیزر تیتانیوم جای هیچ گونه اضطراب و نگرانی نبوده و تاکنون متخصصان پوست و زیبایی، عارضه شایع یا جدی را ثبت نکرده اند. همچنین حذف موهای زائد حتی با استفاده از این دستگاه به صورت صد در صد و کامل نیست. ولی لیزر تیتانیوم نسبت به دیگر لیزرها، از اطمینان بیشتری برخوردار است. مقالات سایت ما را حتما سر بزنید.

سرکار خانـم عابـدینـی ۸۲۵۳ ۳۴۳ ۰۹۱۲

منبع:https://titaniumalma.ir/