Web Analytics Made Easy - Statcounter

بهترین روش خرید آیفون تصویری سیماران متناسب با بودجه خودمان

تنوع مدل و قیمت های متفاوت را میتوان در محصولات آیفون تصویری سیماران مشاهده نمود. با بررسی دقیق و آگاهی از مشخصات محصولات میتوان نمونه ای را که کارآمد باشد انتخاب و خرید نمود.

برای بسیاری از ساختمان ها و منازل و محیط کار نیاز به خرید و استفاده از دربازکن تصویری داریم و به همین جهت باید از انواع مدل تولیدات داخلی و یا وارداتی نمونه هایی را انتخاب و خرید نماییم. اکنون در این مقاله می خواهیم با توجه به بودجه خود و نیاز خود یک خرید هوشمندانه از محصولات آیفون تصویری سیماران داشته باشیم تا بهترین مدل مورد نیاز را با توجه به بودجه خود تهیه و استفاده نماییم. باید توجه داشته باشیم که اکنون برند سیماران دارای تولیدات لوازم خانگی و جک پارکینگ و آیفون صوتی و دربازکن تصویری و بسیاری از تجهیزات نظارتی و حفاظتی و ارتباطی است و یکی از 5 برند موفق ایرانی در این زمینه نیز به حساب می آید. اکنون می توان نمونه هایی با ویژگی ساده و با حافظه و با ارتباط داخلی و همچنین برخی محصولات با عنوان آیفون تصویری با وای فای سیماران تهیه نمود که تصاویر از طریق اینترنت بر روی گوشی تلفن همراه قابل تهیه است.

تاثیر اندازه نمایشگر در قیمت تمام شده:

در همان ابتدای کار و مشخص شدن برند جهت خرید مدل مناسب باید بدانیم که اندازه صفحه نمایش این محصولات از 3.5 تا 7 اینچ است که تاثیر مستقیم در قیمت دارد و هر چه اندازه نمایشگر بزرگتر باشد متناسب با آن قیمت افزایش می یابد. تمام نوع نمایشگرها رنگی و از نوع ال سی دی می باشد و نوع کنتراست و عوامل کیفیتی تاثیری در قیمت تمام شده ندارد. پس می توانیم در یک مدل مانیتور 4.3 اینچ سیماران که دارای قیمت در حدود 1,800,000 تومان است در نوع 7 اینچ مانیتور رنگی سیماران قیمت 2,600,000 را مشاهده نماییم که خوب بالطبع هر چه تعداد واحد یک ساختمان بالا برود مبلغ هزینه خرید بالاتر می رود.

تاثیر حافظه داخلی و جانبی در انواه محصولات دربازکن تصویری سیماران:

اساس کار حافظه داخلی ذخیره عکس در کارت حافظه داخلی است و در حافظه خارجی ضبط فیلم 30 ثانیه ای می باشد که می توانیم به صورت آرشیو در مانیتور داخل منزل نگه داری نماییم. البته این کار می تواند به صورت دستی انجام شود و یا به صورت اتوماتیک که در هر دو صورت باید از طریق تنظیمات حتما انجام پذیرد. داشتن و نداشتن حافظه در مدل های مختلف آیفون تصویری سیماران با پارت نامبر M مشخص می شود و اگر مشاهده نمودیم باید بدانیم که دارای قابلیت ذخیره فیلم و عکس می باشد.باز هم تاثیر بالایی در قیمت تمام شده دارد و اگر نیاز به این ویژگی و امکان نداریم حتما مشخص کنیم و در خرید نهایی لحاظ نماییم. البته در مکان هایی که دارای نگهبان و یا سیستم های امنیتی مانند دوربین مداربسته هستند نیازی به برخورداری از این آیتم نمی باشد.

ارتباط داخلی بین واحد و یا نگهبانی:

برخی از فروشندگان و یا فروشگاه ها تاکید بر این قابلیت دارند که دستگاه مورد نظر و یا مانیتور سیماران انتخابی شما دارای امکان برقراری ارتباط داخلی می باشد، ولی باید توجه نمایید که جهت برقراری این امکان داشتن زیر ساخت لازم و کابل متناسب حتما باید وجود داشته باشد و حتی تنظیمات برقراری ارتباط داخلی در هزینه نصب نیز لحاظ می گردد. نحوه کار نیز بسیار ساده است و می توان مانند تلفن یک ارتباط صوتی واضح بین واحدها را برقرار نمود. تاثیر قیمتی باز هم بالا دارد و باید توجه نمود که اگر این امکان مورد نیاز نیست از خرید مدل دارای این قابلیت صرف نظر نمود.

استفاده از پنل کدینگ و یا کارتی:

در برخی از ساختمان ها که می توان از پنل تصویری ساده سیماران استفاده نمود حتما این کار انجام شود و اگر نیاز به خرید و تهیه پنل تصویری کارتی سیماران و یا پنل کدینگ سیماران می باشد دارای مدل های متنوع که قیمت های متفاوت دارند برخوردار است که در برخی از این مدل ها قیمت تا نصف نیز کاهشی می شود و با کمی دقت و توجه می توانید از آن مدل ها استفاده نمایید. برای مثال پنل کدینگ D100 سیماران که با قیمت 5,500,000 تومان عرضه می شود در مدل پنل کدینگ فرداد تا 3,000,000 تومان قابل تهیه است.

بهترین نحوه نصب و راه اندازی آیفون تصویری سیماران:

باید توجه نمود که بعد از خرید هر مدل و نمونه از محصولات دربازکن تصویری سیماران باید آن را نصب و راه اندازی نمود و برای این کار باید از تکنسین کارآزموده و قسمت خدمات شرکت استفاده کرد.به دلیل داشتن گارانتی 30 ماهه محصولات ارائه شده حتما توجه شود کلیه لوازم خریداری شده و نصب شده از تولیدی شرکت سیماران باشد و اگر به صورت ترکیبی استفاده شود گارانتی محصولات دچار مشکل می شود، برای مثال ترانس دربازکن مورد نیاز سیستم از نمونه های غیر از سیماران نباشد و یا پنل تصویری دم دری متفاوت از برند سیماران تهیه نگردد.

سخن پایانی:

با توجه به موارد گفته شده و بررسی های دقیق صورت گرفته برای هر سلیقه می توان نمونه ای با رنگ بندی متفاوت تهیه نمود و همچنین ویژگی های مورد نظر را نیز انتخاب و بر حسب آن کار را پیش برد و خرید را نهایی نمود.محصولات ارائه شده دارای قیمت رقابتی با دیگر برندهای تولید کننده آیفون تصویری ایرانی می باشد.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.