Web Analytics Made Easy - Statcounter

بهترین و پرفروش ترین مدل های دوربین مداربسته داهوا در ایران

در این محتوا به شما بهترین مدل ها و همچنین پرفروش ترین دوربین های مداربسته داهوا در ایران را معرفی می کنیم

دوربین مداربسته داهوا و معرفی محصولات دوربین داهوا (DAHUA CCTV)

رسانه آی تی جو به گزارش از فروشگاه توان نمایندگی داهوا (tavancctv.com): انتخاب برند دوربین مداربسته یکی از مهمترین چالش هایی است که در هنگام خرید و تهیه این سیستم حفاظتی با آن رو به رو هستید و باید بگوییم که دوربین مداربسته داهوا با توجه به اصالت و گوناگونی محصولی که دارد این حق انتخاب را برای شما قائل شده تا برای تمام نیازهای یک راه حل کاربردی داشته باشید.

محصولات محبوب و پرفروش دوربین مداربسته داهوا Dahua cctv

برند دوربین مداربسته داهوا یک برند چینی می باشد اما باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که چینی ها در زمینه دوربین مداربسته صاحب تکنولوژی بوده و با اختلاف به عنوان اصلی ترین تامین کننده سیستم های نظارت تصویری و دوربین مداربسته دنیا به شمار می آیند.

معرفی شرکت داهوا و محصولات آن دوربین مداربسته داهوا

شرکت داهوا بزرگترین شرکت دوربین مداربسته در چین می باشد که بخش اعظمی از تولیدات شرکت علاوه بر بازار چین در سطح کشورهای دنیا به فروش می رسد. دوربین مداربسته داهوا برای پیچیده ترین و حرفه ای ترین نیاز نظارت تصویری و امنیتی شما و هچنین نیاز های معمولی و غیر حرفه ای دارای محصول می باشد و همین امر سبب شده تا بخش زیادی از بازار را در سطح دنیا برای خود کند. در بازار ایران نیز محصولات دوربین مداربسته داهوا را با قاطعیت فراوان می توان با اختلاف چشمگیر پر فروش دانست و این محصولات به عنوان یک محصول با کیفیت در بین مردم جا افتاده است علی الخصوص که در سال های اخیر که داهوا اقدام به طراحی و تولید سری دوربین های کوپر که اقتصادی می باشند کرده تا مشتریان ارزان تر را نیز بتواند پوشش دهد. در ادامه به بررسی چهار محصول دوربین مداربسته داهوا سری کوپر خواهیم پرداخت که به عنوان محصولات کاربردی و بسیار پر فروش در بازار ایران به شمار می روند.

دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P

دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-T2A21P

در ابتدای امر باید بگوییم که کیس و ظاهر دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P از نوع کیس دام با جنس فلز می باشد و این توضیح را باید بدهیم که دوربین مداربسته از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته اصلی دام و بالت تقسیم بندی می شوند.

جنس بدنه و گواهی حفاظت دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P

دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P همانطور که قبلا اشاره کردیم یک دوربین بدنه فلزی بوده و ساختار ضد آب و استاندارد حفاظتی IP67 دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P سبب شده تا بتوان دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P را هم در تمام محیط های خارجی و هم در تمام محیط های داخلی نصب کرد.

دید در شب دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P

از قابلیت های مهم در دوربین مداربسته و همچنین دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P قابلیت دید در شب می باشد. قابلیت دید در شب در دوربین سبب می شود که اگر در محیط نور به اندازه کافی تامین نشود شما بتوانید از طریق مادون قرمز دوربین نور مورد نیاز دوربین را تامین نمایید که در دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P این قابلیت وجود دارد.

طول برد دید در شب دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P

از دیگر ویژگی هایی که در بررسی دید در شب باید بدان توجه داشته باشید میزان پوشش دهی دید در شب می باشد و این مقدار پوشش دهی در دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P در حدود ۲۰ متر می باشد و از آنجایی که این محصول دارای کیس دام می بوده و معمولا کیس های دام را در محیط های داخلی نصب می کنند این پوشش دهی ۲۰ متری دید در شب در دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P برای اکثر محیط های داخلی می تواند مناسب باشد. شکل ظاهری دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T2A21P طوری بوده که شما برای تمام محیط ها و انواع پروژه های دوربین مداربسته معمولی و غیر حرفه ای قابلیت به کار گیری دارد.

دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-T1A21P

دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-T1A21P

در ادامه محصولات سری کوپر باید به دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P اشاره کنیم و دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P از لحاظ فنی کاملا شبیه دوربین داهوا t2a21p بوده با این تفاوت که جنس بدنه در دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P از نوع پلاستیک باشد و این اصلی ترین تفاوت آن می باشد.

جنس بدنه و قیمت اقتصادی دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P

در هنگام خرید دوربین مداربسته قیمت یکی از شاخص های کلیدی می باشد و پلاستیکی بودن کیس دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P سبب شده تا این دوربین از نظر قیمتی حدود ۳۰ درصد نسبت به مدل مشابه فلزی خود ارزان تر باشد و این موضوع در بکارگیری تعداد بالاتر دوربین ها خودش را نشان می دهد.

دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P مناسب نصب در چه مکان هایی میباشد؟

پلاستیکی بودن کیس دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P سبب شده تا این دوربین را فقط بتوانید در محیط های داخلی و مسقف نصب نمایید. البته از لحاظ کیفیت رزولوشن تصویر و همچنین دید در شب دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P کاملا مشابه مدل فلزی بوده و دارای کیفیت تصویر ۲ مگاپیکسل واقعی با فریم ریت ۲۵ فریم بر ثانیه می باشد.از دوربین مداربسته داهوا Dahua DH-HAC-T1A21P می توانید به تعداد بالا در محیط های مسکونی و تجاری مثل فروشگاه ها استفاده نمایید و این خاطرجمعی را داشته باشید که تمام نیاز های را شما را پاسخ می دهد.

دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P

همانطور که اشاره کردیم دوربین ها به صورت دام و بالت می باشند و دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P دارای کیس بالت می باشد.

دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P

دوربین های بالت با توجه به نوع ساختاری که دارند هم در محیط های داخلی و هم در مخیط های خارجی قابلیت به کارگیری دارند که دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P از این قاعده مستثنی نبوده و با توجه به نوع طراحی که کیس این دوربین قابلیت به کار گیری در داخل و خارج را داراست.

رزولوشن و وضوح دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P

کیفیت در دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P دو مگاپیکسل بوده و مثل دو مدل قدیم دام که بدان ها اشاره کردیم این دوربین نیز کیفیت دو مگاپیکسل اسمی را به صورت فول فریم نمایش می دهد.

برد دید در شب دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P

دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P دارای دید در شب مادون قرمز ۲۰ متری می باشد و شما برای محیط های کوچک و متوسط از این دوربین می توانید استفاده نمایید اما اگر نور در محیط برای شما تامین باشد براحتی می توانید دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P را به عنوان یک دوربین کیفیت بالا به کار بگیرید.

رفع نیازهای اساسی کاربران با دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P

در هنگام خرید دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P این اطمینان برای شما وجود دارد که شما با انتخاب یک دوربین سری اقتصادی داهوا اکثر نیاز های شما پاسخ داده شده است. نکته ای که در مورد دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P باید بدان اشاره کنیم نوع پوشش دهی در این دوربین است که به لنز به کار رفته در در این دوربین بر می گردد. در دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P دو نوع لنز ۳/۶ و ۲/۸ میلی متری وجود دارد که در حالت ۲/۸ دهی پوشش دهی بیشتر است اما وضوح تصویر کمتر می شود اما در حالت کلی معمولا دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B2A21P با لنز ۳/۶ میلی متری به کار گرفته می شود که علاوه بر کیفیت بالا دارای پوشش دهی ۹۰ درجه ای می باشد.

دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P و کاربردهای داهوا b1a21p

دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P

در دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P که از لحاظ از لحاظ فنی و رزولوشن تصویری کاملا شبیه سه مدل مذکور می باشد دارای جنس بدنه پلاستیکی می باشد.

قیمت به صرفه با بدنه پلاستیکی و ضد آب با دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P

این جنس بدنه پلاستیکی در دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P سبب می شود که قیمت این دوربین مداربسته نسبت به مدل مشابه فلزی ۳۰ درصد ارزان تر باشد اما یک نکته در مورد جنس بدنه در دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P خود نمایی می کند و آن این است که این دوربین بدنه پلاستیکی کاملا ضد آب است و شما به راحتی می توانید دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P در تمام محیط های خارجی نصب نمایید.

مزایا جنس بدنه و کیفیت تصویر دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P

جنس بدنه پلاستیکی در دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P سبب می شود که این دوربین نویز پذیری کمتری داشته باشد و اگر در محلی شما مجبور بودید این دوربین را یک سطح فلزی نصب نمایید نویز پذیری دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P به حداقل می رسد. دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P نیز دو مگاپیکسل بوده و باید بگوییم که این دوربین و سه مورد مذکور کیفیت دو مگاپیکسل را قالب تکنولوژی HDCVI نمایش می دهند. شما برای دریافت تصویر در دوربین مداربسته داهوا مدل Dahua DH-HAC-B1A21P و سه مدل مذکور باید از دستگاه های دی وی آر داهوا که دارای تکنولوژی HDCVI می باشند استفاده نمایید.

خرید و قیمت پرفروش ترین مدل های دوربین مداربسته داهوا از فروشگاه توان نمایندگی رسمی محصولات داهوا در تهران

مشتریان عزیز برای استعلام قیمت و خرید مدل های پرفروش و محبوب دوربین مداربسته داهوا میتوانید به سایت فروشگاه توان نمایندگی رسمی محصولات داهوا در تهران مراجعه کنید. آدرس اینترنتی فروشگاه توان نمایندگی داهوا https://tavancctv.com/ میباشد. برای ارتباط تلفنی با کارشناسان فروشگاه توان با شماره 02191004949 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما باتوجه به بودجه شما و همچنین مکان نصب شما بهترین پکیج سیستم دوربین مداربسته داهوا را به شما پیشنهاد میدهند.

منبع خبر: tavancctv.com