Web Analytics Made Easy - Statcounter
نمایشگاه تلکام 99 و وزارت ارتباطات

استقبال بی‌نظیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از نمایشگاه تلکام 99 با ابلاغ دستور آذری جهرمی

تله کام ۹۹ از ۵ تا ۸ اسفند در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

مهندس فرامرز رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا ضمن اعلام حضور سه قطب فعال حوزه‌ی ICT در کنار یکدیگر در نمایشگاه تله‌کام ۹۹ تاکید کرد: سه قطب بزرگ ICT کشور عبارتند از دولت، بخش عمومی و بخش خصوصی.

وی ادامه داد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایندگی از دولت به عنوان سیاستگذار، تنظیم گر، تسهیل گر و حامی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

رستگار خاطرنشان کرد: اپراتورهای بزرگ کشور به عنوان متصدیان اجرا و بهره‌برداری شبکه‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات، از بخش عمومی مشارکت خواهند داشت.

وی در ادامه گفت: در نهایت شرکت‌های تولیدی، مشاوره‌ای، اجرایی و خدماتی به عنوان تامین کننده و پیشران توسعه از بخش خصوصی در این نمایشگاه ایفای نقش خواهند کرد.

دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران، گفت: برای حضور پررنگ بخش حاکمیت، امروز دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ۹ سازمان، شرکت و پژوهشگاه، پارک و منطقه ویژه ابلاغ شد و به تبع آن اپراتورهای بزرگ هم خود را آماده حضور می‌کنند.

وی ادامه داد: با مدیریت خوب و پیگیر شرکت نمایشگاه‌های بین المللی، دو صندوق بزرگ حامی نوآوری و فناوری های پیشرفته و استقبال خوب بخش خصوصی، با یاری پروردگار شاهد یک رویداد بزرگ برای معرفی توانمندی‌های ICT کشور خواهیم بود.

دبیر و عضو هیات مدیره‌ی سندیکای صنعت مخابرات ایران، خاطرنشان کرد: لازم به توضیح است که در این نمایشگاه تمام پروتکل های بهداشتی با نظارت دقیق دستگاه های نظارتی رعایت خواهد گردید