Web Analytics Made Easy - Statcounter

مشخصات و تولیدات بتنی

در گذشته گاردریل بیشتر مورد استقبال بود اما به علت خطراتی که گاردریل ها در اتوبان ها ایجاد می‌کردند و ایمنی لازم را نداشتند نیوجرسی جایگزین گردید. پیشینه نیوجرسی در کشور ما به حدود سال ۷۰ بازمی‌گردد که توسط وزارت راه و ترابری تولید گردید. به نیوجرسی جداول ترافیکی نیز گفته می‌شود.

وب سایت rayanpeybeton.ir وارد شوید 09122123017  کلیه محصولات رایان پی بتن.

نیوجرسی بتنی می‌توان به استفاده در بزرگراه ها، کناره خیابان ها، جاده ها، دوربرگردان ها، وسط خیابانهای اصلی، به منظور ایجاد فضای سبز و ایمن سازی سطوح معابر اشاره کرد. در کجموع هر روز به موارد استفاده از نیوجرسی اضافه می شود.  بیشترین استفاده نیوجرسی به منظور جداسازی معابر و هدایت وسایل نقلیه در مسیر مورد نظر و جلوگیری از تصادفات جاده ای میباشد.

پلی اتیلن

این نوع نیوجرسی از پلی اتیلن ساخته شده و وزن کمتری دارد و برای پروژه های موقت بسیار مناسب است. حمل و نقل این نوع نیوجرسی آسان است اما در عین حال مقاومت کمی دارد.  در این نوع نیوجرسی می توان از نور استفاده کرد و آن را با خاک رس یا مواد دیگری پر کرد تا پایداری بیشتری داشته باشد. همچنین معمولاً در کارگاه های موقت و پروژه های دائمی استفاده می شود.

ابعاد این قطعات متنوع می‌باشد به صورت عمومی چند سایز به اسامی تمام نیوجرسی، نیم نیوجرسی و مینی نیوجرسی کاربرد بیشتری دارند.

 طول نیوجرسی ها به عنوان مثال از نیم متر تا ۶ متر متغیر است. پاشنه ی آنها نیز از بیست سانت تا ۸۰ سانت تغییر می کند. ارتفاع نیز به همین صورت از ۳۵ سانت تا ۱۱۰ سانت متغیر است و همگی بسته به سفارش مشتری دارد.

نوع 1 بیشتر در بزرگراه ها، بزرگراه ها و خطوط بین شهری و نوع 2 در خیابان های درون شهری و مناطق کم ارتفاع استفاده می شود. شرکت رایان بتن ایران انواع مختلفی از NJ را برای کاربردهای مختلف تولید می کند. برای دریافت قیمت نیوجرسی با ما تماس بگیرید.

مهم ترین دغدغه در ساخت و تولید این قطعات افزایش ایمنی، امنیت، کنترل اتفاقات و حوادث است.

رایان بتن توانایی ساخت دال بتنی  و نیوجرسی هایی با طول بیش از 6 متر تا 8 متر را دارد، همچنین تمامی مراحل ساخت توسط کنترل کیفی دقیقا مورد بررسی قرار میگیرد و نتیجه لحظه به لحظه لیست می شود.

با توجه به ابعاد و محل استفاده اعلام شده و همچنین بسیاری از پارامترهای دیگر، این محصول دارای قیمت متفاوتی است که نیاز به بررسی بیشتر دارد. برای بررسی پروژه و دریافت قیمت بتن در نیوجرسی می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

قالب

قالب های NJ ساخته و تولید می شوند، در برخی موارد صاحب کسب و کار مایل است آرم خود را برای دسته خود روی بتن پیش ساخته داشته باشد، اولین مرحله برای مشتری محترم برای قالب NJ طراحی شده است، پس از تایید مشتری، هزینه کل تولید و ساخت را بپردازید.

بتن تمامی مراحل از صفر تا صد تولید نیوجرسی های بتنی پیش ساخته را خود انجام می دهد و اغلب قطعات تولیدی منحصرا تولیدی رایان بتن هستند و نمونه آنها را در جای دیگر قادر به تهییه نخواهید بود.

قالب نیوجرسی بتنی با توجه به درخواست در اندازه های 1 متری تا 6 متری قابلیت تولید دارد، اغلب از اندازه 1 متری نیوجرسی بتنی در محل هایی که نیاز به نیوجرسی کوچک برای فیکس کردن محلی است، استفاده می‌شود و از نیوجرسی 6 متری در محل هایی که متراژ بزرگی است و کاملا به نیوجرسی دارد برای همین از آنها استفاده می شود تا هم سریعا پروژه به نتیجه برسد هم از نظر اقتصادی به صرفه باشد. این گونه نیوجرسی ها به علت اینکه یک قالب دارند و ساخت و تولید یکباره دارند ارزان تر از متراژ کمتر هستند.

قیمت وزن

نیوجرسی بتنی 8 متری، بیشترین حالت استفاده از آنها در اتوبان های دو بانده و مستقیم است، این نیوجرسی ها تقریبا جای گاردریل را گرفته اند.

قیمت این نیوجرسی ها با توجه به درخواست متفاوت است و برای دریافت قیمت با مجموعه تماس بگیرید.

وزن نیوجرسی 8 متری با توجه به محل و نوع پروژه همچنین نوع استفاده متفاوت سنجیده و تولید می شود، برای اطلاعات دقیق با شماره های ثابت رایان بتن تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات همچنین وزن نیوجرسی 3 متری، وزن نیوجرسی 2 متری، وزن نیوجرسی 1 متری، وزن نیوجرسی 6 متری، وزن نیوجرسی 4 متری که تماما در رایان بتن تولید و توزیع می شوند و به صورت مستقیم از کارخانه به دست کارفرما می رسد و بدون واسطه انجام می شود را از طریق مشاورین ما اطلاعات لازم را کسب نمایید.

همچنین برای دریافت اطلاعات همچنین قیمت نیوجرسی 3 متری، قیمت نیوجرسی 2 متری، قیمت نیوجرسی 1 متری، قیمت نیوجرسی 6 متری، قیمت نیوجرسی 4 متری که تماما به همراه قالب نیوجرسی بتنی پیش ساخته تولید و توزیع می شوند و به صورت مستقیم از کارخانه به دست کارفرما می رسد و بدون واسطه انجام می شود را از طریق مشاورین ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

طرح

شرکت رایان نیوجرسی بتنی در تهران، مینی نیوجرسی و انواع نیوجرسی و نیوجرسی بتنی در ابعاد مختلف و قطعات بتنی و سنگدال بتنی ترافیکی و غیر ترافیکی و نیوجرسی کوچک شهری و دال‌‌‌‌های ترافیکی، باکس‌‌‌‌های ترافیکی و غیر ترافیکی، کانال‌‌‌‌های تاسیساتی، منهول مربع و دایره، کانال‌‌‌‌های آدم رو ،داکت بتنی ترافیکی و داکت بتنی غیر ترافیکی، سپتیک پیش ساخته بتنی، لوله‌‌‌‌های بتنی، نیوجرسی و مینی نیوجرسی ،بلوک‌‌‌‌های سبک، تیر و قطعات پل، فیسینگ پل، قرنیز پل، کانکس و خانه پیش ساخته بتنی است که در زمینی به مساحت 5000 متر مربع احداث شده است و 2500 متر مربع سالن احداث گردیده است.

طرح ساخت و نصب نیوجرسی در بزرگراه ها و جاده های پرخطر اکنون اجباری و تصویب شده است و این نیوجرسی ها به تدریج در حال جایگزینی نرده های میان راه هستند تا ایمنی بیشتر را تضمین کنند

تمام جاده ها و هم بزرگراه ها به شکلی بهتر و اصولی تر از هم جدا شده اند تا از برخورد خودروها در لاین مخالف جلوگیری شود، زیرا نیوجرسی بسیار قوی است و به راحتی نمی شکند و می تواند ضربات شدید زیادی را تحمل کند.

برای نرخ نیوجرسی با شماره های تماس گروهی تماس بگیرید، نرخ های مختلف نیوجرسی و نرخ ثابت برای آنها امکان پذیر نیست، به همین دلیل برای مشاوره قیمت با ما تماس بگیرید.

قطعات پیش ساخته بتنی از جمله بتن NJ در تهران تولید و به صورت عمده به فروش می رسد و تمامی این قطعات بتنی NJ بتن آماده در تهران با قیمت مناسب و ابعاد مختلف با قیمت مناسب می باشد.

کلام آخر  نیوجرسی ها در اتوبان و خیابان بلوک جداکننده استفاده میشوند و حتی برای سد کردن معابر نیز از آنن استفاده می‌شود. شهرداری ها در زمانی که فرد مورد نظر بدهی خود را به شهرداری پرداخت نکرده باشد برای بستن ورودی فروشگاه ملک یا مغازه استفاده میکنند. نیوجرسی در انگلیسی به jersey barrier شناخته میشود. نوع پلاستیکی پر از آب را ساختند مواد  نیوجرسی به شامل سیمان، سنگدانه، آب مورد نیاز بتن، میلگرد، مفصل و افزودنی‌‌های مایع و پودری با کیفیت بالا است در خرید نیوجرسی‌ های بتنی باید میلگرد وزن عیار پاشنه ارتفاع طول نوع را به خوبی مشخص سازید. با توجه به ابعاد اعلام شده و محل استفاده و همچنین بسیار معیار های دیگر قیمت متفاوتی برای این محصول وجود دارد که نیازمند بررسی بیشتر است در صورت اجرای بلوک نیوجرسی بتنی در محل، هزینه ها به شدت بستگی به مدیریت پیمانکار دارد. بتن‌‌‌‌های تولید شده در شرکت رایان پی بتن در آزمایشگاه‌‌‌‌ مجهز شرکت تایید شده و دارای نشان استاندار است.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.