Web Analytics Made Easy - Statcounter

فرصت ویژه برای خرید دنا پلاس با شرایط ویژه بانکی برای اولین بار!

دنا از روزی که پایش را به جاده‌ها گذاشت با استقبال کم نظیری مواجه شد. استقبالی که حتی خوشبین‌ترین طراحان و مهندسان ایران خودرو هم انتظارش را نداشتند. کارشناسان حوزه خودرو هم از دو جهت در برابر دنا موضع گرفتند، دسته اول کسانی بودند که معتقد بودند دنا به واسطه اقتباسات متعددی که از ظاهر خودروهای امریکایی و آسیای شرقی گرفته است، نمی‌تواند ادعا کند یک خودرو ایرانی مدرن است و دسته دوم کسانی بودند که ادعا می‌کردند به رغم طراحی جدید در نمای جلو، اما دنا همچنان بسیاری از وجوه سمند را حفظ کرده است و قیمت گذاری آن منطقی نیست.

با همه این اوصاف استقبال بی نظیر از طرح‌های فروش اقساطی دنا پلاس توربو تحویل فوری ثابت کرد که فیس لیفت سمند محبوب ما ایرانی‌ها با ذائقه مشتریان داخل کشور همخوانی داشته است و طولی نکشید که دنا، خاطرات خوش فروش سمند و ۴۰۵ را برای ایران خودرویی‌ها تکرار کرد. از این رو دست به کار شدند تا نسخه‌های جدیدتری از دنا بسازند و بر این اساس دنا پلاس، دنا پلاس توربو و دنا اتومات هم وارد بازار شد.

اگر شما هم قصد خرید اقساطی دنا پلاس دارید، اما سوالات بسیاری در ذهنتان وجود دارد که باعث می‌شود برای خرید دچار تردید شوید، این مطلب را از دست ندهید.

آیا هزینه نگهداری و تعمیر دنا پلاس بالاست؟

فضای مجازی در کنار مزایای متعددی که دارد، معایبی هم دارد. از جمله این معایب این است که گاهی یک شایعه بی اساس در آن مطرح می‌شود و دیگر نمی‌توان جلوی نشر آن را گرفت. ممکن است وقتی شما نزدیکانتان را از تصمیم مالی که گرفته‌اید، مبنی بر شرکت در طرح‌های فروش اقساطی دنا پلاس توربو تحویل فوری ( فروش-اقساطی-دنا-پلاس/https://farnamkhodro.com/product ) آگاه می‌کنید، تلاش کنند شما را منصرف کنند. زیرا بر اساس شنیده‌ها گمان می‌کنند که دنا هزینه تعمیر و نگهداری بسبار بالایی دارد.

نکته‌ای که باید به شما یادآوری کنیم این است که چه ماشین ایرانی بخرید چه خارجی، لازم است که طبق دستورات سازنده برای نگهداری خودرو اقدام کنید. بر این اساس پس از خرید دنا پلاس اقساطی سرویس‌های دوره‌ای را به موقع انجام دهید و به محض روشن شدن چراغ چک، دنا را به یک تعمیرگاه مجاز و معتبر مورد تایید ایران خودرو برسانید. همین نکات به ظاهر پیش پا افتاده باعث می‌شود تا هزینه‌های جانبی را بکاهید و مخارج نگهداری را پایین بیاورید.

شما با شرکت در طرح فروش اقساطی دنا پلاس توربو تحویل فوری صاحب خودرویی میشوید که همان پلتفرم سمند و ۴۰۵ را در سینه دارد. بنابراین تعمیر آن کار پیچیده‌ای نیست. در نتیجه با قطعیت به شما می‌گوییم که هزینه بالای تعمیر و نگهداری دنا پلاس، شایعه‌ای بیش نیست.

آیا دنا پلاس به راحتی فروش می‌رود؟

یکی دیگر از تردیدهایی که پیش روی شرکت در طرح فروش اقساطی دنا پلاس وجود دارد این است که افراد بیم این مساله را دارند که نکند دنا پلاس بخرند، اما اگر به پول نقد احتیاج پیدا کنند نتوانند به راحتی آن را در بازار به فروش برسانند. آمار فروش سال ۱۴۰۱ ایران خودرو اثبات می‌کند که دنا پلاس در زمره خودروهای پرفروش این کمپانی بوده است.

همچنین مراکزی که طرح‌های فروش اقساطی دنا پلاس توربو تحویل فوری عرضه می‌کنند نیز همواره اظهار داشته‌اند که این محصول جز پرطرفدارترین سدان‌های ایرانی است. بنابراین دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشید. دنا پلاس چه صفر چه دست دوم، بازار پر رونق و داغی دارد و می‌توانید امیدوار باشید هر زمان که به پول احتیاج پیدا کنید، خودرو شما به راحتی در بازار نقد شود.

آیا این ادعا درست است که دنا سواری خشک و کندی دارد؟!

شما حق دارید پیش از اینکه به دنبال بهترین شرایط اقساطی دنا پلاس بگردید، ابهامات خود درباره این خودرو را برطرف کنید. ببینید واقعیت این است که برخی کارشناسان دنا پلاس توربو را با خودروهای روز دنیا قیاس می‌کنند و نتیجه می‌گیرند که این محصول ایران خودرو چالاکی کمتری دارد و سواری خشکی ارایه می‌دهد. اما این قیاس اصلا منصفانه نیست. زیرا نه عمر خودروسازی کشورمان به قدمت خودروسازان اروپایی است، نه شرایط واردات قطعه مانند دیگر کشورهایی است که با تحریم دست و پنجه نرم نمی‌کنند و نه اینکه محدوده قیمتی خودروهای ما با اروپایی‌ها یکسان است.

در نتیجه باید خدمت شما که قصد شرکت در طرح فروش اقساطی دنا تحویل فوری ایران خودرو را دارید عرض کنیم که این سدان با موتور ۱.۶۵ لیتری خود می‌تواند ۱۵۰ اسب بخار قدرت و ۲۱۵ نیوتن متر گشتاور ایجاد کند. دنا پلاس در ۱۰ ثانیه به شتاب صفر تا صدی می‌رسد و حداکثر سرعت آن در جاده ۲۰۵ کیلومتر بر ساعت است. همین آمار کافی است تا یقین پیدا کنید که دنا پلاس نسبت به بسیاری از رقبای داخلی خود توان فنی مطلوب‌تری دارد.

شما با تصاحب دنا پلاس اقساطی صاحب سدانی فرز و چابک می‌شوید که حتی می‌تواند در جاده با خودروهای گران‌تر رقابت کند و از نظر کیفیت سواری و شتاب، امتیاز بیشتری کسب کند. بنابراین از این بابت هم نگرانی نداشته باشید.

آیا امکان خرید دنا پلاس با تحویل فوری از ایران خودرو وجود دارد؟

اگر به دنبال خرید دنا پلاس قسطی تحویل فوری هستید، بهتر است عطای خرید از کمپانی را به لقایش ببخشید. زیرا در سال ۱۴۰۲ هم مانند تمام سالیان گذشته ایران خودرو فقط به شکل فروش ویژه و پیش فروش محصولاتش را عرضه می‌کند و حتی امکان خرید نقدی تحویل فوری هم وجود ندارد، چه رسد به خرید اقساطی.

اما اگر از دلدادگان به این سدان خوش نقش و نگار هستید، اما مشکل تامین سرمایه دارید، جای نگرانی نیست. مراکزی هستند که اقدام به فروش اقساطی دنا پلاس توربو تحویل فوری می‌کنند. البته تعداد مجموعه‌هایی که در تبلیغات خود از عناوین فروش خودرو تحویل فوری استفاده می‌کنند، اصلا کم نیست. اما مساله اینجاست که همه آن‌ها به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند.

بنابراین اگر می‌خواهید یک معامله منطقی را رقم بزنید حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • فروشنده معتبر و باسابقه پیدا کنید

اگر خیالتان بابت اعتبار و خوشنامی فروشنده جمع باشد، اصلا لازم نیست نکات دیگری را در نظر بگیرید، زیرا هیچ مرکز معتبری حاضر نیست، حاصل سالها مشتری‌مداری و خدمات صادقانه خود را خدشه دار کند. یک مرکز معتبر برای فروش اقساطی دنا پلاس توربو تحویل فوری هم به تعهداتش عمل می‌کند و هم بهترین بستر برای خرید خودرو را برایتان فراهم می‌کند.

  • سطح رضایت مشتریان قبلی را بررسی کنید

هزاران هزار تبلیغات در رسانه‌های متعدد به اندازه تایید کلامی فردی که از خدمات یک مجموعه رضایت دارد، تاثیرگذار نیست. بنابراین با مجموعه‌ای وارد معامله شوید که مشتریان از عملکرد آن رضایت داشته باشند.

  • شرایط خودتان را در نظر بگیرید

بهترین شرایط خرید اقساطی خودرو برای شما زمانی محقق خواهد شد که اقساط بلند مدت باشد، مبلغ اقساط، منطقی باشد، پیش پرداخت اندک باشد، قیمت منصفانه باشد و قرارداد قانونی ثبت شود. چنین شرایطی را شما فقط در مراکز معتبر خواهید یافت که مشتری‌مداری برایشان اهمیت ویژه‌ای دارد. مراکزی مانند فرنام خودرو علاوه بر موارد ذکر شده حتی امتیازات بیشتری مانند ثبت سند به نام مشتری به اندازه مبلغ پیش پرداخت یا مشاوره رایگان پیش از خرید را هم در دستور کار قرار داده‌اند. بنابراین امکان پیدا کردن بهترین طرح فروش اقساطی دنا پلاس توربو تحویل فوری وجود دارد، کافی است با دقت و وسواس بیشتری مرکز مورد معامله را انتخاب کنید.

راه های ارتباطی :

آدرس : اتوبان شهید قاسم سلیمانی (رسالت) خیابان مدائن خیابان اخلاقی

……………………………………………………………

تماس با کارشناسان : 02177091218

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما