Web Analytics Made Easy - Statcounter

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان نصر تهران و انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین

سازمان نصر تهران و انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

عصر روز شنبه، 13 آبان‌ماه سازمان نصر تهران و انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه، طراحی، برنامه‌ریزی و ساماندهی همکاری مشترک در زمینه فراخوان، شناسایی، ارزیابی و تسهیل ارتباطات ذینفعان و ساماندهی فعالان حوزه صنایع VOD و IPTV است.

در نشست امضای این تفاهم‌نامه که در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار شد، حسین اسلامی، رئیس هیأت مدیره این سازمان با تاکید بر همکاری‌های مشترک گفت: «سازمان نصر تهران علاقه دارد در کنار مجموعه‌های فعال در حوزه نمایش ویدئوی آنلاین باشد. این حوزه نوپا و نوظهور است و امیدواریم در آینده شاهد رشد بیشتری از آن باشیم. اعتقاد ما این است که در اقتصاد دیجیتال همه باید در کنارهم باشیم. حوزه محتوا سهم مهم و تاثیرگذاری در اقتصاد دیجیتال دارد و برای توسعه اقتصاد دیجیتال کشور نگاه ویژه‌ای باید به آن داشته باشیم.»

علی سرتیپی، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین نیز در این نشست گفت: «ایران در زمینه سینما جزو کشورهای پیشرو محسوب می‌شود و از ظرفیت‌های بسیار زیادی برخورد است. در واقع از نظر فنی در منطقه خاورمیانه رقیب نداریم و سایر کشورها به دنبال جذب متخصصان ما هستند»
او افزود: «دنیا به سمت استفاده بیشتر از ظرفیت‌های این حوزه حرکت کرده است و ما نیز می‌توانیم سهم خوبی از این بازار داشته باشیم. امیدواریم حاکمیت از ظرفیت‌های موجود به خوبی استفاده کند. اگر از این حوزه غافل شویم، این فضا را هم از دست خواهیم داد.»

گفتنی است انجام فراخوان مشترک جهت شناسایی فعالان حوزه VOD و IPTV برای بروزرسانی فنی این صنعت و تدوین استانداردهای فنی حوزه پلتفرم‌ها، زیرساخت‌ها و ابزارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه VOD و IPTV از جمله زمینه‌های همکاری طرفین در این تفاهم‌نامه است.

علی سرتیپی - محمدمهدی عسگرپور - علیرضا کشاورز جمیشیدیان - حسین اسلامی - نصر تهران - انجمن وی او دی
محمدمهدی عسگرپور - علیرضا کشاورز جمیشیدیان
محمدمهدی عسگرپور -  علی سرتیپی - حسین اسلامی