Web Analytics Made Easy - Statcounter

اجاره انبار ستایش لجستیک

ستایش لجستیک با بیش از 70 سال سابقه در زمینه اجاره انبار مسقف و سوله می تواند بهترین و مورد اعتماد ترین گزینه باشد، برای دستیابی به این موهن مدیران این شرکت همیشه تصمیم گرفته اند، که برای برخورداری از بهترین امنیت بیشتر امکانات را برای افرادی که بار خود را به این مجموعه سپرده اند، فراهم نماید. بهینه سازی موجودی انبار دغدغه ی هر انبارداری است. مشاغل مایل به دستیابی به تعادل کامل بین کمبود سهام و اضافه فروشی هستند تا بتوانند میزان سود خود را بدون تأثیر منفی بر میزان رضایت مشتری به حداکثر برسانند. در این مقاله، ما به اهمیت و مزایای مدیریت موجودی انبار و برخی تکنیک‌ها برای کمک به افزایش بهره وری خواهیم پرداخت.

اجاره انبار ستایش لجستیک

اهمیت موجودی انبار

مدیریت موجودی انبار به شما امکان می‌دهد با استفاده از کارآمدترین روش موجودی، بهره وری را به حداکثر برسانید، هزینه‌های کمتری داشته و دقت را افزایش دهید. وقتی موجودی کالا به درستی مدیریت نشود، می‌تواند منجر به موارد زیر شود: کمبود در انبار، ذخیره بیش از حد، سرقت و… یک سیستم موجودی انبار مدیریت شده، می‌تواند به جلوگیری از این مشکلات و مزایای آن کمک کند.

نظافت انبار امری ضروری

نظافت انبار به دلیل بزرگ بودن انبارهای امروزی می‌تواند یک کار طاقت فرسا باشد.، انبارها اگر به طور منظم نگهداری نشود می‌توانند به سرعت نامرتب و نامنظم شوند، که این امر روند کار روزمره را مختل می‌کند و می‌تواند خطرات و هزینه‌های عملیاتی را افزایش دهد. یک انبار تمیز و سازمان یافته می‌تواند باعث افزایش بهره وری، بهبود دقت و رضایت شغلی بالاتر شود.

طبق نظریه فردریک هرتزبرگ، عوامل بهداشتی لزوماً کارکنان را تشویق به کار بیشتر نمی‌کنند بلکه می‌توانند منجر به نارضایتی آنها شوند. از طرف دیگر، عوامل بهداشتی مناسب باعث ایجاد یک فضای مثبت در بین کارگران می‌شوند.

واگذاری اسناد و مدارک

در عصر کنونی داشتن اطلاعات و داده های مختلف برای هر مجموعه و مرکز به عنوان امری ضروری و بسیار مهم شناخته شده است. مدیریت و ذخیره سازی نسخه های کاغذی و دیجیتالی اطلاعات و داده های گوناگون، مسئله ای بسیار مهم به شمار رفته که می تواند در آینده یک مجموعه نیز تاثیر بگذارد. برخی اوقات وجود این اطلاعات و داده ها باعث می شود تا بخش عظیمی از وقت و فضای مراکز اشغال شود. بنابراین وجود یک محل معتبر و مورد اعتماد مانند ستایش لجستیک، می تواند تاثیر مستقیمی را در انبارداری اسناد و مدارک داشته باشد. با سپردن اسناد و مدارک کاغذی و دیجیتالی یا ترکیبی از این دو به شرکت انبارداری ستایش، می تواند فضای خود را تا مقدار زیادی آزاد کنید. علاوه بر این مسئله امنیت نگهداری از این اطلاعات تا میزان بسیار زیادی افزایش خواهد یافت. برخی از خدمات مربوط به انبارداری ستایش شامل ردیابی، نمایه سازی و کد گذاری می شود.

افزایش قیمت با سخت گیری های گمرک

همانطور که میدانیم گمرک برای انبار هایی برای انبار کالای وارداتی در حالت اضطراری می باشد این انبار ها دارای هزینه های نسبتا بالایی نیز می باشند به همین دلیل بسیاری از تاجران ترجیح میدهند تا کالاهای خود را انبارهای خصوصی و انبارهایی به غیر از انبار های گمرک اسکان بدهند. گمرک همیشه دلایل سخت گیرانه ای برای کالاهای وارداتی و انبار هایی که اینها را اسکان میدهند داردند برای جلوگیری از قاچاق این قوانین گمرک شخت گیرانه تر شده است. بسیار یاز انبار های  خصوصی اطراف تهران همواره با بازرسان  گمرکی مواجه میشوند که به این انبارها سر میزنند تا ضمن بررسی کالاها قاچاقی یا غیر قاچاقی کالا ها بررسی گردد.

افزایش قیمت با سخت گیری های گمرک

افزایش قیمت با نوسان ارز ها

قیمت دلار شاخصه ای است که می تواند بر همه کالا اثر گذار باشد، مساله ای که هست ای است که خدمات معمولا رشد کمتری از تورم دارند، این مساله باعث می شود، که همیشه هزینه خدمات چند قدمی عقب تر از کالاها و محصولات باشد، که این باعث شده است، خدمات ارزان تر باشد.

زمان اجاره انبار در تهران

اجاره انبار های عمومی ستایش لجستیک، سوله‌های مسقف در متراژهای بسیار بالا هستند که امکان نگهداری محصولات مختلف را برای مدت زمان مشخص به شکل کاملاً امن فراهم می‌کنند. مدت زمان اجاره انبارها اغلب از سوی متقاضیان و مشتریان تعیین شده و در قرارداد ثبت می‌شود.

بهبود چیدمان انبار

چیدمان خوب انبار می‌تواند احتمال سرقت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در زیر چند عمل آورده شده است که می‌تواند به شما در بهینه سازی دفاع امنیتی کمک کند:

1. درب کمتر

درهای بیشتر می‌تواند فرصت‌های نفوذ بیشتری را برای سارقان باز کند. در صورت امکان سعی کنید از یک درب جداگانه برای ورود و یک درب جدا برای خروج استفاده کنید تا فعالیت انسان را محدود و کنترل کنید.

2. نظارت بر دوربین مداربسته

نصب دوربین‌های مدار بسته نظارت تمام وقت بر انبار را تضمین می‌کند و می‌تواند از تلاش برای سرقت در انبار جلوگیری کند.

3. اسکله‌های دریافت و حمل و نقل جداگانه

اجرای این سیاست می‌تواند شانس انتقال سریع موجودی به یک کامیون در قسمت خروجی را کاهش دهد.

4. وجود استراحتگاه نزدیک درها

در میان عوامل خارجی، رانندگان کامیون بیشترین خطر را برای سرقت بار دارند. وجود نقاط استراحت در نزدیکی درها می‌تواند دسترسی آنها به محل اصلی را محدود کرده و احتمال سرقت را کاهش دهد.

5. پارکینگ جداگانه برای بازدید کنندگان

یک پارکینگ جداگانه که در فاصله بسیار کمی‌از فضاهای عملیاتی واقع شده است، می‌تواند شانس سرقت توسط افراد خارجی را محدود کند.

6. امنیت در فضای باز

سارقان اغلب با پنهان کردن کالا در بوته‌ها یا ظروف زباله خارج از انبار، مقداری از موجودی را می‌دزدند. بنابراین، این موارد نباید زیاد به درها، پنجره‌ها و دیوارهای انبار نزدیک باشد.

7. مرکز روشنایی

نور کافی در هر گوشه و کنار یکی از اقدامات اساسی برای جلوگیری از سرقت است. این امر نه تنها باعث افزایش دید در دوربین‌های مداربسته می‌شود، بلکه به کارمندان نیز کمک می‌کند تا وضوح بیشتری را مشاهده کنند.

نحوه برقراری ارتباط با ستایش لجستیک

از هر دری راه ارتباط با ستایش لجستیک باز است با ستایش لجستیک برای اجاره انبار همراه باشید و از بروز ترین اخبار گمرک و انبار مطلع شوید:

تلفن: ۰۹۹۲۹۲۷۳۲۴۶

ایمیل:info@setlog.io

اینستاگرام:setayesh_logistics

واتسپ: 09929273246

تلگرام: 09929273246

لینکدین:setayesh logistics

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما