Web Analytics Made Easy - Statcounter
همکاری دو شرکت Ramon.Space و LEOCloud برای ساخت مرکزداده و پردازشگر رایانش ابری در مدار زمین

همکاری دو شرکت Ramon.Space و LEOCloud برای ساخت مرکزداده و پردازشگر رایانش ابری در مدار زمین

استارت آپ های فضایی Ramon.Space و LEOcloud برای ایجاد مجموعه ای از ماهواره های محاسباتی Edge که دارای مراکزداده با قابلیت پردازش ابری بالا هستند، همکاری کردند.

Ramon.Space ادعا می کند که یک سیستم رایانه ای فضایی یکپارچه برای امکان پردازش و پردازش Edge مبتنی بر ماهواره ایجاد کرده است. LEOcloud ، با استفاده از پلتفرم OpenShift مبتنی بر کانتینر Red Hat’s Kubernetes ، کاربران را قادر می سازد تا برنامه های ابری را هم در ماهواره های Low Earth Orbit (LEO) و هم بر روی زمین اجرا کنند.

طبق این توافق نامه ، Ramon.Space زیرساخت های محاسباتی را برای صورت فلکی برنامه ریزی شده LEOcloud فراهم می کند. این پیشنهاد ترکیبی قابلیت های HPC ، پردازنده های یادگیری ماشین و ذخیره سازی با تراکم بالا را فراهم می کند ، ماهواره های هوشمند را قادر می سازد تا داده ها را در مدار حرکت ، پردازش و ذخیره کنند. این شرکت ها می گویند که هدف آنها تأمین منابع محاسباتی فضای مجازی فضای مجازی پویا و مقیاس پذیر است.

دنیس آر گاتنز ، مدیر عامل و رئیس LEOcloud گفت: “LEOcloud و Ramon.Space دیدگاه مشترکی در مورد مزایای جهانی رایانه Edge در LEO دارند.” “ترکیبی از میراث فضایی و تخصص فوق العاده Ramon.Space ، LEOcloud را با ابتکاری ترین و مقاوم ترین نقشه راه حل ارائه می دهد.”

مدیر عامل Ramon.Space ، آوی شبتی افزود: “همکاری ما با LEOcloud باعث گسترش استفاده از داده ها در فضا می شود و زمینه را برای خدمات و برنامه های جدید فراهم می کند.”ما از ساخت ماهواره داده ای نسل بعدی انقلابی برای LEOcloud هیجان زده هستیم.”

امسال LEOcloud برای توسعه برنامه های میزبان ماهواره و شرکت خدمات ایستگاه زمینی Leaf Space برای امکان یکپارچگی بیشتر ماهواره و زمین همکاری هایی با Exodus Orbital امضا کرده است.

رامتین نورمحمد