Web Analytics Made Easy - Statcounter

تلفن ویپ پاناسونیک و شاخصه های مهم آن در شبکه های ویپ

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با تلفن ویپ پاناسونیک یا همان آی پی فون های IP Phone پاناسونیک می باشد. یکی از مهم ترین شاخصه های تلفن های ویپ، بهره گیری از اینترنت برای انتقال صدا و تصویر می باشد. در صورتی که در تلفن های آنالوگ قدیمی از کابل های مسی برای انتقال صدا بین مخاطبین استفاده می شد

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با تلفن ویپ پاناسونیک یا همان آی پی فون های IP Phone پاناسونیک می باشد. یکی از مهم ترین شاخصه های تلفن های ویپ، بهره گیری از اینترنت برای انتقال صدا و تصویر می باشد. در صورتی که در تلفن های آنالوگ قدیمی از کابل های مسی برای انتقال صدا بین مخاطبین استفاده می شد.

ولی پیشرفت تکنولوژی اینترنت، بر روی سیستم های مخابراتی و ارتباطی نیز تاثیر گذاشت. به گونه ای که دستگاه هایی طراحی و تولید شد که می توانند صدا و تصویر را در بستر اینترنت و توسط سیستم های شبکه ای بین مخاطبین در سراسر دنیا انتقال دهند. به این گونه تلفن ها تلفن های ویپ  VoIPیا تحت شبکه و یا تلفن های اینترنتی می گویند.

در واقع این تلفن ها برای برقراری ارتباط به خط تلفن یا دستگاه سانترال یا کابل های مسی و یا سیگنال های آنالوگ ندارند و تنها به کمک وای فای یا کابل شبکه به شبکه و سرور خود متصل می شوند.

از وقتی که این مدل تلفن ها طراحی و به دنیا معرفی شدند مورد استقبال زیادی خصوصا در کشور ما قرار گرفتند. لذا اغلب کمپانی هایی که در زمینه ی تولید تلفن های ثابت مشغول به فعالیت بودند دامنه ی فعالیت خود را وسیع تر کردند و مشغول به تولید انواع تلفن ویپ شدند. یکی از معتبرترین کمپانی هایی که در حال حاضر، باکیفیت ترین تلفن های ویپ را تولید و عرضه می کند شرکت پاناسونیک است.

انواع تلفن های ویپ پاناسونیک

مزایای تلفن ویپ پاناسونیک

  • انتقال و جابه جایی راحت: یکی از مهم ترین ویژگی های تلفن ویپ پاناسونیک، استفاده سیار است. یعنی کارمندان می توانند در هر جایی که به پهنای باند دسترسی دارند این تلفن را انتقال دهند. فرض کنید کارمندی قصد دارد از طبقه دوم به طبقه پنجم منتقل شود. کافی است این تلفن را از روی میز کار خود بردارد و به پورت شبکه میز جدیدش متصل کند. بنابراین، در هر مکانی که تلفن های تحت شبکه یا IP های پاناسونیک را دارید می توانید مانند یک تلفن خانگی آن را بردارید و در هر مکان دیگری برای ارتباط و تماس تلفنی از آن استفاده کنید.
  • عدم نیاز به کابل کشی: تلفنهای ویپ نیاز به کابل کشی و زوج سیمهای مسی برای برقراری ارتباط تلفنی ندارد. لذا حجم سیم کشیهای اضافی را به مقدار چشم گیری کاهش می دهد.
  • چک کردن ایمیل صوتی: برقراری تماس صوتی و تصویری تنها قابلیت این تلفن ها نمی باشد. شما می توانید با تلفن ویپپاناسونیک، به راحتی، ایمیل های صوتی را خود را چک کنید.
  • انتخاب کیفیت صدای تماس: با تلفن ویپ پاناسونیک می توانید کیفیت صدای تماس خود را انتخاب کنید.
  • مکالمه همزمان با چند نفر: از دیگر قابلیت های تلفن های ویپ که سبب جذب مخاطبان زیادی شده است امکان مکالمه ی همزمان با چند نفر، بدون کوچکترین کاهش کیفیت و افزایش هزینه است. این قابلیت سبب شد که بسیاری از شرکت های دنیا از این تلفن برای برقراری کنفرانس های تصویری استفاده کنند.

از دیگر مزیت های این نوع تلفن می توان به مدیریت متمرکز و آسان، کیفیت بالای ارتباط های اینترنتی، کاهش دادن هزینه های نگهداری و پشتیبانی و عدم محدودیت در برقراری تماس های اینترنتی اشاره نمود. تلفن ویپ پاناسونیک، از ups های مخصوصی استفاده می کند که سبب می شود در زمان قطع برق، برق دستگاه تامین شود.

انواع تلفن ویپ پاناسونیک

  • تلفن تحت شبکه سیپ پاناسونیک مدل KX-UT248
  • تلفن تحت شبکه سیپ پاناسونیک مدل KX-UT123
  • تلفن تحت شبکه سیپ پاناسونیک مدل KX-HDV230
  • تلفن تحت شبکه سیپ پاناسونیک مدل KX-HDV130

تلفن تحت شبکه سیپ پاناسونیک مدل  KX-UT248

این نوع تلفن سری  UTپاناسونیک از ویژگی هایی همچون، پشتیبانی از پروتکل سیپ، قابلیت نصب 6 اکانت سیپ، صفحه ی نمایش 4/4 اینچی به همراه نور پس زمینه، پشتیبانی از هدست بی سیم یا همان بلوتوث، کیفیت بالای مکالمات، زیبایی و ساختار باکیفیت، انتقال اطلاعات از بستر شبکه، امکان مکالمه های طولانی بدون پایین آمدن کیفیت صدا، قابلیت نصب روی دیوار، پشتیبانی از PoE و امکان نصب هدست با استفاده از سیم پاناسونیک و داشتن 24 کلید حافظه برای دسترسی بهتر و سریع تر برخوردار است.

تلفن تحت شبکه سیپ پاناسونیک مدل KX-UT123

از ویژگی های این مدل تلفن ویپ پاناسونیک می توان به قابلیت پشتیبانی از پروتکل سیپ، داشتن صفحه نمایش سه سطری به همراه نور پس زمینه، امکان نصب هدست با استفاده از سیم پاناسونیک، قابلیت نصب 2 اکانت سیپ، کیفیت صدای HD، قابلیت پشتیبانی از POE، قابلیت اتصال به تمام مراکز سانترال، دارای دو پورت شبکه با سرعتM 100/10 ، قابلیت تغییر رنگ، داشتن دکمه ی میانبر، یک کلید اصلی برای تکرار کردن تماس، داشتن دفترچه تلفنی با ظرفیت ذخیره ی 30 تماس ورودی و خروجی، قابلیت کنفرانس چند نفره، چهار کلید جهت نما، قابلیت نصب بر روی دیوار، قابلیت تظیم در دو حالت و قابلیت استفاده در زمان قطعی برق اشاره نمود.

تلفن تحت شبکه سیپ پاناسونیک مدل KX-HDV230

این مدل تلفن ویپ پاناسونیک دارای ویژگی هایی اعم از قابلیت پشتیبانی از پروتکل سیپ، نصب 6 اکانت سیپ، صفحه ی نمایش 3/2 اینچی گرافیکی به همراه نور پس زمینه، صفحه نمایش 5 اینچی گرافیکی، 24 کلید حافظه، قابلیت نصب هدست با استفاده از سیم پاناسونیک، قابلیتپشتیبانی از POE، قابلیت سازگاری و یکپارچه سازی با سانترال های سری  TDE  و NS، ذخیره سازی تعداد ۳۰ شماره،قابلیت نصب روی دیوار، دفترچه تلفن با حافظه ۵۰۰ شماره ای، بلندگوی دیجیتال قدرتمند، امکان برگزاری کنفرانس 3 نفره، چهار کلید جهت نما و دو پورت شبکه با سرعتM 100/100/10می باشد.

تلفن تحت شبکه سیپ پاناسونیک مدل KX-HDV130

از ویژگی های تلفن ویپ پاناسونیک HDV130 می توان به صفحه ی نمایش 3/2 اینچی با قابلیت نور پس زمینه، پشتیبانی از پروتکل سیپ، قابلیت نصب دو اکانت سیپ، کیفیت صدای HD، دفترچه یت لنف با ذخیره ی 500 شماره، دو پورت شبکه با سرعت 10/100M، داشتن اسپیکرهای قوی، امکان نصب هدست، قابلیت پشتیبانی از POE یا همان تغذیه و قابلیت نصب بر روی دیوار اشاره نمود.

خرید انواع تلفن ویپ پاناسونیک از مجموعه پی بی ایکس شاپ

مجموعه معتبر پی بی ایکس شاپ یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های واردکننده و عرضه کننده تلفن های ویپ پاناسونیک، سانترال پاناسونیک، کارت سانترال پاناسونیک و سایر تجهیزات پاناسونیک در داخل کشور است. این مجموعه با داشتن سال ها تجربه ی تخصصی در این زمینه و به همراه کادری مجرب و متخصص، انواع خدمات اعم از فروش، نصب و راه اندازی انواع تلفن ویپ و مراکز تلفن و مشاوره های رایگان تخصصی را به کاربران ارائه می دهد. فروشگاه آنلاین پی بی ایکس شاپ، به منظور رفاه حال مشتریان برای انتخاب و خرید انواع تلفن ویپ و سایر تجهیزات مراکز سانترال، راه اندازی شده است. تا در حین خرید این محصولات، اطلاعات تخصصی و کاملی در اختیار کاربرن قرارد دهد.