Web Analytics Made Easy - Statcounter
انتخاب اوراکل برای زیرساخت‌ رایانش ابری و هوش مصنوعی لیگ برتر انگلستان

انتخاب اوراکل برای زیرساخت‌ رایانش ابری و هوش مصنوعی لیگ برتر انگلستان

Oracle Cloud برای تأمین زیرساخت‌های لیگ برتر انگلستان انتخاب شد. اوراکل به عنوان زیرساخت ابری برای یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی جهان، لیگ برتر انتخاب شده است.

لیگ در حال استفاده از قدرت پردازشی ابرهای اوراکل با امکان تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین برای تقویت آمار بازی است، که مکمل عملکرد زنده در زمین است.

این فناوری‌ها که “Match Insights – Powered by Oracle Cloud” نامیده می‌شود، از آغاز فصل فوتبالی 2022 استفاده می‌شود.

آریل کلمن، معاون اجرایی و مدیر بازاریابی اوراکل می‌گوید که ترکیب یادگیری ماشین و داده‌های فوتبال ادغام ورزش و فناوری را نشان می‌دهد:«حاشیه‌های خطا در لیگ برتر بسیار اندک است، بنابراین داده‌ها برای کشف لحظات و اتفاقات هر مسابقه بسیار مهم است. این اتفاقات است که طرفداران را متحد می‌کند و اشتیاق آنها را برای بازی بر می‌انگیزد.»

آریل کلمن
آریل کلمن، معاون اجرایی و مدیر بازاریابی اوراکل

اوراکل جریان مستقیم داده‌ها، داده‌های ردیابی در زمان واقعی و عملکرد بازیکن را برای یک تجربه کلی غنی از داده برای بینندگان ارائه می‌دهد.

ریچارد مسترز، رئیس لیگ برتر انگلستان می‌گوید اوراکل یک برند جهانی است که دارای سابقه قوی در زمینه نوآوری است: «ما همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای زنده شدن لیگ برتر و افزایش تجزیه و تحلیل رقابت‌ها هستیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با یکدیگر هستیم تا سطح جدیدی از جذابیت را برای طرفداران در سراسر جهان به ارمغان بیاوریم.»

ریچارد مسترز، رئیس لیگ برتر انگلستان
ریچارد مسترز، رئیس لیگ برتر انگلستان

Match Insights شامل سه ویژگی اصلی تجزیه و تحلیل است:

  • ترکیب کلی: موقعیت همه بازیکنان را هنگامی که تیم آنها مالکیت و عدم مالکیت توپ را دارد، دنبال می‌کند. این مدل تفاوت‌هایی را در نحوه سازماندهی تیم‌ها هنگام حمله و دفاع نشان می‌دهد. بینندگان خواهند دید که تیم‌ها چگونه به تاکتیک‌های حریف خود واکنش نشان می‌دهند و استراتژی‌های سبک‌های مختلف بازی را درک می‌کنند.
  • احتمال برنده شدن: این آمار شانس یک تیم برای پیروزی یا تساوی را با شبیه سازی زمان باقی مانده صدهزار بار در طی یک مسابقه بررسی می‌کند. این می‌تواند عملکرد یک تیم را محاسبه کند. این مدل بر اساس چهار سال اطلاعات بازی‌ها ساخته شده است و پارامترهای حضور تیمی در خانه یا خارج از خانه، امتیاز فعلی، پنالتی‌های اعلام شده، بازیکنان داخل زمین، کارت قرمز و زمان باقی مانده در بازی را در نظر می‌گیرد.
  • ردیاب حرکت:این قابلیت پیش بینی می‌کند که تیم در 10 ثانیه آینده صاحب یک گل شود. نتایج بر اساس داده‌های هزاران بازی تاریخی و پنج رویداد اخیر تیم مالک است. این مدل نتایج پاس‌ها، دریبل‌های تیم مالک توپ، تکل‌ها و مکان‌هایی را که بازیکنان آن‌ها در زمین قرار گرفته اند، دربرمی‌گیرد.
Oracle Match Insights English premiere leage
قابلیت های فناوری “Match Insights”