Web Analytics Made Easy - Statcounter
مایکروسافت آفیس 2021

تاریخ انتشار ورژن جدید آفیس 2021 مشخص شد

مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه بعدی آفیس 2021 در همان روز عرضه‌ی ویندوز 11 در دسترس خواهد بود. در یک پست وبلاگ، این شرکت افزود که نسخه بعدی Office LTSC (آفیس با خدمات بلندمدت) نیز بلافاصله برای ویندوز و مکینتاش ارائه می‌شود.

از زمان معرفی آفیس 2021 در اوایل سال جاری برای ویندوز و مک، کاربران می‌خواستند بفهمند که چه زمانی این روزرسانی عرضه می‌شود.

ظاهر جدید یکی از بزرگترین شایعات برای نسخه‌های بعدی ویندوز و آفیس بوده است، به ویژه اینکه رابط کاربری روبان، که برای اولین بار در سال 2007 معرفی شد، قدیمی شده بود، و ویژگی‌های بیش از حد آن باعث سردرگمی برخی از کاربران شد.

این شرکت امسال ظاهر جدید Word، Excel، PowerPoint، OneNote و Outlook را به نمایش گذاشته است، اما با مشخص شدن تاریخ عرضه، بیزنس‌ها می‌توانند خود را برای بروزرسانی آماده کنند.

آفیس 2021 و LTSC به زودی در دسترس هستند

گزینه آفیس LTSC مایکروسافت (کانال خدمات طولانی مدت) برای فعالیت‌های تجاری است که به هر دلیلی نمی‌توانند نرم افزار خود را مکرراً یا حتی اصلاً به روزرسانی کنند، خواه به دلیل ضرورت عملی یا رعایت مقررات.

در حالی که انتشار 5 اکتبر برای آفیس 2021 در وبلاگ ذکر شد، جارد اسپاتارو، معاون شرکت مایکروسافت 365 اعلام کرد که جدیدترین نسخه آفیس  LTSC برای ویندوز و سیستم‌عامل مک نیز در این تاریخ در دسترس است.

«ما همچنین می‌دانیم که برخی از مشتریان آمادگی حرکت به سمت ابر را ندارند. ما همچنان متعهد به حمایت از مشتریان خود و این سناریوها هستیم. در اوایل سال جاری، ما مایکروسافت آفیس سرویس طولانی مدت (LTSC) را برای ویندوز و مکینتاش پیش نمایش کردیم. امروز، ما در دسترس بودن کلی این نسخه دائمی بعدی آفیس را برای مشتریان تجاری و دولتی اعلام می‌کنیم.»

مانند نسخه های قبلی، آفیس  LTSC با مجوز دائمی و مبتنی بر دستگاه برای افرادی که دسترسی به ابر ندارند، ارائه می‌شود. اعلام دسترسی به این و آفیس 2021 برای مصرف کنندگان به این معنی است که هم کاربران و هم سازمان ها می‌توانند با نزدیک شدن به 5 اکتبر در کنار ویندوز 11، خود را برای آپدیت بزرگ آماده کنند.