Web Analytics Made Easy - Statcounter

مایکروسافت با همکاری Incase، تجارت لوازم جانبی خود را احیا خواهد کرد

شرکت Incase، لوازم جانبی طراحی شده توسط مایکروسافت را تولید خواهد کرد و بدین ترتیب لوازم جانبی مایکروسافت از بازار ناپدید نخواهند شد

مایکروسافت یکی از اولین شرکت هایی بود که در دهه 1980 شگفتی‌های سخت افزاری ارزان قیمتی مانند ماوس را برای کاربران رایانه شخصی به ارمغان آورد. با این حال سخت‌افزار در طی این سال‌ها تغییر کرده است و رقابت از آن زمان افزایش یافته است و این کار را برای غول ردموند سخت می‌کند تا بتواند هزینه‌ها برای سخت‌افزارهای مدرن‌تری مانند خط سرفیس خود توجیه کند.

مایکروسافت تولید مستقیم لوازم جانبی را متوقف می‌کند

مایکروسافت علیرغم اینکه یکی از بزرگترین بازیگران صنعت نرم افزار است، سه دهه است که تجهیزات جانبی رایانه های شخصی را نیز می‌فروشد. این شرکت در سال‌های اخیر قصد داشت آن بازار را ترک کند، اما برند “مایکروسافت” در نهایت برای سال‌های آینده روی بسیاری از لوازم جانبی باقی خواهد ماند.

مایکروسافت سال گذشته اعلام کرده بود که بازار لوازم جانبی رایانه‌های شخصی را ترک می‌کند تا به طور انحصاری روی سرفیس خود تمرکز کند.

لوازم جانبی با طراحی مایکروسافت توسط Incase تولید می‌شود

با این حال، تبلیغات اخیر Incase نشان می‌دهد که برند مایکروسافت از سال 2024 به بعد در بازار باقی خواهد ماند. این شرکت طراحی‌محور که در حال حاضر کیف های کامپیوتری و سایر لوازم جانبی را تولید و به بازار عرضه می‌کند، وارد یک مشارکت استراتژیک با مایکروسافت شد که به آن اجازه می دهد مجموعه‌ای از محصولات را با برچسب”Incase Designed by Microsoft” ارائه دهد.

این شرکت با حفظ میراث 30 ساله «تخصص و نوآوری» مایکروسافت با تمرکز Incase بر عملکرد و سبک، فروش یک خط کاملاً جدید از لوازم جانبی رایانه را آغاز خواهد کرد. از آنجایی که ردموند به طور کامل از بخش خود خارج نمی‌شود، طرفداران طراحی‌های سنتی و مدرن مایکروسافت همچنان شاهد عرضه محصولات این برند در اواخر امسال خواهند بود.

قیمت و تاریخ محصولات هنوز اعلام نشده است

Incase اخیراً 23 لوازم جانبی رایانه “طراحی شده توسط مایکروسافت” را در وب سایت خود معرفی کرد. این لیست شامل سبک‌های مختلف صفحه کلید، موس‌های بی‌سیم، هدست، داک‌های صوتی، وب‌کم‌ها و … است. جزئیات بیشتر در مورد قیمت‌ها و تاریخ عرضه فاش نشده است:

در مقایسه با محصولاتی که به طور مستقیم توسط مایکروسافت در چند سال گذشته فروخته می شد، به نظر می‌رسد تنها تفاوت قابل توجه خط تولید جدید لوگوی Incase است که روی محصول چاپ شده است. این شرکت می‌خواهد لوازم جانبی باکیفیت مایکروسافت را به خلاقان و تیم های حرفه‌ای بفروشد.