Web Analytics Made Easy - Statcounter

پس از اضافه کردن Copilot به آفیس، سهام مایکروسافت افزایش یافت

مایکروسافت غول نرم‌افزاری ردموند، روز پنجشنبه Microsoft 365 Copilot را معرفی کرد. مایکروسافت در حال تعبیه توابع هوش مصنوعی Copilot در برنامه‌هایی است که بسیاری از کارمندان روزانه از آن استفاده می کنند، از جمله Word، Excel، PowerPoint، Outlook و Teams.

Copilot از نسل بعدی هوش مصنوعی برای خودکارسازی و ساده کردن وظایف استفاده می‌کند. علاوه بر این، نرم افزار در حال حاضر در حال آزمایش با مشتریان تجاری منتخب است. اما مایکروسافت جزئیاتی در مورد چگونگی کسب درآمد از Copilot ارائه نکرد.

مایکروسافت همچنین Business Chat را معرفی کرد. تجربه جدید در برنامه‌های آفیس و تقویم مشتری، ایمیل‌ها، چت‌ها، اسناد، جلسات و مخاطبین برای انجام کارهایی که افراد قبلاً قادر به انجام آن نبودند، کار می‌کند.

افزایش سهام مایکروسافت در اخبار هوش مصنوعی

جارد اسپاتارو، معاون شرکت مایکروسافت برای کار و برنامه‌های تجاری مدرن، در بیانیه‌ای گفت:«ابزارCopilot با پایه‌گذاری محتوا و زمینه کسب‌وکار شما، نتایج مرتبط و قابل اجرا را ارائه می‌دهد. این برنامه بر اساس رویکرد جامع مایکروسافت در زمینه امنیت، انطباق، حریم خصوصی و هوش مصنوعی مسئول ساخته شده است.Copilot دوره جدیدی از محاسبات را نشان می‌دهد که اساساً روش کار ما را متحول خواهد کرد.»

در معاملات ظهر امروز در بازار سهام، سهام مایکروسافت با 0.5 درصد رشد به 277.53 رسید.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما