Web Analytics Made Easy - Statcounter

مایکروسافت سرویس کوپایلت پرو را معرفی کرد

مایکروسافت به کاربران این امکان را می‌دهد که برای یک دستیار هوش مصنوعی بهتر و حرفه ای تر، 20 دلار بپردازند ...
مایکروسافت کوپایلت پرو - microsoft copilot pro

در اواخر سال 2023، مایکروسافت دستیار مجازی مجهز به هوش مصنوعی خود با نام کوپایلت را برای ویندوز راه‌اندازی کرد. این دستیار هوش مصنوعی در ادامه به اندروید و آی‌او‌اس هم اضافه شد. اگر احساس می‌کنید که ویژگی‌های این دستیار محدود است، خبر خوب این که مایکروسافت، کوپایلت پرو را معرفی کرده است. این یک اشتراک پولی است که ویژگی‌های اضافی جالبی برای کوپایلت اضافه می‌کند.

مایکروسافت می گوید که کوپایلت پرو با در نظر گرفتن دو تیپ کاربر هوش مصنوعی ساخته شده است. این محصول برای کاربران حرفه‌ای و کسانی است که ممکن است بخواهند ادغام عمیق‌تر کوپایلت را در سایر محصولات و خدمات مایکروسافت مانند مایکروسافت ۳۶۵ مشاهده کنند.

با این اشتراک، کاربران می‌توانند حتی در زمان اوج مصرف کاربران به آخرین مدل‌های هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند. این دستیار در برنامه‌های آفیس مانند ورد،‌ اکسل و پاورپوینت به کاربران کمک خواهد کرد. مایکروسافت همچنین می‌گوید که تولید تصویر بهبودیافته با امکان 100 بار اصلاح در روز وجود خواهد داشت. این شامل کیفیت تصویر بهتر و دقیق‌تر و فرمت‌های تصویر افقی خواهد بود. کوپایلت پرو همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا هوش مصنوعی اختصاصی خود را در Copilot GPT Builder بسازند.

این اشتراک برای کاربران و سازمان‌هایی که خواهان هوش مصنوعی مناسب‌تری برای کاربردهای خاص هستند، مفید خواهد بود. همچنین کوپایلت پرو دسترسی به هوش مصنوعی در مایکروسافت 365 در تمام پلتفرم‌ها را برای مشترکین رقم می‌زند.

کوپایلت پرو ماهانه 20 دلار هزینه خواهد داشت. توجه داشته باشید که سرویس ChatGPT Plus توسط OpenAI با همین هزینه فروخته می‌شود اما یکپارچگی با محصولات مایکروسافت را ندارد.