Web Analytics Made Easy - Statcounter

مایکروسافت قابلیت جدیدی به کوپایلت اضافه می‌کند

ویندوز کوپایلت - windows copilot

مایکروسافت جاه‌طلبی‌ها و برنامه‌های زیادی برای دستیار هوش مصنوعی خود یعنی ویندوز کوپایلت دارد و به طور مستمر ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه می‌کند.

این شرکت در حال اضافه کردن ویژگی جدیدی است که به شما امکان می‌دهد از صفحه‌نمایش عکس بگیرید و از هوش مصنوعی بخواهید که آن را توضیح دهد. این ویژگی جدید، در حال حاضر در اختیار برخی از کاربران ویندوز 11 قرار گرفته است.

این ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد از تصویر نمایشگر عکس بگیرید و مستقیماً آن را در پنل Copilot یا Bing آپلود کنید. وقتی اسکرین شات در Copilot در ویندوز 11 آپلود می‌شود، می‌توانید از چت‌بات بینگ بخواهید تا درباره آن توضیح دهد. همچنین می‌توانید هر چیزی که مربوط به اسکرین شات باشد بپرسید.

در مثال زیر، ما از کوپایلت خواستیم تا یک اسکرین شات از Recycle Bin را توضیح دهد که به سرعت توضیح کوتاهی ارائه کرد:

«این تصویری از نماد سطل بازیافت روی دسکتاپ کامپیوتر است. سطل بازیافت یکی از ویژگی‌های سیستم‌عامل ویندوز است که به کاربران اجازه می‌‌دهد تا فایل ها و پوشه‌های حذف شده را قبل از پاک کردن دائمی به طور موقت ذخیره کنند.»

مایکروسافت می‌خواهد کلید کوپایلت را به کیبوردها اضافه کند

مایکروسافت کوپایلت را در همه جا می‌خواهد. این شرکت اخیراً در یک پست وبلاگی برنامه خود را برای اضافه کردن کلید Copilot به صفحه کلید ویندوز تأیید کرده است. در کیبوردهای فعلی هم می‌توانید با میانبر صفحه کلید Win+C به Copilot دسترسی داشته باشید.